Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki25 - 40 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

Studentka studiów magisterskich na kierunku filologia germańska udzieli korepetycji z języka niemieckiego dla osób dorosłych i młodzieży szkolnej na wszystkich poziomach ( szkoła podstawowa, gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące, Technikum ). Pomogę zarówno w nadrobieniu szkolnego materiału jak i opanowaniu treści nadprogramowych ( przygotowanie do matury z języka niemieckiego ). Dokładna cena za lekcję zależy od intensywności i poziomu kursu.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota11:00 - 21:00
Niedziela12:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.