Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Edyta

Opis ogłoszenia

Cześć!
Niemiecki wcale nie jest taki trudny, jak się wydaje! :)
Udzielę korepetycji z języka niemieckiego dzieciom w wieku przedszkolnym oraz uczniom klas 1-8 i liceum. Z chęcią pomogę w zadaniach domowych i w przygotowaniu do egzaminów. Nauczę niemieckiego zarówno od zera jak i poszerzę wiedzę osób, które już wcześniej miały styczność z tym językiem!

Maturę z niemieckiego zdałam na 100%, studiowałam w Niemczech i mieszkałam w Dreźnie 7 lat, w Polsce skończyłam germanistykę w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję się do jego metody nauki. Korzystam z filmików jak i innych materiałów dydaktycznych.

Zajęcia odbywają się online lub na terenie Gdańska/Trójmiasta. Na zajęciach ważne są dla mnie konwersacje, gramatyka i dobra atmosfera :)

60min/ 50zł.

Zapraszam do kontaktu i wspólnej nauki!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.