Edun Korepetycje

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka18 / 90 min

Edun Korepetycje

Opis ogłoszenia

EDUN Korepetycje w GDAŃSKU – FIZYKA od 18zł
Ogólnopolska sieć profesjonalnych akademii korepetycyjnych.
ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE I KURSY: ÓSMOKLASITY, MATURALNE (podstawa i rozszerzenie) z FIZYKI.
PROFESJONALNE, NAJLEPSZE, NAJTAŃSZE- TYLKO Z NAMI POPRAWISZ SWOJE OCENY I OSIĄGNIESZ WYNIKI O JAKICH MARZYSZ!!!
Oddział EDUN Korepetycje w GDAŃSKU to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Jesteśmy już od 2008 roku w Polsce. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów.
Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także studentów. Lekcje w Edun Korepetycje są zgodne z Nową Podstawą Programową.
Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania, tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki. Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także POSZERZY WIEDZĘ i POLUBI przedmiot, którego się uczy.
Nauka w EDUN Korepetycje odbywa się: – w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby) lub indywidualnie.
Zapisując się na zajęcia do naszego centrum nigdy się nie rozczarujesz. Dlaczego? Bo zatrudniamy tylko najlepszych korepetytorów, zajęcia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a zagadnienia z wykładanych przedmiotów tłumaczone są w sposób nieskomplikowany i zrozumiały. W Edun Korepetycje masz pewność, że nasz pedagog poświęci Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebował.
Kadra dydaktyczna EDUN Korepetycje to przede wszystkim świetni SPECJALIŚCI (odnoszący wiele sukcesów w dziedzinach, których uczą) w ramach swoich dziedzin nauczania, ale ponadto ogromni PASJONACI i PEDAGODZY, którzy łatwo nawiązują bezpośredni kontakt ze swoimi uczniami i zarażają ich swoją pasją do przedmiotu, którego uczą!
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!!!
Gdańsk -Wrzeszcz ul. Miszewskiego 16 Ip.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 19:00
Wtorek12:00 - 19:00
Środa12:00 - 19:00
Czwartek12:00 - 19:00
Piątek12:00 - 19:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Edun Korepetycje
Miszewskiego 16 Ip.
80-239 Gdańsk-Wrzeszcz
NIP: 5781485815

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.