Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pruszków

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Ewa

O mnie

Uczę od 12 lat swoich synów w edukacji domowej, ze świetnymi efektami. Starszy syn został finalistą Olimpiady, młodszy syn w połowie roku kończy rok szkolny i ma pół roku wakacji więcej.

Uczę maturzystów, licealistów, 8-klasistów ze szkół "klasycznych",

Mam doświadczenie, jak uczyć: ciekawie, szybko, skutecznie, efektywnie, żeby dać Ci czas na swoje życie poza wymaganiami szkolnymiPiszę książki, programy edukacyjne, mam swój kanał na YT (Nauka to zabawa!), pomagam rodzicom rozwijać indywidualną edukację domową.Jeśli masz ochotę - potrzebę - konieczność rozszerzyć lub powtórzyć swoją wiedzę z zakresu:

- języka polskiego: Matura 2024, test 8-klasisty, pisanie rozprawek, wypowiedzi ustne, matura z języka polskiego na poziomie rozszerzonym /olimpiada

- historii (szkoła podstawowa i liceum)

- nauki wyraźnej wymowy i dykcji (logopedia)

- publicznego przemawiania 

- Metodyki efektywnego uczenia się: JAK SIĘ UCZYĆ SKUTECZNIE I SZYBKO, jak robić notatki, jak szybciej zapamiętywać, mapy myśli

- żeby nauka zajmowała mniej czasu a dłużej zostawała w twojej głowie

Zapraszam!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne
10.1995 - 06.1998
Uniwersytet Warszawski
Magister
CESLA Międzywydziałowe Studia Latynoamerykańskie
Kursy i szkolenia
04.2016
Akademia Logopedii
Doświadczenie
04.2006 - aktualnie
Metodyka edukacja domowa - autorka książek i artykułów
1) Nauka to zabawa! Edukacja domowa dla początkujących 2) Nauka to przygoda! Edukacja domowa w praktyce, czyli wakacje od szkoły 3) Nauka to wędrówka! Edukacja domowa na szlaku 4) Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Kompendium

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pani Ewa, w mojej ocenie, jest wspaniałym człowiekiem i super pedagogiem.
Dziś mogę śmiało napisać, że udało się nadrobić zaległości w 3 miesiące i syn zdał maturę na 78% (próbna 25%). Żałuję, że tak późno znalazłam kontakt do Pani Ewy.

Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i Jakuba.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Szybko, konkretnie, na temat, z wielkim zaangażowaniem. Magda napisała test dla 8 klasy, zadowolona z efektów, a jeszcze bardziej z pracy z panią Ewą. W liceum będziemy kontynuować, bo efekty są widoczne zacznie z 5 na koniec roku ! Dziękujemy bardzo! Polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Jestem bardzo wdzięczna za perfekcyjne przygotowanie Marcina do egzaminów 8-klasisty. Pani Ewa nauczyła syna pisać rozprawki,jak rozwiązywać testy na max ilość punktów,przerobili błyskawicznie cały program. Stopnie się poprawiły, z egzaminu tez zadowolony, bardzo serdecznie polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Serdecznie polecam.
Nawiązałam współpracę z panią
Ewą gdy zorientowałam się iż córka będącą w 7 klasie nie potrafi pisać rozprawek.Jej opowiadania składały się z krótkich, prostych zdań. Praca z panią Ewą przyczyniła się do tego, że córka zaczęła formułować zdania bogate w przymiotniki, zawierające mnóstwo argumentów i odpowiednich rozwiązań. Stwierdzam, że córka nie tylko poszerzyły zakres wiedzy z języka polskiego, ale również zaczęła wypowiadać się pięknie, interesująco i poprawnie. Praca z panią Ewa jest godna polecenia.

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Korepetycje u Pani Ewy to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć w kwestii nauki języka polskiego. Pani Ewa to wyjątkowo cierpliwa i kompetentna nauczycielka, która potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego ucznia. Dzięki jej pomocy zauważyłem znaczącą poprawę w moim zrozumieniu i umiejętnościach językowych. Korepetycje u Pani Ewy to nie tylko nauka, ale również przyjemność i inspiracja do dalszej pracy nad sobą. Polecam z całego serca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Trafiłam do Pani Ewy kiedy zostało 7 miesiecy do egzaminu maturalnego moja wiedza była przeciętna w tamtym momencie,po 2 miesiacach pojawiły się efekty np.z 0 punktów za rozprawke uzyskałam 26/35 pkt na próbnej maturze.Było to duże wyzwanie dla Pani Ewy biorac mnie pod swoje skrzydła.Lekcje przebiegały sprawnie,wychodziłam zadowolona oraz ze 100%satysfakcja.Moja młodsza siostra czeka z niecierpliwościa aby mieć lekcje z Pania Ewa.Bardzo Polecam! :)

avatar
Xawer
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Pani Ewa przygotowała mnie do nowej matury. Napisałem rozprawkę, test i nawet notatkę. Wcześniej nie umiałem. Za tydzień ustna i na studia. Dziękuję

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Serdecznie polecam! Pani Ewa to przekochana i przesympatyczna korepetytorka z ogromną wiedzą. Każdą lekcję prowadzi ciekawie i wielkim zaangażowaniem. Miałam styczność z wieloma korepetytorami i pani Ewa jest najlepsza spośród nich.
Bardzo polecam! <3

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

To ma sens. Córka matura próbna rozprawka we wrześniu - 9 punktów, zaczęła chodzić na zajęcia do pani Ewy, w grudniu z rozprawki dostała 28 na 35! Bardzo dobry nauczyciel, Marta zachwycona. Polecam

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2023

Poprawiłam jedynkę z Dziadów i Lalki na cztery plus. Jestem mega zadowolona, dziękuję! Zuzanna

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Syn dostał 94% z testu 8-klasisty. Bardzo, bardzo dziękuję! Mój syn nie lubił czytać, nie potrafił pisać, jak miał odpowiedzieć ustnie to się zacinał. Byłam przerażona samą myślą o teście.

A Pani Ewa powiedziała, że mam myślące, zmotywowane dziecko, które potrzebuje wiedzieć, jak wydobyć z siebie to, co już umie. Nauka polskiego to jedno, a coaching, jaki syn otrzymał przy okazji omawiania lektur, znakomity.

94% i rozmawiamy o dobrym liceum. Jestem bardzo wdzięczna.

Mama 8-klasisty Patryka, Joanna

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Pani Ewa to świetny nauczyciel – jestem pod wrażeniem. Potrafi przekazać wiedzę i ZAINTERESOWAĆ tematem. Córka klasa VII z oceny dopuszczającej na półrocze po kilku miesiącach ma świadectwie ma czwórkę z polskiego! Klasówki i odpowiedzi ustne wreszcie przestały być stresem.

A co dla mnie niepojęte, zaczęła czytać książki (sama) i chce mieć 100% na teście 8klasisty! Z panią Ewą już się umówiła na zajęcia od września. Dziękuję i pozdrawiam

Marek, tata Katarzyny

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Na pewno od jesieni jeszcze raz skorzystamy.Starsze dziecko ze "zagrożonego" w ciągu 3 miesięcy zrobiło 75% na egzaminie ósmoklasisty 9 kilka dni temu odebrałam wyniki . Bardzo dziękuję. Na pewno po wakacjach wrócimy z młodszą córką.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.