ZAZUMI Korepetycje

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Elbląg
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAZUMNI ELBLĄG to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych (liceum lub technikum). Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmieniany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki.

Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury lub
egzaminu gimnazjalnego, a także POSZERZY WIEDZĘ i POLUBI przedmiot, którego się uczy.
Nauka w ZAZUMI Korepetycje odbywa się:
- w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby);
- indywidualnie;
Kadra dydaktyczna ZAZUMI Korepetycje to przede wszystkim świetni SPECJALIŚCI J. ANGIELSKIEGO (odnoszący wiele sukcesów w dziedzinie, której uczą), ale ponadto ogromni PASJONACI i PEDAGODZY, którzy łatwo nawiązują bezpośredni kontakt ze swoimi uczniami i zarażają ich swoją pasją do przedmiotu, którego uczą!

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 19:00
Wtorek12:00 - 19:00
Środa12:00 - 19:00
Czwartek12:00 - 19:00
Piątek12:00 - 19:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

ZAZUMI Korepetycje
Armii Krajowej, 7-8, IIp.
82-300 Elbląg
NIP: 9571127796

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.