Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Język francuski70 / 60 min

Edyta

Opis ogłoszenia

Doświadczony lektor, absolwentka Wydziału Dydaktyki w Strasburgu i Instytutu Tłumaczy Ustnych i Pisemnych w Strasburgu udzieli lekcji na wszystkich poziomach (w tym konwersacje, kursy z zakresu słownictwa specjalistycznego, zajęcia dla dzieci). Współpracuje ze szkołami jęz., prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne, zajęcia dla dzieci, młodzieży i klienta korporacyjnego (jęz. ogólny, branżowy), przygotowuje do egzaminów DELF, DALF. Zapraszam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.