Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Będzin
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Wojkowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Absolwentka Filologii germańskiej, z licencjatem z kierunku tłumaczeniowego na UŚ, udzieli korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Miejsce odbywania, godzina, cena oraz czas trwania korepetycji do uzgodnienia telefonicznie.
Mogę pomóc w przygotowaniu do matury na każdym poziomie, nadrobieniu zaległego materiału lub po prostu podniesieniu kompetencji językowych ;) Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka (niemiecki i angielski) na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowo jestem w trakcie realizacji pedagogicznych studiów podyplomowych, które upoważniają mnie do pracy z młodzieżą na każdym etapie kształcenia.
Korepetycje mogą się odbywać również w okresie wakacyjnym!
Cena uzależniona od miejsca zamieszkania ucznia. W przypadku, gdy korepetycje odbywają się u mnie - 40 zł za 1h zegarową.
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia germańska
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Prawo
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.