Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola!

Nazywam się Edwin. Pochodzę z Madrytu, ale od kilku lat mieszkam w Warszawie. Przyjechałem tu jako turysta, jednak spodobało mi się tu na tyle, że postanowiłem zostać na dłużej.

Jestem dyplomowanym nauczycielem języka hiszpańskiego z dziesięcioletnim stażem (poziomy zaawansowania od A1 do C2; konwersacje, zajęcia językowe w firmach, ale też praca z dziećmi czy młodzieżą). Zajęcia ze mną odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Aby efektywniej tłumaczyć zawiłości języka hiszpańskiego, staram się patrzeć na wszystko z pozycji Ucznia. Jestem ekspertem w tłumaczeniu nawet trudnych tematów w sposób łatwy, przystępny, a do tego zabawny. Często wykorzystuję w swojej pracy gry, piosenki, przysłowia, żarty, filmy, seriale, książki, zagadki itp. Dzięki temu moi Uczniowie uczą się, przy okazji dobrze się bawiąc.

Jeżeli więc postarasz się choć troszkę, to z moją pomocą szybko uda Ci się zrobić postępy.

Dzięki temu, że mam przyjaciół w prawie każdej części Hiszpanii oraz krajów Latynoamerykańskich, przywiązuję wagę do różnic w używaniu poszczególnych wyrażeń czy zwrotów w poszczególnych regionach.

Uwielbiam centrum Warszawy i to właśnie tu zamieszkałem. Lekcje mogą się więc odbywać u mnie w domu (mieszkam przy przystanku metra Nowy Świat), w siedzibie Twojej firmy/Pracodawcy lub online.

Z osobami rozpoczynającymi przygodę z językiem hiszpańskim lub na podstawowym poziomie zaawansowania- możemy posiłkować się na początku językiem angielskim, ale potem przechodzimy wyłącznie na hiszpański :). Zobaczycie, że to bardzo proste. Co prawda, znam podstawowe słówka i zwroty w języku polskim, ale bardziej pomocny w tłumaczeniu zagadnień na poziomie podstawowym będzie język angielski. 

W przypadku konieczności odwołania zajęć, należy zgłosić to do godziny 15:00 w dniu poprzedzającym zajęcia. W przeciwnym razie zajęcia zostaną uznane w rozliczeniu za odbyte. 

Cennik:

Lekcje indywidualne 85 pln/ godz.

­Lekcje indywidualne w siedzibie firmy 95 pln/ godz.

Lekcje dla 2 osób w moim domu: 120 pln/ godz.

Lekcje grupowe w firmie:
2 osoby 135 pln/ godz.
3 osoby 195 pln/ godz. 
4 osoby 260 pln/ godz. 

Ceny zajęć indywidualnych z dziećmi lub grupami dzieci do ustalenia.

¡Hasta luego! Do zobaczenia :) !

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2023

Po wielu latach poszukiwań znalazłam nauczyciela idealnego :) Widać że nauczanie hiszpańskiego to jego pasja. Na lekcjach można się spodziewać bezstresowej atmosfery, rozmowy na tematy dopasowane do ucznia, i nauki wielu przydatnych wyrażeń rodem z Hiszpanii. Polecam każdemu kto chce zrobić szybkie postępy!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2022

Polecam naukę hiszpańskiego z Edwinem! Jest moim nauczycielem już kilka lat,jest solidny ,zawsze przygotowany do zajęć i kompetentny .Nauka w miłej, bezstresowej atmosferze. Kreatywne podejście Edwina sprawia,że lekcje są ciekawe.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

¡Otra reseña de cinco estrellas!

Uczę się z Edwinem od 3 lat. Są to głównie hiszpańskie konwersacje na wszelkie tematy, nigdy nie jest nudno. Czasem skupiamy się na jakimś zagadnieniu gramatycznym lub wyrugowaniu błędu językowego, który pojawia się w kontekście naszych rozmów. Pracujemy też z książką i multimediami.

Polecam lekcje z Edwinem!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Uczę się z Edwinem już 4 lata (nie spieszy mi się) i cenię sobie dobrą atmosferę na zajęciach, poczucie humoru i wielość tematów do konwersacji. Edwin często zwraca uwagę na błędy językowe bo rozmawiamy tylko po hiszpańsku, a zajęcia odbywają się zawsze punktualnie. Polecam Edwina!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Polecam lekcje z Edwinem. Dzięki Niemu mogę swobodnie rozmawiać po hiszpańsku nie tylko o pogodzie ;). Edwin jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, a przy tym zabawny, dzięki czemu uczeń nie czuje się tak zestresowany. Bardzo dobrze tłumaczy nie tylko gramatykę, ale także pochodzenie różnych idiomów, zwrotów, czy popularnych przysłów. Edwin jest bardzo kreatywny- aby upewnić się, że dane zagadnienie będzie prawidłowo zrozumiane i zapamiętane- odwołuje się do tematów znanych i lubianych przez ucznia, i na ich podstawie stara się wszystko tłumaczyć.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Polecam zajęcia z Edwinem. Edwin prowadzi lekcje w sposób zachęcający do nauki hiszpańskiego. Poza materiałami dydaktycznymi, Edwin dzieli się także ciekawymi informacjami związanymi z aktualnymi wydarzeniami. Słuchamy muzyki, tekstów, oglądamy newsy i na ich podstawie uczymy się szybciej poprzez obcowanie z prawdziwym językiem.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Największą zaletą Edwina jest to że zna 2-3 słowa po polsku;) wiec jeśli coś tłumaczy to używa wyłącznie hiszpańskiego. Tematy zajęć zawsze są dostosowywane wg potrzeb, na bieżąco.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Polecam zajęcia z Edwinem, z którym kontynuuję naukę już od kilku lat. To co go wyróżnia jako lektora, to bardzo indywidualne podejście do ucznia, kreatywny dobór materiałów do jego potrzeb i zainteresowań - zajęcia są dzięki temu różnorodne, przebiegają dynamicznie i efektywnie!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Edwin jest super nauczycielem! Kompletnie nie znałam hiszpańskiego a dzisiaj, po czterech latach jestem na poziomie B2 i rozmawiam i piszę bez problemow. Bardzo polecam Edwina jako nauczyciela, lekcje są zróżnicowane tematycznie i prowadzone w bardzo ciekawy sposób! A przy okazji ile ciekawostek można dowiedziec się o Madrycie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.