EduLand Mobilne Centrum Edukacji

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Luboń
Wiry
Komorniki
Plewiska
Łęczyca
Przeźmierowo
Poznań (Ławica +6)
Skórzewo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

INTENSYWNY KURS PRZYGOTOWUJACY DO EGZAMINU 8 KLASY i MATURY z przedmiotòw #matematyki #chemii #fizyki #biologii zapraszam na  kurs całoroczny od października do kwietnia. Widzimy się co tydzień na 2h zegarowe.  Rozwiazujemy testy gimnazjalne i maturalne z tych przedmiotòw zajecia odbywać się będą w Ośrodku Kultury w Luboniu wiecej informacji zapraszamy 605091724 badź na naszej stronie internetowej Tych przedmiotòw nie musisz kochac, wystarczy je zrozumiec ❤ #matematyka #chemia #fizyka #biologia #matura #testy gimnazjalne # luboń #poznań #komorniki #j.polski #plewiska #łęczyca #wiry #skórzewo #wielkopolska #8klasa

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

EduLand Mobilne Centrum Edukacji
Tyniecka
60-008 Poznań
NIP: 7792371677

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.