Ewelina Broś

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Borkowo (Nowy Horyzont)

Opis ogłoszenia

Zapraszam do mnie na pisanie, czytanie, naukę wierszy, tabliczki mnożenia :-))
   Naukę zaczynam od przeczytania, wytłumaczenia, potem sprawdzam, jak robi to dziecko, później przypominam zasady, reguły  i  ćwiczymy razem. 
   Posiadam wiedzę zdobytą na studiach dziennych 5-letnich. Praktykę zdobywam, ucząc swoje własne dzieci (córka w wieku 6 lat i syn w  wieku 8 lat)  - edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego).
   Jak zachęcic dziecko do nauki?  Zabawną zgadywanką, wierszykiem lub powtarzanką w stylu: entliczek-pętliczek, czerwony stoliczek, na kogo wypadnie, na tego bęc - ten pisze w zeszycie wyraz na literę "K". Bez nudy, ocen i upominania, szkolnego pośpiechu, bo za 5 minut koniec lekcji i ci, co nie zdążyli, dokończą w domu. 
   Uczenenie dzieci to ciężka praca. Jednakże zaległości, które powstaną na początku procesu edukacji ciągną się przez całą szkołę podstawową.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.