dr n. biol. Agata Antosiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Bełchatów
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doktor biologii, ekspertka maturalna oraz pedagog z 20 letnim stażem nauczania. Od wielu lat z sukcesem przygotowuję do matury z biologii. Gwarantuję najwyższy poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy (autorskie prezentacje multimedialne, filmy, ćwiczenia interaktywne). Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne; testy, sprawdziany, arkusze maturalne (w cenie zajęć). Gwarantuję kompleksową opiekę metodyczną, doskonałą znajomość nowej podstawy programowej kształcenia z biologii, w tym dostęp do arkuszy i rozwiązań punktowanych przez OKE – zadania „pod klucz”.

SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO 85-90 % NA MATURZE!
[** ROCZNIE PRZYGOTOWUJĘ KILKADZIESIĄT OSÓB a moi uczniowie zdobywają indeksy najlepszych uczelni medycznych w kraju! *]

Dołącz do grona Moich uczniów i zaufaj profesjonaliście!
*Zajęcia trwają 135 minut (3 godziny lekcyjne) i odbywają się raz w tygodniu w specjalnie przygotowanej do tego celu własnej sali wykładowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Komfort pracy ucznia podczas zajęć jest kluczowym czynnikiem determinującym skuteczność procesu dydaktycznego.
*Zajęcia odbywają się również w soboty, święta, ferie oraz wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia.
*Zajęcia prowadzone są wg.autorskiego programu innowacji pedagogicznej.
*Na każdych zajęciach uczeń dostaje zestaw materiałów dydaktycznych (teksty źródłowe, materiały wspomagające, testy, karty pracy).
*Na zajęciach przeprowadzane są sprawdziany po każdym zakończonym dziale (pisanie "na czas") oraz okresowe treningi umiejętności.
NA MOICH ZAJĘCIACH NAUCZYSZ SIĘ !!!
*umiejętności rozumowania, argumentowania i wnioskowania (przynajmniej połowa poleceń w arkuszu sprawdza w pierwszej kolejności CEL OGÓLNY-ROZUMOWANIE I ARGUMENTACJA!).
*stosowania wiadomości do identyfikowania i analizowania problemów.
*umiejętności wykorzystywania informacji pochodzących z różnorodnych źródeł.
*umiejętności projektowania doświadczeń biologicznych (stawianie problemów badawczych, hipotez wraz z ich weryfikacją, rozróżnienie próby kontrolnej i badawczej oraz pisanie wniosków) oraz analizowania i interpretowania wyników (konstruowanie tabel, wykresów, schematów).
•umiejętności wykorzystywania narzędzi matematycznych do opisu i analizy zjawisk i procesów.

DLA KOGO PRZYGOTOWANE SĄ MOJE ZAJĘCIA?
Na zajęcia zapraszam wszystkie osoby zdające na *UCZELNIE   MEDYCZNE (w szczególności MEDYCYNA , STOMATOLOGIA itp).
*Ofertę kieruję do uczniów klas I, II i III i IV (WAŻNE! Istotne jest, aby przygotowanie do matury rozpocząć możliwie jak najwcześniej!).
*NOWE wolne terminy obowiązują od MAJA br. i wówczas należy już zacząć uczęszczać na zajęcia.
*Rozpoczęły się już pierwsze zajęcia do matury 2024 i 2025 (zapisy wciąż trwają!).
*REZERWACJA miejsc do MATURY 2024 i 2025, 2026 już rozpoczęta.
*Korepetycje są legalne-wystawiam rachunek.
GWARANTUJĘ:
*wysoki poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy
*doskonałą znajomość wymagań maturalnych z BIOLOGII
*znajomość podstawy programowej- ,,nowej”, ,,starej” i do egzaminów wstępnych (tzw. stara matura)
*dostęp do licznych testów i rozwiązań punktowanych przez OKE –zadania ,,pod klucz”
*bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich”, a nie studenckich!
*szeroki dostęp do materiałów źródłowych, testów i zadań- materiały wliczone w cenę
*znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, ABC i inne)
*solidność i miłą atmosferę
*indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
*komfortowe warunki do nauki (sala dydaktyczna wyposażona w nowoczesny sprzęt)

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel: 508-227-869
(Z uwagi na charakter pracy nie zawsze mogę odebrać telefon, wówczas bardzo proszę o pozostawienie wiadomości głosowej albo wysłanie sms. Zawsze odpowiadam na pozostawione wiadomości.)
*Zajęcia prowadzę w Łodzi (ul.Piotrkowska 29 lok.34), Bełchatowie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

dr n. biol. Agata Antosiak
Piotrkowska 29
90-410 ŁÓDŹ
NIP: 8331319627

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 36
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2023

Z całego serca polecam kurs z Pania Agata. Świetne przygotowanie do matury z przydatnymi notatkami. Wszystko prowadzone jest w bardzo przyjemnej atmosferze i w małych grupach. Kurs pomógł mi w dostaniu się na wymarzone studia. Pani Agata jest bardzo kometentna osoba która zawsze w zrozumiały sposób odpowie na wszystkie pytanie i rozwieje watpliwości.

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Panią Agatę. Pomogły mi przygotować się do egzaminu maturalnego z biologii i uzyskać z niego satysfakcjonujący wynik. Na zajęciach otrzymuje się wiele ciekawie przygotowanych notatek, które pomagają lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia oraz panuje przyjemna atmosfera.
Polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Wynik 95% na maturze i super wynik w etapie centralnym Olimpiady biologicznej możliwy był tylko dzięki współpracy z najlepszą nauczylką biologii -Pani Agatą. Potrafiła ona tak wytłumaczyć wszystkie zagadnienia że układały się one w logiczny ciąg przyczynowo skutkowy więc i żadne zadania maturalne nie były problemem, a z Panią Agatą przerobiłam ich ogromne ilości.Atmosfera na zajęciach jest również świetna- bardzo przyjazna. Polecam z całego serca.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje u pani Agaty. Jako nauczycielka wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem i pomaga zrozumieć wszystkie zagadnienia. Ponadto na zajęciach dostajemy mnóstwo kserówek i rozwiązujemy zadania typowo pod klucz na maturze. Na lekcje chodzi się z przyjemnością, bo panuje tam świetna i bezstresowa atmosfera. Dzięki tym zajęciom osiągnęłam 92% z biologii i spełniło się moje marzenie o studiowaniu kierunku lekarskiego. Polecam serdecznie wszystkim maturzystom.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty.
Korepetycje pomogły mi uzyskać wysoki wynik z matury z biologii.Zajęcia przeprowadzane w miłej atmosferze i z dużym zaangażowaniem.
Z zajęć dowiedziałam się rzeczy ,których nie było w szkole.Polecam ze spokojnym sumieniem.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Zajęcia u Pani doktor Agaty Antosiak świetnie przygotowały mnie do matury z biologii, którą zdałam z wysokim wynikiem. Gorąco polecam wszystkim te kursy, na które zawsze przychodziłam z uśmiechem. Miła atmosfera i wspaniali ludzie to ich nieodłączne elementy. Podziwiam podejście Pani Agaty do każdego ucznia, jej cierpliwość i zaangażowanie oraz trud i pracę jaką wkłada, by każdego świetnie przygotować.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2022

Korki u Pani Agaty były jedną z najlepszych rzeczy jakie mogły mnie spotkać w przygotowaniach do matury. Mimo że musiałem dojeżdżać z innego miasta, co zajmowało duuużo czasu, to za każdym razem wynosiłem mnóstwo wiedzy (także tych w formie świetnych notatek i niezliczonych kserówek, które w razie problemów ze zrozumieniem materiału rozwiewały nasze wątpliwości). Co do samego sposobu przekazywania wiedzy, naprawdę było widać że Pani Agacie bardzo zależało, żeby przekazać nam jak najwięcej informacji, co potrafiła robić bezbłędnie. Zawsze znalazła sposób żeby nas uaktuywnić (nawet po nieprzespanej 18-kowej nocy) i zachecić do słuchania. Poza tym trzeba wspomnieć że zajęcia były prowadzone w małych grupkach co z perspektywy czasu uważam za dobre rozwiązanie, ponieważ wzajemnie mogliśmy się motywować do nauki. Jescze raz z tego miejsca chciałabym podziękować Pani Antosiak za przygotowanie do matury i polecić ją przyszłym rocznikom.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

Gorąco polecam zajęcia biologii prowadzone przez panią doktor Agatę Antosiak! Lekcje prowadzone są w małych grupach w doskonałej atmosferze, dzięki czemu wiedza przyswaja się szybciej. Prowadząca wielokrotnie zachęca do zadawania pytań, dzięki czemu cały materiał jest zrozumiały.
Pani Agata w jasny i przejrzysty sposób potrafi przekazać nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dodatkowo uczniowie otrzymują pomoce naukowe i zadania, a tworzone wspólnie na zajęciach notatki są nie tylko przydatne w nauce do matury, ale także na studiach. Lekcje urozmaicane są licznymi ciekawymi prezentacjami i filmami. Rozwiązywanie zadań maturalnych pod okiem Pani Agaty uczy pisania pod klucz maturalny.
Zajęcia dr Antosiak to nie tylko inwestycja w wysoki wynik maturalny, ale także we własną wiedzę. Przygotowując się do matury z biologii rozszerzonej u pani dr Antosiak osiągnęłam wynik 85%.
Polecam raz jeszcze!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Zajęcia z biologii prowadzone przez panią Agatę były świetne. Otrzymywałam na każdych zajęciach mnóstwo wiedzy oraz materiałów dodatkowych, które pomagały lepiej przyswoić materiał. Na zajęciach również uczyłam się rozwiązywać zadania maturalne. Dzięki tym zajęciom napisałam maturę na satysfakcjonujący wynik i dostałam się na wymarzone studia. Polecam bardzo serdecznie :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Na kurs przygotowujący do matury z biologi zaczęłam chodzić dokładnie rok temu w klasie maturalnej. Każdego tygodnia spotykaliśmy się w grupie z panią Agatą, która w lekcje wkładała naprawdę całe serce. Wszystkie materiały były bardzo dokładnie przygotowane, pochodziły z podręczników, o których w szkole nikt nie wspomina lecz na maturze są niezwykle ważne i przydatne. Pani Agata na każdych zajęciach uczyła nas tego, co na maturze z biologi najważniejsze czyli rozumowania przyczynowo-skutkowego i pisania pod klucz. Notatki w zeszytach zawsze były bardzo przejrzyste dzięki czeku zawsze mimo ogromu materiału w klasie maturalnej starałam się z nich uczyć i jak najlepiej przygotwać na zajęcia. Pani Agata zawsze dbała na lekcjach o bardzo miłą atmosferę. Pozostało mi tylko podziękować za piękny wynik na maturze, dzięki któremu dostałam się ma wymarzone studia na kierunku lekarskim :). Polecam z całego serca!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Pani Agata to nauczycielka pełna pasji i zamiłowania do tego, co robi. Jeżeli szukacie osoby, która będzie Was wspierać w przygotowaniach do matury i świetnie Was do niej nauczy to serdecznie polecam. Pani Agata uczy o rzeczach, których nie ma w szkolnej książce, a które z pewnością będą na maturze. Zawsze można o wszystko zapytać, a dostanie się odpowiedź bez wahania. Na zajęciach panuje miła atmosfera, jeżeli ktoś czegoś nie wie, to wspólnie myśli się nad odpowiedzią. Dzięki Pani Agacie dostałam się na wymarzone studia i zdałam bardzo dobrze maturę. Polecam z całego serca!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Polecam każdemu maturzyście! lekcje prowadzone sa w przemiłej atmosferze i na bardzo wysokim poziomie. Uczymy sie schematów rozumowania i rozwiazywania kazdego typu zadania maturalnego. Z samych zajęć poprzez słuchanie, ogladanie i notowanie wyniosłam o wiele wiecej niż z lekcji biologii w szkole co pomogło napisac mi bardzo dobrze mature!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Zajęcia są świetnie prowadzone. Pani Agata przekazuje swoją wiedzę w bardzo ciekawy sposób. Na zajęciach można zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, a także umiejetność rozwiązywania zadań, która jest równie ważna na maturze z biologii. Uczestnicząc w nich osiągnęłam wynik o jakim nawet nie marzyłam. Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agata, jest ona osobą o bardzo dużej wiedzy, wszystko tłumaczy szczegółowo i daje mnóstwo dodatkowych materiałów, dzięki czemu można dokładniej zrozumieć każde zagadnienie. Gdybym miała jeszcze raz wybierać osobę, która będzie mnie przygotowywała do matury , bez wahania wybrałabym Panią Agatę, dzięki jej pomocy napisałam maturę rozszerzoną z biologii na 88%.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Korepetycje z biologii u Pani Antosiak pomogły mi przygotować się do matury na bardzo wysokim poziomie. Udało mi się uzyskać 87% z egzaminu maturalnego, który teraz pozwoli mi spełnić swoje marzenie i dostać się na uczelnie medyczne. Zajęcia prowadzone były w niezwykły sposób i wspominam je z uśmiechem. Wiedza została nam przekazana w sposób bardzo przystepny i ciekawy, co umożliwiło znacznie efektywniejszą naukę. Otrzymaliśmy wiele notatek oraz porad, które nauczyły nas tego, czego nikt nie nauczył nas wcześniej w szkole, czyli jak zrozumieć biologię, zamiast kłuć ją na pamięć oraz jak trafiać w klucze maturalne. Nawet najtrudniejsze działy stawały się proste i przyjemne do nauki, natomiast panująca na korepetycjach atmosfera była cudowna. Panią Antosiak będę pamiętał jako osobę zawsze uśmiechniętą oraz pełną entuzjazmu, którym potrafiła nas zarazić. Mogę każdemu kto pragnie dobrze przygotować się do matury z biologii szczerze polecić te korepetycje i jestem pewiem, że będzie zadowolony z ich jakości.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Pani Agata była najlepszą osobą, jaka mogła mi się przytrafić w klasie maturalnej. Dzięki całorocznej pracy nauczyła mnie jak rozwiązywać zadania z biologii, na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać, aby bardzo dobrze zdać maturę. Dodatkowo bardzo dobrze przygotowała mnie merytorycznie, a z jej zajęć wynosiłam bardzo przydatne w nauce notatki. Chodziłam na zajęcia z przyjemnością i ponad dwie godziny zajęć nigdy mi się nie dłużyły. Każdemu bardzo polecam kurs u pani Antosiak.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z biologii u Pani Agaty. Spotkania idealnie przygotują przyszłego maturzyste na skomplikowane zadania maturalne , które często pojawiają się na egzaminie. Podczas spotkań śmiało można zadawać pytania, na które zawsze uzyskuje się zasysfakcjonującą odpowiedź. Notatki przygotowane przez Panią są idealne na powtórki a atmosfera zajęć jest bardzo przyjemna. W tym roku chciałam podwyższyć wynik maturalny z biologii i szukając korepetytora trafiłam właśnie na Panią Agatę. Dzięki temu
po 8 miesiącach udało mi się napisać maturę z biologii zdecydowanie lepiej i jestem zadowolona z wyniku.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Pani Agatą jest osobą bardzo kompetentną w swojej pracy. Dzięki Pani Agacie napisałam maturę rozszerzoną z biologii na 78%, przygotowywałam się do niej w niecałe 8 miesięcy, mimo że nie byłam w klasie w liceum z rozszerzeniem biologicznym. Zawsze mogłam liczyć na dodatkową pomoc i materiały ze strony Pani Agaty. Szczerze polecam zajęcia osobom, którym zależy na wysokich wynikach i solidnym przygotowaniu na medycynę!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Wspaniałe zajęcia prowadzone w przyjemnej, ciepłej atmosferze. Pani Agata szczególny nacisk kładzie na rozwiązywanie zadań pod bardzo wymagający klucz maturalny, dzięki czemu uzyskałam 82% na maturze z biologii. Na lekcjach w zrozumiały sposób tłumaczy zagadnienia korzystając z wielu różnych materiałów, a do każdego ucznia podchodzi w sposób indywidualny. Były to najlepiej wydane pieniądze na korepetycje i gdybym musiała znowu podjąć decyzję, zaufałabym Pani Agacie ponownie bez zawahania.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Zdecydowanie polecam kursy u Pani Agaty! Podczas lekcji można zdobyć w sposób przejrzysty i jasny niezbędną do matury wiedzę i umiejętności. Pani Agata podchodzi do zajęć z uśmiechem, zaangażowaniem i profesjonalizmem, dzięki czemu możliwe się staje uzyskanie wysokiego wyniku na maturze z biologii. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Korepetycje z Panią Antosiak to czysta motywacja do pracy! Zawsze z uśmiechem i pełnią energii przekazuje wiedzę na zajęciach. Materiał realizuje bardzo dokładnie, tłumacząc wszystkie niezrozumiałe dla uczniów pojęcia. Dzięki Pani uzyskałam wysoki wynik z biologii, który pomógł mi w dostaniu się na wymarzone studia!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2022

Korepetycje z Panią Agatą są na naprawdę najwyższym poziomie. Duży nacisk kładziony w na umiejętność rozwiązywania zadań pod klucz (pani Agata kontroluje progres każdego ucznia i mówi co należy poprawić) oraz na przekazywanie wiedzy z rożnych źródeł co ułatwia zrozumienie każdego tematu. Dzięki tym zajęciom uzyskałem na maturze rozszerzonej z biologii wynik 90% i jestem wdzięczny Pani Agacie za tak dobre przygotowanie.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Wyjątkowe zajęcia, pani Agata przekazuje uczniom swoją pasję do biologii dzięki czemu każda lekcja to czysta przyjemność. Po kursie czułam się świetnie przygotowana do matury i osiągnęłam wymarzony wynik.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Agata jest wspaniałą osobą, która w sposób wyjątkowy potrafi tłumaczyć zagadnienia biologiczne tak, by stały się one proste i zrozumiałe. Przez cały okres przygotowania do matury Pani Agata motywuje do pracy i dostarcza różnorodnych materiałów do nauki. Zadania wykonywane na zajęciach są omawiane przede wszystkim pod względem zgodności z kluczem maturalnym. To wszystko daje gwarancję uzyskania wysokiego, satysfakcjonującego wyniku matury. Bardzo polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pomimo krótkiego czasu przygotowania (7 miesięcy) Pani Agata zdołała przekazać praktycznie cały materiał potrzebny do napisania matury z zakresem często wykraczającym poza program, co według mnie jest dobrym sposobem na łatwiejsze zapamiętanie danego zagadnienia. Wszystko świetnie opracowane i co najważniejsze schematy odpowiadania na pytania maturalne, bo tego nikt w szkole nie powie. Serdecznie z całego serca polecam bo z takim zapleczem i odpowiednią ilością czasu można spokojnie uzyskać od 90% w górę!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Kursy w pełni godne polecenia. Pani Agata przygotowuje merytorycznie na wyjątkowo wysokim poziomie i uczy rozwiązywać zadania maturalne pod klucz, co najczęściej w szkole jest pomijane lub robione pobieżnie. Zapewnia dużo dotykowych materiałów, kserówek, rysunków i poleca odpowiednie książki. Po tych kursach nabywa się wiedzę, jak i umiejętności nie do zdobycia w szkole. A wysoki wynik z matury jest wręcz gwarantowany.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Pani Agata jak mało kto zasługuje na miano wybitnego dydaktyka.
Na zajęciach kładziony jest nacisk na zrozumienie tematu, a nie tylko jego przedstawienie i bezrefleksyjne zapamiętanie. Ponadto, uczony jest sposób rozwiązywania zadań maturalnych, umożliwiający zgranie odpowiedzi z wymaganiami klucza.
Dla mnie Pani Agata była ratunkiem po 2 latach miernej biologi (pomimo uczęszczania do jednego z 2 najbardziej renomowanych łódzkich liceów); ratunkiem który umożliwił dostanie się z 1 listy na studia lekarskie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Agata świetnie prowadzi zajęcia, potrafi wytłumaczyć zawiłe rzeczy tak, że wydają się one proste. Ma ogromną wiedzę dzięki czemu nasze notatki są pełne, a przez to zrozumiałe nawet jak przez dłuższy czas nie miało się styczności z danym tematem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Pani Agata z ogromną dokładnością przygotowuje do egzaminu maturalnego z biologii. Precyzyjne notatki sprawiły, że nawet najtrudniejsze tematy nie stanowiły dla mnie problemu. Liczne zadania omawialiśmy skrupulatnie, zwracając szczególną uwagę na zgodność odpowiedzi z kluczem maturalnym. Dzięki tym lekcjom udało mi się napisać maturę z biologii na 88%. Serdecznie polecam! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Wspaniałe przygotowanie do matury, świetne notatki, które przydają się nawet na studiach, dużo cennych materiałów i miła atmosfera na zajęciach :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Agata przekazuje bardzo dużo wiedzy teoretycznej i podpiera ją zadaniami. Na zajęciach przede wszystkim nauczyłam się prawidłowego odpowiadania na pytania maturalne, Pani Agata doskonale przekazuje te umiejętności, zwracając uwagę na istotne w zadaniach słowa klucze. Dzięki tym korepetycjom udało mi się zdać maturę z biologii na 92%, czego na pewno nie osiągnęłabym sama.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Super prowadzone zajęcia. Pani Agata wspaniale przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z biologii, uczyła rozwiązywać zadania tak ,aby odpowiedzi były zgodne z maturalnym kluczem odpowiedzi, co jest obecnie bardzo ważną umiejętnością
Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

U pani Agaty uczęszczałam przez rok na zajęcia przygotowujace do poprawy matury z biologii. Dzięki świetnym materiałom i solidnemu tłumaczeniu udało mi się napisać na 90%.
Polecam serdecznie zarówno maturzystom jak i osobom poprawiajacym:)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zajęcia świetnie prowadzone, zaczęłam dopiero rok przed maturą i dały mi bardzo wiele. Nastawienie na umiejętności maturalne, materiały z różnych książek i ciekawe prezentacje. Lekcje odbywały się bardzo regularnie, nawet w formie on-line. Bardzo polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie!! Przez 2 lata współpracy z Panią Agatą udało mi się przygotować do matury z biologii i zdać ją na poziomie 85%, co pozwala mi iść na wymarzony kierunek studiów:)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Panią Agatę. Przez rok udało mi się pod jej kierownictwem przygotować do matury z biologii i otrzymać z niej satysfakcjonujący wynik, który otwiera furtkę na studia na uczelniach medycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.