Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski15 - 40 / 50 min

Edu Club

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na [*język angielski w praktyce - *] rozmowy w różnych sytuacjach, poznawanie praktycznych zwrotów i słówek. Połączenie angielskiego i turystyki - bez podręczników, z wykorzystaniem ciekawych materiałów i gadżetów. Zajęcia głównie dla młodzieży i dorosłych, nawet początkujących. Spotkania indywidualne lub 2-3 osoby. Cel to przełamanie bariery językowej, by bez obaw rozmawiać po angielsku. Terminy spotkań ustalamy indywidualnie (do wyboru 1 lub 2 w tygodniu).
Angielski przydatny na co dzień - wyjazdy, hotel, restauracja, dworzec, lotnisko, podróże, dom, zakupy, hobby, rozrywka. Także rozmowa o pracę. 
Osoby początkujące mile widziane :) Osoby na wyższym poziomie językowym zapraszam, by się "*rozgadały*". Zapisy tel. lub sms (nr 785 422 653).
Spotkania: Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 3/15 (1 piętro). Serdecznie zapraszam! Dla chętnych wspólne wyjazdy w Polsce i za granicę. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zdzichu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Polecam.
W czasie pobytu w sanatorium połączyłem przyjemne z pożytecznym.
Lekcje na bardzo wysokim poziomie, miła atmosfera, cierpliwe, kompetentne zawsze uśmiechnięte - panie lektorki.
Jeśli odwiedzę Kołobrzeg to na pewno zawitam żeby poćwiczyć swój angielski.

Edu Club

Serdecznie dziękuję za opinię, cała przyjemność po naszej stronie. Zapraszamy na porcję konwersacji i nauki gdy tylko będzie Pan ponownie w Kołobrzegu. Pozdrawiamy ☺

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.