Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Częstochowa
Gliwice
Zabrze

Edyta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Edyta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska
Lingwistyka stosowana:angielski i włoski
Kursy i szkolenia
07.2020
Nowoczesne metody nauczania języka angielskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Nauczycielka, która naucza z niesamowitą pasją do języka jednocześnie w bardzo kreatywny i profesjonalny sposób. Uskutecznia metody, które znacząco usprawniają proces nauczania. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Osobiście sam czułem się na nich bardzo swobodnie, bez strachu o krytykę podczas popełniania błędów. Świetne przygotowanie do egzaminów jak również jednocześnie nauka praktycznego używania języka. Edyta, aż zaraża chęcią do nauki i poszerzania swoich umiejętności językowych.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Najlepsza nauczycielka angielskiego, jaką miałem! Wytłumaczyła mi wszystko, co było dla mnie niejasne. Miałem duże problemy z gramatyką, a z panią Edytą zrozumiałem cały materiał. Jakor nauczyciel jest osobą bardzo miłą i cierpliwą, dzięki niej zobaczyłem, że nauka angielskiego może być całkiem przyjemna :) naprawdę polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Serdecznie polecam! Dla Edyty żaden przypadek nie jest beznadziejny, podchodzi do nauki z dużą dozą cierpliwości i wyrozumiałości. Ma bardzo wysokie kompetencje, co widać w płynnym posługiwaniu się językiem angielskim. Cena rownież stanowi duży atut :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.