Marta Kotlińska-Niewiadomska

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Warszawa (Ochota +2)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Wspomagam dzieci w wieku 3-10 lat w wyzwaniach rozwojowych i edukacyjnych. Wspieram Rodziców w codziennych trudach wychowawczych. Jeżeli szukasz kogoś, kto zajmie się kompleksowo wspieraniem rozwoju Twojego Dziecka - trafiłeś pod właściwy adres. Jeżeli niepokoi Cię cokolwiek w funkcjonowaniu Twojego dziecka, masz jakieś wątpliwości czy pytania - zadzwoń, napisz, umówimy się na spotkanie i porozmawiamy. Nie ma złych pytań! Na wszystkie udzielę odpowiedzi. Pomogę Twojemu dziecku osiągnąć sukces i wykorzystać jak najlepiej Jego potencjał. Powiem Ci, jak stać się jeszcze lepszym rodzicem. Zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Marta Kotlińska-Niewiadomska
Szczęsna 7/18
02-454 Warszawa
NIP: 7262407611

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2004
Uniwersytet Łódzki
Magister
Psychologia
10.2003 - 06.2004
Wyższa Szkoła Kupiecka
Nauczyciel stażysta
Nauczyciel
02.2015 - 06.2016
Studium Kształcenia Kadr
Nauczyciel kontraktowy
Pedagogika specjalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.