EDUN Korepetycje

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz skutecznej formy nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu ? Potrzebujesz przygotować się do zbliżającego się egzaminu? Nadrobić zaległości szkolne? Poszerzyć swoją wiedzę?

Korepetycje online  oferowane przez  EDUN Korepetycje  pomogą Ci przyswoić nawet najtrudniejsze informacje.

Do korepetycji online wystarczy  komputer , połączenie z internetem  lub  telefon . Zajęcia prowadzone są „na żywo” przez wykwalifikowaną i doświadczoną w prowadzeniu korepetycji online kadrę.

Wyróżnia nas  10-letnie doświadczenie  w prowadzeniu korepetycji online. Wypracowaliśmy odpowiednie techniki i metody, byś mógł jak najefektywniej wykorzystać czas zajęć.

Stosujemy zróżnicowane formy nauczania – materiały wideo, schematy zajęć, notatki, quizy online. Cenimy sobie indywidualne podejście  oraz  przyjazną atmosferę zajęć .

Korepetycje mogą być  indywidualne oraz odbywające się w małych grupach (2-4 osobowe)  .

EDUN Korepetycje
ul. Wiejska 20/35
00-532 Warszawa
tel. 22 250 19 10
infolina: 801 090 112

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.