Małgorzata Winter

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Otwock
Józefów
Karczew
Celestynów
Faktura VAT

O mnie

Uczę bo lubię :) Język niemiecki jest moją pasją.

Podczas zajęć podążam za uczniem, staram się uwzględniać jego indywidualne cechy, zdolności i predyspozycje. Diagnozuję trudności i wspólnie z uczniem je pokonujemy.

W pracy z uczniem zwracam także uwagę na budowanie wewnętrznej motywacji do nauki, pozytywnego nastawienia i wzmacniania pozytywnej samooceny. Wspólnie opracowujemy skutecznie metody nauki, które uczniowie wykorzystują nie tylko w nauce języka niemieckiego.Korepetycji udzielam od 15 lat. Podczas studiów przez rok studiowałam w Niemczech w ramach programu stypendialnego Sokrates-Erasmus.

Oprócz niemieckiego moją pasją jest aktywność i pozytywne nastawienie do życia, biegam, jeżdżę na rowerze, kocham góry i mojego kota, który bryka po parapetach :)

Zapraszam na swoje zajęcia wszystkich uczniów, także tych, którzy nie lubią niemieckiego ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.