Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Bełchatów
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologiacena do ustalenia

Agata Antosiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Doktor biologii, ekspertka maturalna oraz pedagog z ponad 10 letnim stażem nauczania. Od wielu lat z sukcesem przygotowuję do matury z biologii. Gwarantuję najwyższy poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy (autorskie prezentacje multimedialne, filmy, ćwiczenia interaktywne). Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne; testy, sprawdziany, arkusze maturalne (w cenie zajęć). Gwarantuję kompleksową opiekę metodyczną, doskonałą znajomość nowej podstawy programowej kształcenia z biologii, w tym dostęp do arkuszy i rozwiązań punktowanych przez OKE – zadania „pod klucz”.
SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO 85-90 % NA MATURZE!
ROCZNIE PRZYGOTOWUJĘ KILKADZIESIĄT OSÓB a moi uczniowie zdobywają indeksy najlepszych uczelni medycznych w kraju!
Dołącz do grona Moich uczniów i zaufaj profesjonaliście!
*Zajęcia trwają 135 minut (3 godziny lekcyjne) i odbywają się raz w tygodniu w specjalnie przygotowanej do tego celu własnej sali wykładowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Komfort pracy ucznia podczas zajęć jest kluczowym czynnikiem determinującym skuteczność procesu dydaktycznego.
*Zajęcia odbywają się również w soboty, święta, ferie oraz wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia.
*Zajęcia prowadzone są wg.autorskiego programu innowacji pedagogicznej.
*Na każdych zajęciach uczeń dostaje zestaw materiałów dydaktycznych (teksty źródłowe, materiały wspomagające, testy, karty pracy).
*Na zajęciach przeprowadzane są sprawdziany po każdym zakończonym dziale (pisanie "na czas") oraz okresowe treningi umiejętności.
NA MOICH ZAJĘCIACH NAUCZYSZ SIĘ !!!
*umiejętności rozumowania, argumentowania i wnioskowania (przynajmniej połowa poleceń w arkuszu sprawdza w pierwszej kolejności CEL OGÓLNY-ROZUMOWANIE I ARGUMENTACJA!).
*stosowania wiadomości do identyfikowania i analizowania problemów.
*umiejętności wykorzystywania informacji pochodzących z różnorodnych źródeł.
*umiejętności projektowania doświadczeń biologicznych (stawianie problemów badawczych, hipotez wraz z ich weryfikacją, rozróżnienie próby kontrolnej i badawczej oraz pisanie wniosków) oraz analizowania i interpretowania wyników (konstruowanie tabel, wykresów, schematów).
•umiejętności wykorzystywania narzędzi matematycznych do opisu i analizy zjawisk i procesów.

DLA KOGO PRZYGOTOWANE SĄ MOJE ZAJĘCIA?
*Na zajęcia zapraszam wszystkie osoby zdające na UCZELNIE MEDYCZNE (w szczególności MEDYCYNA, STOMATOLOGIA itp).
*Ofertę kieruję do uczniów klas I, II i III (WAŻNE! Istotne jest, aby przygotowanie do matury rozpocząć możliwie jak najwcześniej!).
*NOWE wolne terminy obowiązują od MAJA br. i wówczas należy już zacząć uczęszczać na zajęcia.
*Rozpoczęły się już pierwsze zajęcia do matury 2020 i 2021 (zapisy wciąż trwają!).
*REZERWACJA miejsc do MATURY 2021 i 2022 już rozpoczęta.
*Korepetycje są legalne-wystawiam rachunek.
GWARANTUJĘ:
*wysoki poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy
*doskonałą znajomość wymagań maturalnych z BIOLOGII
*znajomość podstawy programowej- ,,nowej”, ,,starej” i do egzaminów wstępnych (tzw. stara matura)
*dostęp do licznych testów i rozwiązań punktowanych przez OKE –zadania ,,pod klucz”
*bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich”, a nie studenckich!
*szeroki dostęp do materiałów źródłowych, testów i zadań- materiały wliczone w cenę
*znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, ABC i inne)
*solidność i miłą atmosferę
*indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
*komfortowe warunki do nauki (sala dydaktyczna wyposażona w nowoczesny sprzęt)

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel: 508-227-869
(Z uwagi na charakter pracy nie zawsze mogę odebrać telefon, wówczas bardzo proszę o pozostawienie wiadomości głosowej albo wysłanie sms. Zawsze odpowiadam na pozostawione wiadomości.)
*Zajęcia prowadzę w Łodzi (ul.Piotrkowska 29 lok.31), Bełchatowie oraz Koninie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2022

Korepetycje z Panią Agatą są na naprawdę najwyższym poziomie. Duży nacisk kładziony w na umiejętność rozwiązywania zadań pod klucz (pani Agata kontroluje progres każdego ucznia i mówi co należy poprawić) oraz na przekazywanie wiedzy z rożnych źródeł co ułatwia zrozumienie każdego tematu. Dzięki tym zajęciom uzyskałem na maturze rozszerzonej z biologii wynik 90% i jestem wdzięczny Pani Agacie za tak dobre przygotowanie.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Wyjątkowe zajęcia, pani Agata przekazuje uczniom swoją pasję do biologii dzięki czemu każda lekcja to czysta przyjemność. Po kursie czułam się świetnie przygotowana do matury i osiągnęłam wymarzony wynik.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Agata jest wspaniałą osobą, która w sposób wyjątkowy potrafi tłumaczyć zagadnienia biologiczne tak, by stały się one proste i zrozumiałe. Przez cały okres przygotowania do matury Pani Agata motywuje do pracy i dostarcza różnorodnych materiałów do nauki. Zadania wykonywane na zajęciach są omawiane przede wszystkim pod względem zgodności z kluczem maturalnym. To wszystko daje gwarancję uzyskania wysokiego, satysfakcjonującego wyniku matury. Bardzo polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pomimo krótkiego czasu przygotowania (7 miesięcy) Pani Agata zdołała przekazać praktycznie cały materiał potrzebny do napisania matury z zakresem często wykraczającym poza program, co według mnie jest dobrym sposobem na łatwiejsze zapamiętanie danego zagadnienia. Wszystko świetnie opracowane i co najważniejsze schematy odpowiadania na pytania maturalne, bo tego nikt w szkole nie powie. Serdecznie z całego serca polecam bo z takim zapleczem i odpowiednią ilością czasu można spokojnie uzyskać od 90% w górę!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Kursy w pełni godne polecenia. Pani Agata przygotowuje merytorycznie na wyjątkowo wysokim poziomie i uczy rozwiązywać zadania maturalne pod klucz, co najczęściej w szkole jest pomijane lub robione pobieżnie. Zapewnia dużo dotykowych materiałów, kserówek, rysunków i poleca odpowiednie książki. Po tych kursach nabywa się wiedzę, jak i umiejętności nie do zdobycia w szkole. A wysoki wynik z matury jest wręcz gwarantowany.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Pani Agata jak mało kto zasługuje na miano wybitnego dydaktyka.
Na zajęciach kładziony jest nacisk na zrozumienie tematu, a nie tylko jego przedstawienie i bezrefleksyjne zapamiętanie. Ponadto, uczony jest sposób rozwiązywania zadań maturalnych, umożliwiający zgranie odpowiedzi z wymaganiami klucza.
Dla mnie Pani Agata była ratunkiem po 2 latach miernej biologi (pomimo uczęszczania do jednego z 2 najbardziej renomowanych łódzkich liceów); ratunkiem który umożliwił dostanie się z 1 listy na studia lekarskie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Agata świetnie prowadzi zajęcia, potrafi wytłumaczyć zawiłe rzeczy tak, że wydają się one proste. Ma ogromną wiedzę dzięki czemu nasze notatki są pełne, a przez to zrozumiałe nawet jak przez dłuższy czas nie miało się styczności z danym tematem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Pani Agata z ogromną dokładnością przygotowuje do egzaminu maturalnego z biologii. Precyzyjne notatki sprawiły, że nawet najtrudniejsze tematy nie stanowiły dla mnie problemu. Liczne zadania omawialiśmy skrupulatnie, zwracając szczególną uwagę na zgodność odpowiedzi z kluczem maturalnym. Dzięki tym lekcjom udało mi się napisać maturę z biologii na 88%. Serdecznie polecam! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Wspaniałe przygotowanie do matury, świetne notatki, które przydają się nawet na studiach, dużo cennych materiałów i miła atmosfera na zajęciach :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Agata przekazuje bardzo dużo wiedzy teoretycznej i podpiera ją zadaniami. Na zajęciach przede wszystkim nauczyłam się prawidłowego odpowiadania na pytania maturalne, Pani Agata doskonale przekazuje te umiejętności, zwracając uwagę na istotne w zadaniach słowa klucze. Dzięki tym korepetycjom udało mi się zdać maturę z biologii na 92%, czego na pewno nie osiągnęłabym sama.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Super prowadzone zajęcia. Pani Agata wspaniale przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z biologii, uczyła rozwiązywać zadania tak ,aby odpowiedzi były zgodne z maturalnym kluczem odpowiedzi, co jest obecnie bardzo ważną umiejętnością
Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

U pani Agaty uczęszczałam przez rok na zajęcia przygotowujace do poprawy matury z biologii. Dzięki świetnym materiałom i solidnemu tłumaczeniu udało mi się napisać na 90%.
Polecam serdecznie zarówno maturzystom jak i osobom poprawiajacym:)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zajęcia świetnie prowadzone, zaczęłam dopiero rok przed maturą i dały mi bardzo wiele. Nastawienie na umiejętności maturalne, materiały z różnych książek i ciekawe prezentacje. Lekcje odbywały się bardzo regularnie, nawet w formie on-line. Bardzo polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie!! Przez 2 lata współpracy z Panią Agatą udało mi się przygotować do matury z biologii i zdać ją na poziomie 85%, co pozwala mi iść na wymarzony kierunek studiów:)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Panią Agatę. Przez rok udało mi się pod jej kierownictwem przygotować do matury z biologii i otrzymać z niej satysfakcjonujący wynik, który otwiera furtkę na studia na uczelniach medycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.