Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Radom
Płock
Tarnów
Nowy Sącz
Siedlce
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

| 3DS MAX | V-RAY | MENTAL | PROMOCJA | Jak rozpocząć karierę zawodową w projektowaniu? Jak mieć piękniejsze wizualizacje, które lepiej sprzedają projekty? Rozwiązanie poniżej…

PROMOCJA : do zapisujących się do końca marca
SUPER CENA!PROMOCJA DLA TWOJEJ FIRMY:  nie doliczasz Vat, oraz podatku dochodowego (podane ceny to ceny brutto).
OGRANICZONA LICZBA MIEJSC : Archicad  - brak miejsc, Artlantis - brak miejsc, 3ds max - ostatnie miejsca. V-ray - ostatnie miejsca. Mental Ray - ostatnie miejsca, Art Render - ostatnie miejsca.
NOWOŚĆ: gwarancja promocji przez całe szkolenie/korepetycje. możliwość lekcji w 2 osoby z dodatkową zniżką (również on-line).

UWAGA: Ostatnie wolne miejsca tylko od poziomu podstawowego i podstawowego plus (lekcje te kończą się na poziomie zaawansowanym zawodowym).

UWAGA: Ze względu na dużą liczbę chętnych na naukę, nie przyjmuje zleceń zewnętrznych, ani pomocy w pilnych projektach z krótkim terminem.

KONTAKT:669-224-299

Pomoc w zakresie od bardzo podstawowego, po zaawansowany w programach wspomagających Twoje projektowanie :

Jeśli Jesteś osobą kompletnie początkującą i nie uczyłaś/eś się nigdy wcześniej oprogramowania do projektowania. Nie ma problemu, mam również doświadczenie w nauce od całkowitych podstaw   i specjalny program nauczania.

3d studio max + Vray + Mental + Scanline
Archicad + Artlantis
Photoshop
Office
Corel Draw

Pomoc w miastach:

Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Kielce
i ich okolice (do 120 km)

Cała Polska - Lekcje Online****wyglądają tak samo jak u Ciebie w domu, ale są tańsze, prostsze i wygodniejsze! Zapytaj o szczegóły!

KONTAKT:

lekcjeGRAFIKA(małpa)wp(kropka)pl
Tomasz: 669-224-299 (Najlepiej: godz. 8-9 | 13:30-18 | 20-20:30)

Co wyróżnia te Korepetycje od innych:

Indywidualizm: Wyprofilowana specjalna ścieżka nauki pod kątem Twojego wymarzonego celu.
Zawodowstwo: Nauka narzędzi i funkcji programu. Tak, aby potrafić wykonać każdy projekt pod kątem zawodowym, a nie tylko jeden konkretny.
Wydajność: Specjalne, sprawdzone, skuteczne techniki zapamiętywania i utrwalania materiału nie wymagające od Ciebie dużego wysiłku.
Przyjemność: Miła, spokojna atmosfera w trakcje lekcji, z wesołym i cierpliwym nauczycielem.
Dostępność: Nie musisz uregulować szkolenia z góry za całość , wszystko podzielone jest na małe dogodne sumy .
Bezpieczeństwo Nie musisz decydować się na duże pakiety godzin. Zaczynamy zawsze od jednej lekcji, więc wiesz na co się decydujesz, bez ryzyka .

Pamiętaj!  Promocja obowiązuje do końca miesiąca.

TELEFON:Tomasz 669-224-299

Jeśli interesują Cię opinie spójrz poniżej:

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
10.2008
Stypendium Naukowe Ministerstwa Edukacji Narodowej
03.2022
Laureat Konkursu "Orły Edukacji 2022"!
05.2023
Laureat Konkursu :"Orły Edukacji 2023"
Doświadczenie
03.1998 - aktualnie
Edu Art House
Zawodowy projektant. W branży Projektowej od 27 lat. Zawodowy szkoleniowiec. Praktyka w szkoleniach 20-lat. Kariera na kierowniczych stanowiskach. Właściciel Edu Art House. Pasjonat grafiki komputerowej, który pomoże Ci wykonywać piękne projekty.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 57
avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Zdecydowanie polecam lekcje z Panem Tomaszem , lekcje prowadzone w bardzo dobry sposób , wg przygotowanego programu . Pan Tomasz na bardzo dużą wiedzę i w przystępny i zrozumiały sposób ją przekazuje . Polecam jak najbardziej :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2023

Polecam zajęcia z Panem Tomaszem. Pan Tomasz posiada ogromną wiedzę, przekazuje ją w bardzo przystępny i odpowiedni dla ucznia sposób. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze oraz zgodnie z potrzebami ucznia. Po zajęciach zadawane są prace domowe, które pozwalają na przyswojenie materiału omawianego na lekcji.
Z całego serca polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Tomaszem! Miła atmosfera , dużo wiedzy przekazywanej w bardzo dokładny i zrozumiały sposób. Program jest trudny dlatego te zajęcia to najlepszy pomysł.

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2023

Bardzo polecam zajęcia! Odbywają się one w miłej atmosferze i zgodnie z potrzebami ucznia. Dodatkowo po zajęciach zadawane do domu ćwiczenia pomagają w szybkim zapamiętywaniu informacji z lekcji. Szybka i przyjemna nauka!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Panem Tomaszem!!
Uczęszczam do Niego już pare miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Pan Tomasz posiada niesamowitą wiedzę, wykazuje ogromne zaangażowanie, empatię i cierpliwość względem swojego ucznia. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wszelkie wątpliwości! Jestem osobą która średnio radzi sobie z komputerami, wolniej się ich uczę, a już widzę u siebie duży progres przy nauce programu który do łatwych nie należy. Wszystkie zagadnienia są dokładnie tłumaczone, metody nauczania są proste dzięki czemu efektywne. No i ta cierpliwość do mojej osoby!
Jeśli szuka się nauczyciela który kompleksowo, profesjonalnie podchodzi do zajęć, a przy tym odbywają się one w przemiłej atmosferze, to koniecznie do Pana Tomasza!
Polecam!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Tomaszem. Dzięki niemu nauczyłam się programu, który na samym początku wydawał mi się czarną magią. Wszystkie lekcje są zaplanowane, a dla utrwalenia poznanych funkcji dostaję po każdej z nich zadanie domowe, dzięku czemu dużo szybciej przyswajam wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy! Polecam bardzo!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Pan Tomasz jest rewelacyjny! Jestem Grafikiem Komputerowym - probuje sie nauczyc 3 D Maxa od lat. Bez specjalnych sukcesow. Kurs na ktorym bylo 15 osob okazal sie porazka. Jest to tak szczegolowy program, ze jak ktos sie na czyms zastopuje a inni ida do przodu to wypada sie kompletnie z logiki. Po paru lekcjach tutaj wszystko stalo sie proste i wspaniale mi idzie. Polecam totalnie i absolutnie!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Tomaszem.
To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, a Pan Tomasz tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i konkretnie. Notatki z zajęć są bardzo przydatne i zrozumiałe. Dodatkowym plusem jest to, że na każdej lekcji zadawana jest praca domowa, z której jesteśmy rozliczani, co bardzo mobilizuje do ćwiczeń.

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Serdecznie polecam Pana Tomka , zajęcia mijają w przemiłej atmosferze .
Bardzo dużo można się nauczyć !!!
Polecam !!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Serdecznie polecam naukę z Panem Tomaszem.

Pan Tomasz zawsze wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywanie wiedzy swojemu uczniowi.
Stosuje proste metody nauczania, które aktywizują ucznia do efektywnej pracy. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu, wzbudza ogromne zaufanie, a nauka staje się przyjemnością.
Jednocześnie jest osobą bardzo charyzmatyczną i otwartą.

Jeśli zależy wam na profesjonalnym podejściu i kompleksowej wiedzy, którą nauczyciel ma do przekazania to koniecznie wybierzcie lekcje z Panem Tomaszem
Polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Chciałabym bardzo serdecznie polecić Pana Tomasza, który jest wybitnym nauczycielem z bardzo dużym zapleczem wiedzy jak również doświadczeniem w nauczaniu.

Program lekcji się przemyślany i dostosowany do moich potrzeb (3d Max, projektowanie ogrodów). Pan Tomasz jest cierpliwym nauczycielem, który bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia.

Naprawde ciesze sie ze polubiłam pracę w 3D Max choć jeszcze niedawno byłam blisko wyrzuceniu komputera przez okno. Na Szczęście pojawił się Pan Tomasz! :)

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Polecam serdecznie każdemu, kto chce się dobrze nauczyć programu 3DS max. Zagadnienia omawiane są szczegółowo i dokładnie, po zajęciach zadawane są zadania domowe, żeby sobie utrwalić dane narzędzie, co też pomaga bardzo. Będę kontynuować naukę, nie do porównania z innymi kursami tego typu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji online 3DS max z Panem Tomaszem. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze oraz tłumaczone do skutku. Wspaniałe podejście i mega cierpliwość. Mimo, iż pierwszy raz mam styczność z takim programem to idzie mi to płynnie bez większych stresów chociażby przez to ,że u Pana Tomasza humor zawsze dopisuje i żaden program nie straszny. NAPRWDĘ POLECAM LEKCJE U PANA TOMASZA :)

avatar
Anna Łuszczyńska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2022

Bardzo polecam Pana Tomasza jako nauczyciela programu ARCHICAD.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, co pozwala na lepsze przyswajanie wiedzy.
Pan Tomasz tłumaczy do skutku, aż dany temat jest zrozumiany.
Notatki które są pisane w trakcie lekcji plus ćwiczenia wykonywane w domu bardzo pomocne.
Moim zdaniem super wykładowca.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Dzięki Panu Tomaszowi, polubiłam korzystanie z 3dsmaxa. Program ten, staje się tak fajny, jak Simsy :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Pan Tomasz jest wybitnym nauczycielem, ale tez człowiekim z pasją, zaangażowaniem i powołaniem. Jest osobą o niezwykłym poczuciu humoru i szerokim wachlarzem zainteresowań przez co lekcje mijają nawet zbyt szybko w miłej atmosferze. Dzięki ogromnej wiedzy i przygotowaniu niezbędnej esencji do swobodnego poruszania się nawet tak rozbudowany program jakim jest 3ds max staje się lekkim i przyjemnym dla ucznia. Staranne wyselekcjonowane możliwości funkcji programowych sprawia, że człowiek z przyjemnością wyczekuje kolejnych lekcji. Kompendium wiedzy jest utrwalane dzięki rzetelnym notatkom oraz pracom domowym. System nauczania opracowany przez Pana Tomasza jest niezwykle skuteczny w utrwalaniu zdobytych umiejętności. Spotkać taka osobę na swojej drodze to niewątpliwie ogromne szczęście. Polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Serdecznie polecam lekcję z Panem Tomasze, lekcje 3D max są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Poszczególne zagadnienia są dokładnie omawiane co pozwala sporządzić bardzo dobre notatki. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła i przyjazna:)
POLECAM!!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Polecam lekcję z Panem Tomaszem , są prowadzone w bardzo przystępny sposób , Pan Tomasz jest bardzo cierpliwy i ma niesamowite metody na skuteczną naukę nawet najtrudniejszych zagadnień .Wszystko jest wytłumaczone i dokładne pokazane, a notatki i dodatkowe ćwiczenia pozwalają utrwalić materiał z danej lekcji. Polecam serdecznie dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Pan Tomasz, jest wybitnie dobrym nauczycielem. Udało mi się bardzo szybko zrozumieć i pojąć program do Wizualizacji, ma bardzo dobrą i dokładną metodę nauczania. Z całego serca polecam wszystkim zainteresowanym nauką programów komputerowych!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Pan Tomasz prowadzi zajęcia tokiem skrupulatnie zaplanowanych tematów. Przekazywana wiedza jest świetnie uporządkowana, co w tak rozbudowanym programie jakim jest 3DSmax, jest kluczowe.
System zapisywania precyzyjnych, wręcz dyktowanych notatek, okazuje się zbawienną pomocą w późniejszym użytkowaniu programu.

Atmosfera na zajęciach jest luźna, a same zajęcia bardzo ciekawe. Dzięki czemu, zawsze pojawiam się na lekcjach (on-line) z wielką chęcią. :)

Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem! :)

avatar
Aleksa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

POLECAM!!! 1.Konkretność 2.Swietna organizacja i przygotowanie korepetytora 3. Przejrzysta i czytelna komunikacja korepetytor-uczeń. 4.Luzna atmosfera (Pan Tomasz tryska humorem, ma ciekawe spostrzeżenia na świat wiec można nauczyć się od niego nie tylko obsługi programu)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Polecam gorąco lekcje zdalne z programu 3D SMAX. Szczególne uznanie dla ponadprzeciętnej cierpliwości prowadzącego.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Poszukując nauczyciela obsługi programu 3D oczywiście również kierowałam się opiniami i ilość pozytywnych tutaj - wydawała mi się niewiarygodna - a jednak to wszystko prawda :). Pan Tomasz uczy w pełni profesjonalnie, naprawdę czuć w jego metodach ogrom doświadczenia i każde słowo jest na wagę złota. Przy tym lekcje z nim nie są stresujące, lekko i szybko przebiegają - zostawiając przećwiczone umiejętności w głowie i zapisane w zeszycie (co jest dla mnie baaaardzo ważne, bo zawsze w razie wątpliwości można wrócić do notatek, które Pan Tomasz wręcz dyktuje - co jest gwarantem zapisania istotnych informacji). Wymarzony nauczyciel i do tego pełen humoru :) Polecam bardzo!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Pełen profecjonalizm! Zdecydowanie polecam każdemu kto chciałby nauczyć się projektowania. Pan Tomasz bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia i dostosowuje program do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się. Każde zajęcia kończą się pracą domową co dodatkowo motywuje do nauki i pozwala utrwalić przerobiony materiał. Polecam ze względu na ogromne doświadczenie Pana Tomasza, profesjonalizm oraz fantastyczną atmosferę podczas zajęć.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

To moje pierwsze zajecia prowadzone w trybie online i mimo początkowych obaw muszę przyznać ze jestem bardzo miło zaskoczona.
Pan Tomasz jest bardzo pomocny, wyrozumiały oraz cierpliwy :)
Bardzo podoba mi się, ze od razu ustala się cele i rzeczy na których chcemy się skupić.
Wiedza przekazywana jest w bardzo zrozumiały sposób.
Zajecia są prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze i również zadania domowe jak i same zajecia motywują do większego zaangażowania.
Ja nie mogę doczekać się kolejnych zajęć :)
Polecam serdecznie!

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Nie znam lepszego korepetytora od Pana Tomka. Lekcje są prowadzone rzetelnie, klarownie a co ważne w przemiłej atmosferze. Jeśli dążysz do wymarzonego celu myślę, że Pan Tomek Cię właśnie do niego doprowadzi, zarazi Cię swoim zaangażowaniem i pasją do tworzenia. Polecam z całego serca :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

To moje pierwsze lekcje w systemie on-line i zdecydowanie najlepszy możliwy wybór: oszczędność czasu na dojazdy, lepsze skupienie na przedmiocie a do tego bardzo pomocny i kontaktowy prowadzący. Zawsze rzetelny, motywujący do lepszej pracy. Bardzo polecam !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Przed rozpoczęciem nauki 3ds max (od zera) miałam wątpliwości co do formy online. Po pierwszej lekcji byłam pewna, że zarówno nauczyciel, jak forma zajęć to strzał w dziesiątkę. Niezdecydowanym podpowiadam - to bardzo dobra decyzja i dobrze zainwestowane pieniądze.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Panem Tomaszem. Pełen profesjonalizm! Lekcje rzetelnie przygotowane od A do Z, wszystko dokładnie omówione. Na każde pytanie wyczerpujące odpowiedzi, a atmosfera podczas lekcji sprawia, że mijają one zdecydowanie za szybko! Od pierwszych zajęć można zauważyć, że Pan Tomasz ma niesamowite doświadczenie i potrafi przekazać swoją wiedzę w bardzo przejrzysty dla ucznia sposób. Indywidualne podejście sprawia, że możemy wykorzystać lekcje w 100% (co zdecydowanie daje przewagę nad kursami grupowymi). Po każdych zajęciach dostajemy zadanie domowe i mamy dokładne notatki, do których można wrócić w każdej chwili. Dodatkowo mamy dowolność w ustalaniu dogodnego terminu, co dla osób studiujących i pracujących jest dużym ułatwieniem. Ze świecą szukać takich korepetytorów z pasją!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2019

Bardzo polecam lekcje 3dsmax z Panem Tomkiem są one profesjonalne ciekawie i rzetelnie prowadzone. Pan Tomek bardzo dobrze oraz z humorem przekazuję swoją wiedzę dlatego lekcje są dla mnie przyjemnością. Podoba mi się to, że zawsze mam pracę domową co jeszcze bardziej mobilizuje do działania. Naprawdę najlepszy nauczyciel nie ma wątpliwości, że z nim 3dsmax nie będzie miał przede mną żadnych tajemnic.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Bardzo polecam naukę ArchiCada z Panem Tomkiem.Jestem bardzo zadowolona. Poszczególne zagadnienia są dokładnie omawiane. Dzięki dyktowanym przez Pana Tomka notatkom można w każdej chwili wrócić do omówionego tematu. Po każdej lekcji są zadawane "prace domowe" co ułatwia utrwalenie danego materiału. Również forma lekcji on- line jest bardzo wygodna- co zdecydowanie oszczędza czas. Mam już porównanie nauki ArchiCada więc zdecydowanie lekcje z Panem Tomkiem uważam za najlepsze.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Ocena na 6 z plusem. Pan Tomasz jest zdecydowanie wspanialym nauczycielem z anielska cierpliwosci i wyrozumialoscia.
Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji. Z przyjemnoscia bede kontynuowac nauke . Polecam wszystkim wspolprace z Edu Art House.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Szczerze polecam zajęcia z ArchiCada. Super organizacja, każde zagadnienie jest dokładnie omówione i utrwalone przez zadania do wykonania po lekcji, plus zawsze można wrócić do notatek. Podczas lekcji poznałam funkcje programu, o których istnieniu nie miałam pojęcia, moje wizualizacje wyglądają coraz lepiej, a tworzenie projektów jest coraz łatwiejsze. Polecam serdecznie :)

avatar
SYLWIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Jeśli miałabym komuś polecić korepetytora z ArchiCAD to tylko Pana Tomasza. Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie dydaktyczne. Indywidualne podejście do ucznia z dużą dozą dobrego poczucia humoru. Przekazuje wiedzę w taki sposób, że nawet najbardziej oporny uczeń przyswoi materiał a w awaryjnych sytuacjach wróci do skrupulatnie dyktowanych przez Pana Tomka notatek. SUPER NAUCZYCIEL !!!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Uważam, iż zajęcia z Panem Tomaszem są na wysokim poziomie. Posiada on bardzo dużą wiedzę na temat programu 3ds Studio Max i potrafi ją przekazać. Widać, że każde zajęcia u niego są precyzyjnie dopracowane. Bardzo fajne są przygotowane przez Pana Tomasza notatki. Zawsze można do nich wrócić i automatycznie cały temat się przypomina, który był omawiany na zajęciach. Po lekcjach są zadania domowe, które trzeba samodzielnie przygotować na następne zajęcia, które pomagają w utrwaleniu wiedzy i oczywiście są sprawdzane i weryfikowane przez Pana Tomasza. Wyjątkowe jest podejście wykładowcy do uczniów. Potrafi wydłużyć zajęcia tylko po to, aby uczeń wszystko zrozumiał. Rzadko się już zdarza taki korepetytor. Naprawdę można wynieść z tych lekcji bardzo dużo i warto spróbować. Serdecznie polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Ocena 5/5 jestem bardzo zadowolona z indywidualnych lekcji online i szczerze mogę polecić kurs 3ds max. Wszystko jest tłumaczone krok po kroku na spokojnie,a nie jak kursy grupowe gdzie liczy się ilość,a nie jakość. Pan Tomasz potrafi przekazać swoją wiedzę.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Dla mnie ocena 5/5 wydaje się oczywista!
Profesjonalizm, doświadczenie dydaktyczne i naprawdę szeroka wiedza.
Po lekcjach zostaje nie tylko sensownie dawkowana wiedza w głowie, ale również przemyślana treść notatek, które zamieniają się w przydatny podręcznik :)
To bardzo istotne, gdyż program 3d max to naprawdę rozbudowane i nie do końca intuicyjne narzędzie do projektowania.
Tego wszystkiego nie dałoby się również przejść bez oryginalnego poczucia humoru Pana Tomasza!
No po prostu ideał, Budda 3d max!:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Jeżeli miałabym przyznać tytuł Najlepszy nauczyciel, to z pewnością trafiłoby na tego Pana. Lekcje są prowadzone w pełni profesjonalnie, z każdą kolejną chcę się uczyć jeszcze więcej. Wiadomości z zakresu projektowania, ćwiczenia i zadawane zadania domowe są jasno i zrozumiale przedstawiane. Nawet osoba tak oporna na rozwój technologiczny jak ja, odnalazła się w projektowaniu w programie 3ds max, a wydawało mi się to nie osiągalne. Gdyby osoby uczące nas podchodziły do nauczania jak ten Pan, wszyscy bylibyśmy geniuszami, ponieważ nie dość,że w rozwojowy sposób zaraża on swoją wiedzą o projektowaniu to jeszcze dodaje do tego sporą porcję optymizmu, co każdemu by się z pewnością przydało. Polecam lekcje z tym Panem wszystkim , nawet tym nie wierzącym w siebie ;-)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Wybitny nauczyciel, który jest ekspertami w swojej dziedzinie. Posiada rozległą wiedzę, rozumie zawczasu co może sprawiać uczniowi trudność, zna niuanse i alternatywne sposoby rozwiązywania zadań. Potrafi z łatwością sprowadzić najbardziej abstrakcyjne pojęcia do postaci, która może być zrozumiana przez ucznia (np. poprzez analogię, metafory itp). Mam nieodparte wrażenie, że sukces edukacyjny wybitnego nauczyciela jest po prostu skutkiem ubocznym jego szacunku do ucznia :)

avatar
Dorota D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Nie ma nic przyjemniejszego, niż spotkania z Profesjonalistą. Pomimo tego, że minęło pół roku od obrony dyplomu (z sukcesem), czekam na każdą nową lekcję. Zindywidualizowany program, wspaniała atmosfera podczas zajęć i ogromna wiedza Pana Tomasza powodują, że chce się wiedzieć więcej i więcej :) Dziękuję i absolutnie polecam!

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Serdecznie polecam. Widzę, duże efekty. Ta forma nauki pozwala na bezpośredni kontakt z nauczycielem, który jest pasjonatem, zaangażowanym w swoją pracę. Jest otwarty na każde pytanie i bardzo wyrozumiały. Stwarza bardzo miłą i nieformalną atmosferę na zajęciach, Dzięki której bez stresu mogę sie przyznać, ze czegoś nie wiem czy nie rozumiem.

avatar
Magdalena K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Moi drodzy, daje Panu TOMASZOWI PILAS najbardziej lśniące PIĘĆ GWIAZDEK jakie tylko udało mi się zebrać z nieba!
Dziękuję za profesjonalizm prowadzonych zajęć oraz spokój, opanowanie i przemiły głos Pana Tomasza, które pozwoliły mi na bezstresowe podejście do każdych zajęć. Zajęcia on-line nie były tak strasznie jak wykreowała je moja wyobraźnia. Zawsze mogłam liczyć na pomoc techniczną ze strony Pana Tomasza a przekazywana wiedza obsługi programu ArchiCad była dla mnie bardzo klarowna i zrozumiała.
Korepetycje z EDU ART HOUSE polecam szczególnie takim osobą jak ja, ludziom, którym brak wiary w siebie, w swoje umiejętności, tym którzy mają w sobie strach przed otworzeniem się na innych ludzi i pokazaniem swoich umiejętności szerszemu gronu. Pan TOMASZ PILAS to nie tylko korepetytor, to MISTRZ, który dobrym słowem i doświadczeniem życiowym potrafi podnieść z każdego dołka, który czasami dopada w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu.
Gorąco polecam zajęcia z Panem TOMASZEM PILAS :-)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2018

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy jak i sztuki przekazywania jej przez Pana Tomasza. Konkretna i niezbędna wiedza jest esencją oraz absolutnym minimum i maximum szybkiego poruszania się po programie. bez zbędnych funkcji. Twój czas skróci się do minimum a a cała nauka służy temu, ażeby zrobić coś szybko i perfekcyjnie.Takich ludzi spotyka się z pewnością nie wielu w swoim życiu- z powołania ponad to zdecydowanie nauczysz się wszystkiego od podstaw, nawet jeśli zupełnie nie masz ,,zielonego pojęcia'' a swoim usposobieniem Pan Tomasz zachęci Cię na tyle, że program, któreg akurat chciałeś się nauczyć, nie będzie tylko kolejnym egzaminem w szkole a czystą przyjemnością. Gorąco polecam

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Pan Tomasz jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje prowadzone są w przyjemny, ułożony sposób. Bez przeszkód można zadawać pytania gdy coś nie jest jasne. Pierwszy raz korzystam z korepetycji przez skype i szczerze nie ma wygodniejszej opcji :) Szczerze polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Po Kilkukrotnych nieudanych próbach zmierzenia się z 3ds max, w końcu trafiłam na odpowiedniego nauczyciela Pana Tomasza, który swoją pozytywną energia na nowo zaszczepił mnie nauką owego programu. Mogę śmiało rzec "Nuczyciel na najwyższej półki"

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2017

Polecam!!! dzięki lekcjom z Edu Art House - 3ds max + Vray bardzo dużo się nauczyłam. Pan Prowadzący ma indywidualne podejście do kursanta, dysponuje bardzo dużą wiedzą, a także motywuje i inspiruje, lekcje prowadzone są w miłej atmosferze :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Polecam każdemu kto chciałby uczyć się projektowania. Nauka szybko wchodzi do głowy, a Pan Tomasz dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb. Po lekcjach z nim ma się dodatkową energię do dalszej nauki i pracy. Jego cenne rady pozwalają na rozwinięcie skrzydeł w dziedzinie projektowania.
Warto również zwrócić uwagę na dyspozycyjność i możliwość dostosowania lekcji do indywidualnych potrzeb, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym zabieganym świecie. Jednym słowem profesjonalista z poczuciem humoru i zapałem do pracy - teraz takich ze świecą szukać.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Ocena maksymalna dla Pana Tomasza przede wszystkim dlatego, że spełnia marzenia każdego kto się przy Nim uczy! Myślę, że ten nauczyciel jest inspiracją dla wielu początkujących projektantów. Uczy skutecznie, w naprawdę miłej i bezstresowej atmosferze. W każdą lekcję jest zaangażowany na 100% a zajęcia przygotowane są z dużą dbałością :)
Serdecznie polecam! Śmiało mogę przyznać, że to najlepszy NAUCZYCIEL i mentor!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2017

Korzystam z lekcji online z Panem Tomaszem i spełniam swoje marzenia o nauce 3dsMaxa. Nauka od podstaw tak potężnego programu przy takim korepetytorze nie przeraża, z lekcji na lekcję zdobywa się nową wiedzę, zadawane są prace domowe, które pozwalają doskonalić umiejętności.
Sympatyczny korepetytor z ogromną wiedzą o programie. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Polecam korepetycje z P. Tomaszem ze względu na indywidualne podejście do lekcji. Zagadnienia są bardzo dokładnie tłumaczone, następnie przećwiczone pod okiem prowadzącego. Po każdych zajęciach zadawana jest praca domowa, która pozwala dodatkowo utrwalić przerobiony materiał. Tempo nauki jest dostosowane do poziomu osoby uczącej się, jeśli jest taka potrzeba w trakcie kolejnych zajęć, przypominane są poznane wcześniej tematy. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, dają satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Gorąco polecam zajęcia poświęcone programowi 3dsMax prowadzone przez pana Tomasza. Pięć gwiazdek za:

- przemyślany program zajęć, którego progresywny charakter zapewnia widoczny przyrost wiedzy i umiejętności z lekcji na lekcję

- gruntowną znajomość programu przez prowadzącego zajęcia, który tłumaczy wszystkie niuanse poszczególnych opcji

- doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu prowadzący jest w stanie wytłumaczyć wszystkie zagadnienia jasno i klarownie, a wiedza teoretyczna poparta jest odpowiednimi ćwiczeniami praktycznymi

- indywidualne podejście do ucznia, dzięki któremu zajęcia sprofilowane są zgodnie z zainteresowaniami ucznia

- fantastyczną atmosferę podczas zajęć :)

Polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Lekcje przygotowane profesjonalnie według programu, bez tzw. skakania z tematu na temat i zbędnych dygresji; każdy temat dokładnie jest omawiany pokazywany i ćwiczony; Kontakt z prowadzącym bardzo swobodny i profesjonalny. Stosunek jakości do ceny lekcji rewelacyjny a to wszystko w zaciszu domowym!!! Bardzo polecam każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z 3dsmaxem.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2017

Wiedza i profesjonalizm, kultura osobista i poczucie humoru,
sprawiaja, ze zajecia z Panem Tomkiem to prawdziwa przyjemnosc.
Mieszkam za granica i ucze sie projektowania w Archicadzie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Zajęcia pozwoliły mi spełnić moje marzenia. Dzięki nim nauczyłam się wspaniale i profesjonalnie budować sceny i modelować wnętrza i plenery. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dzięki tym lekcjom świadomie korzystam z narzędzi, co zapewnia mi pewność w działaniu oraz pełen profesjonalizm. Tego potrzebowałam, choć nie sądziłam, że korepetycje będą prowadzone na tak wysokim poziomie. Zamieszczenie mojej opinii, podobnie jak uczestnictwo w zajęciach jest dla mnie przyjemnością. Zdecydowanie polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Polecam korepetycje! Zawsze miła i sympatyczna atmosfera na lekcjach. Na korepetycjach dowiedziałam się (w końcu, po różnych przejściach) jak praktycznie używać programu 3ds Max. Efekty są niezaprzeczalnie!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Gorąco polecam korepetycje z programu 3ds max prowadzone przez pana Tomasza. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie. Na tle innych kursów wyróżnia je bardzo dobrze przygotowany program nauczania, w którym każdy nowo poruszany temat poparty jest praktycznymi ćwiczeniami. Profesjonalizm nauczyciela oraz pozytywna atmosfera w trakcie zajęć wpływają na to, że powyższe lekcje naprawdę przynoszą efekty!!!
Polecam Jagoda

avatar
Maryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Szczerze polecam zajęcia z projektowania Architektury Wnętrz. Fachowe podejście i co ważne nauka pod kątem zawodowym. Dodatkowo cierpliwość i wesołe usposobienie nauczyciela pomaga przejść przez trudniejsze zagadnienia bez problemu. Jeszcze raz szczerze polecam i pozdrawiam Pana korepetytora :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.