Norwegian Norwescy lektorzy

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[*Zapraszamy na skuteczne i wygodne lekcje online z norweskimi lektorami. *]

  • Każda lekcja jest prowadzona w czasie rzeczywistym z lektorem.
  • Istnieje możliwość elastycznego dopasowania pór lekcji do swoich potrzeb (możliwe godziny lekcji od 8.00 - 22.00, niektórzy lektorzy uczą również w weekendy). 
  • Nauka z native speakerami jest dedykowana dla osób, które już opanowały podstawy norweskiego, ale potrzebują przełamać bariery w mówieniu, ćwiczyć właściwą wymowę i akcent (nasi native speakerzy nie mówą po polsku, można się posiłkować językiem angielskim). 
  • Lekcje mogą mieć charakter standardowych zajęć, jak również konwersacji, nastawionych na potrzeby konkretnych uczniów (np. przygotowanie do egzaminów, rozmowy o pracę, ćwiczenie słownictwa branżowego, itp). 
  • Lekcje odbywają się przez Skype oraz specjalnie zaprojektowaną platformę edukacyjną.  
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały do nauki oraz dostęp do podręczników cyfrowych.
  • Istnieje możliwość lekcji indywidualnych, jak i nauki we dwie osoby.
  • Ceny za lekcję wahają się od 55zł (oferta dla 2 osób, uczących się wspólnie) - 90zł (lekcje indywidualne), w zależności od wybranej oferty oraz pakietu lekcji. 
  • Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy poprzez formularz kontaktowy lub na nr tel. 787 710 164 .

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Pod okiem Pani Sabiny uczę się już ponad pół roku i był to z pewnością bardzo dobrze wykorzystany czas. Lekcje rzeczowe w przyjaznej atmosferze - z czystym sumieniem polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Polecam zajęcia z języka norweskiego pod okiem p.Sanbiny w szkole Norint. Razem z kolegą uczymy się w opcji dla dwóch osób. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Obecnie jesteśmy na poziomie A2.
Uczymy się na podstawie książki ny i norge oraz materiałów zamieszczonych na specjalnej platformie norintu. Za nami 73 lekcje i z pewnością to nie koniec. Polecam
Piotr

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Polecam naukę norweskiego w Norint.
Zależało mi na elastycznym dopasowaniu grafiku do moich potrzeb i w tej szkole jest to możliwe. Bardzo dobrze przygotowani lektorzy, dostęp do materiałów 24h. Ogromna cierpliwość lektorki Bożeny sprawia że zajęcia są przyjemnością, a nie przymusem.
Ponadto wprowadza serdeczną atmosferę, co sprzyja nauce. Bardzo dobrze ,a zarazem w ciekawy sposób przekazuje wiedzę, każda lekcja jest interesująca.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Bardzo polecam tę szkołę. Wygodna w użytkowaniu wirtualna klasa, bardzo szeroki wybór materiałów w postaci książki, prezentacji, rozmaitych artykułów z gazet. Lekcje z Panią Moniką zawsze bardzo dobrze przygotowane i indywidualnie dopasowane do ucznia. Gdy zaczęłam lepiej posługiwać się językiem akcent przełożony został na konwersacje i poszerzanie słownictwa, co idealnie wpasowało się w moje potrzeby. Polecam wszystkim osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z j. norweskim. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
26 marca 2022

Lekcje z Jorrun to prawdziwa przyjemność. Indywidualne dopasowanie godzin, odpowiedzi na wszystkie pytania, zagadnienia dopasowane do potrzeb ucznia. Kontakt ze szkołą bardzo dobry.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Polecam naukę norweskiego w NORINCIE.
Zależało mi na elastycznym dopasowaniu grafiku do moich potrzeb i w tej szkole jest to możliwe. Ponadto obsługa klienta na najwyższym poziomie.
Ogromne podziękowania w stronę lektorki Jorunn, która wykazuje się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Kładzie duży nacisk na konwersację i jest to niewątpliwą zaletą zajęć. Ponadto wprowadza serdeczną atmosferę, co sprzyja nauce.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2022

Bardzo fajna szkoła, polecam wszystkim.
Zależało mi na lekcjach z native speakerem. Zaczęłam lekcje z Jorunn ponad rok temu. W między czasie zdałam norskprøveB2. Jestem bardzo zadowolona z lekcji, ponieważ rozmawiamy na przeróżne tematy i nie trzymamy się stricte książki. Słownictwo, które używamy na zajęciach jest bardzo urozmaicone. Zauważyłam znaczny postęp w mówieniu, nie mam blokady i potrafię rozmawiać na każdy temat.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Moim zdaniem szkoła języka norweskiego NORINT, to najlepszy możliwy wybór jeżeli ktoś na poważnie podchodzi do nauki. W niecałe dwa lata dzięki zajęciom z native speakerem, bardzo dobrze przygotowanym materiałom bez problemu posługuję się norweskim na co dzień w pracy w Norwegii. Zaraz po przyjeździe zdałem egzamin norskprøve na poziomie B2 co okazało się jedynie formalnością.
Największą zaletą jest doświadczenie wiedza lektorów oraz elastyczne, indywidualne podejście do ucznia.
W moim przypadku zajęcia online okazały się wielokrotnie lepsze niż tradycyjne spotkania grupowe.
Serdecznie polecam wszystkim, którzy planują swoją przyszłość z pobytem w Norwegi.

Norwegian International Language School

Panie Michale bardzo dziękujemy za pańską opinię. Dla nas to wielka radość :-), kiedy nasi uczniowie odnoszą sukcesy w jak najlepszym opanowaniu języka norweskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam naukę języka norweskiego w Norint. Na uwagę zasługuje przede wszystkim dobry kontakt ze szkołą, możliwość doboru lektora zależnie od preferencji i potrzeb, elastyczne podejście co do długości lekcji i ich ilości w tygodniu. Na początku byłem sceptyczny co do lekcji online, natomiast obecnie uważam, że dają one tyle samo co lekcje tradycyjne.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Bardzo dobra szkoła za rozsądne pieniądze. Oszczędność czasu i wielka wygoda nauki online z domu, sprzed swojego komputera. Odbyłam w sumie ponad 100 lekcji w Szkole Norint i mogę z czystym sumieniem polecać

avatar
Mila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Super szkoła, bardzo dobrze przygotowani lektorzy, dostęp do materiałów 24h i atrakcyjne ceny, szczególnie za lekcje z native speakerami. Z Jorunn można się nauczyć norweskiego podczas bardzo sympatycznych spotkań online, dużo śmiechu, a przy okazji są świetne efekty. Polecam serdecznie!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

"Polecam! Wszystko ok. Szkoła solidna, nauka szybka i wygodna - bez wychodzenia z domu, bardzo dobry kontakt z lektorem."

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Serdecznie polecam tę szkołę wszystkim, którzy chcą się solidnie nauczyć języka norweskiego. Duża elastyczność, co do terminów, możliwość nauki online na żywo z lektorem to wygoda i oszczędność czasu i pieniędzy. Jeszcze raz bardzo dziękuję :-). Polecam w 100 %

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Jorunn jest najlepszą nauczycielką, z jaką przyszło mi się uczyć. Jest bardzo miła, ale też wymagająca, co w moim przypadku bardzo się sprawdza (nie ma miejsca na lenienie się!) Jorunn kładzie nacisk głównie na rozmowy i dzięki niej, po raz pierwszy w długiej historii mojej nauki przestałam bać się odzywać. Jestem jej za to bardzo wdzięczna! Spotykamy się za pomocą platformy internetowej, bardzo prostej w obsłudze, dzięki której mam dostęp do różnorodnych materiałów, i z której mogę korzystać, kiedy chcę - to naprawdę duże ułatwienie. Z całego serca polecam szkołę Norint i lekcje z Jorunn wszystkim, którym zależy na jakości!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Dla tych co TLDR = Polecam
Dla tych co lubią czytać: Czyli jednak David mówi po polsku, a to ściemniacz jeden, przez 3 miesiące stacjonarnego kursu nawet dzień dobry nie usłyszałem w swoim ojczystym jezyku.... ale dzięki temu po 3 miesiącach stacjonarnego kursu (BARDZO intensywnego) nie mam absolutnie żadnych problemów z norweskim (słówka trzeba sie douczyć, ale języka człowiek uczy się całe życie). David angażuję się cały sercem w to co robi, nigdy nie ma nic na odczep się, zawsze jest przygotowany, lekcje są prowadzone w ciekawy sposób i do tego genialne materiały do których aż chce się wracać bo są przejrzyste jak rzeki w Norwegii. Do tego pomaga na każdym kroku, jego wiedza o szukaniu pracy w Norwegii plus doświadczenie z urzędami w Polsce robi z niego BOGA. Po pierwszym spotkaniu na żywo od razu wiesz że już nie ma co szukać dalej, facet jest niesamowity i czujesz się jakbyś go znał/znała od lat i bez oporów zostawiłbym mu dzieci pod opiekę jakbym jakieś miał. Takich ludzi powinno się klonować i rozsyłać po świecie bo po latach kopania po tyłku i poniewieraniu przez pracodawców jednak znajdujesz taką osobę i od razu człowiek wie że jeszcze nie wszystko stracone. Dzięki Davidzie za cały twój wkład w moje życie i że umożliwiłeś mi poprawę jego jakości.
Aaaaaa no i jeszcze, David prowadzi firmę Norint https://norint.eu/. A tam uczy jeszcze p. Monika z którą też miałem przyjemność przez ponad miesiąc uczyć się na Skype aby podstawy gramatyki ktoś po polsku tłumaczył. No cuż ja mogę rzec teraz, fajna kobitka podobnie jak David robi to z pasją a nie na odwal się jak to ma miejsce w większości szkół językowch. Zresztą bierze przykład z szefa więc się nie dziwie :) Koniec tego trzeba się do NP3 uczyć :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

David to genialny nauczyciel:ciepły,wyrozumiały,cierpliwy i swietnie umie przekazać wiedzę :-) uczyłam sie z nim 2 lata i gorąco polecam,gdybym miała teraz znowu szukać kogoś do nauki to ponownie zgłosiłabyś sie do Davida :-) jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim :-)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Wiele osob szuka skutecznej metody nauki jezyka, ja tez szukalam i znalazlam. Norint to bardzo dobra, profesjonalna ale nade wszystko skuteczna szkola. Nauczyciele dobrze przygotowani i zorientowani na ucznia. Jestem tzw milczkiem, a dzieki nauce z Davidem i Jorunn zaczelam mowic a dzieki temu mam wymarzana prace w Norwegii, pracuje jako pielegniarka. Zdalam Norskprøve3 z wynikiem lepszym niz chcialam :).Polecam serdecznie, nie jest latwo bo trzeba sie uczyc :) ale warto.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

David świetnie uczy. Ma duże doświadczenie, a do tego pomimo, ze jest Norwegiem dobrze mówi po polsku. Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do Bergenstestu - szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.