Lidia Aszychmin

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne zajęcia ze statystyki (a także mikro- i makroekonomii), indywidualne i w małych grupach, na wszystkich poziomach. Jestem absolwentką dziennych jednolitych studiów magisterskich na kierunku ekonomia w SGH. Odbyłam kursy prowadzone przez renomowane uczelnie zagraniczne (University of Pennsylvania, Fundação Instituto de Administração). Oferuję przygotowanie do kolokwiów, egzaminów, pomoc w rozwiązywaniu zadań na korepetycjach. Posiadam duże doświadczenie jako wykładowca przedmiotów ekonomicznych (studia licencjackie, magisterskie, BBA, MBA, mautra międzynarodowa IB). Zajęcia prowadzę w języku polskim lub angielskim. Znam specyfikę niemal wszystkich używanych w Polsce podręczników zarówno polskich jak i zagranicznych. Posiadam duże zaplecze dydaktyczne (zadania, testy, egzaminy z poprzednich lat itp.) Zapraszam także spotkania jednorazowe. Wystawiam rachunki. Jestem dyspozycyjna - korepetycji udzielam zawodowo. W bieżącym roku szkolnym/akademickim zajęcia wyłącznie online. Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.1998 - 09.2007
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych
Prowadzenie z zajęć z przedmiotów Mikroekonomia, Makroekonomia w języku polskim oraz angielskim (studia licencjackie, magisterskie, BBA)
10.1998 - 09.2008
Szkoła Główna Handlowa
były asystent w Katedrze Ekonomii I, Kolegium Analiz Ekonomicznych; prowadzenie zajęć z przedmiotów Ekonomia, Mikroekonomia, Makroekonomia, Finanse Publiczne (w języku polskim oraz angielskim)
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Pani Lidia to po prostu profesjonalistka! Pomimo napiętego grafiku znalazła czas aby udzielić mi pomocy. Jest przesympatyczną, serdeczną osobą, widać, że posiada ogromną wiedzę i lubi to co robi!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2014

Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze. Pani Lidia posiada dużą wiedzę i chętnie się nią ze mną podzieliła. Pomagała mi na sam koniec semestru by wszystko wysoko pozaliczać. Zdecydowanie polecam!

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2014

Z Panią Lidią przygotowywałam się do kolokwium i egzaminu z mikroekonomii. Zaledwie 4 zajęcia wystarczyły na opanowanie materiału z całego semestru. Egzamin zaliczyłam na 5! Nie sądziłam, że nauka mikroekonomii może być tak przyjemna - a jednak! ;) Pani Lidia nie tylko potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę - jest również wspaniałą osobą. Posiada mnóstwo materiałów, podaje ciekawe przykłady co sprawia, że lekcje są na prawdę interesujące. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam. Pani Lidia jest najlepszą korepetytorką z którą miałam przyjemność się uczyć. Serdecznie dziękuję za znakomicie przekazaną wiedzę i mile spędzony czas :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2014

Z Lidią przygotowywałam się do egzaminu magisterskiego z ekonomii na SGH. Dzięki niej zdałam egzamin na 5 :)
Poza tym, że ma ogrooomną wiedzę i potrafi ją w przystępny sposób przekazać, to na dodatek jest naprawdę świetną osobą. Nauczyłam się bardzo dużo i bardzo miło spędziłam u niej czas. Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2013

Polecam korepetycje u Pani Lidki, która w sposób niezwykle jasny, przystępny i dowcipny przekazuje wiedzę z ekonomii. Po jej wykładach wszelkie zagadnienia wydają się łatwe. Ma bardzo szeroką wiedzę, natychmiast odpowiada na pytania dotyczące różnych zagadnień. Możliwy jest wykład, rozwiązywanie zadań i testów. Przygotowywała mnie do egzaminu na biegłego rewidenta i jestem bardzo zadowolona z jej pomocy. :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Pani Lidia już dwukrotnie wyciągnęła mnie z ciężkiej sytuacji z mikroekonomii oraz ekonomii międzynarodowej. Duży zasób wiedzy, tłumaczenie zadać w prosty i jasny sposób oraz bardzo miła atmosfera. Bez zastrzeżeń. : )

avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2013

Wiedza tej Pani warta jest każdych pieniędzy, doświadczenie przekłada się na wiedzę i sposób jej przekazywania, w sposób dostępny przekazuje to co było nie do ogarnięcia na wykładach i ćwiczeniach na uczelni , polecam bardzo, najważniejsze wiedza zdobyta z mikro i makro od tej Pani zbiera pozytywne owoce ,polecam zadowolona studentka

avatar
Grace
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2013

Pani Lidia posiada dużą wiedzę zmikro i makroekonomii,wsposób przystępny ijasny tłumaczy,rozpisuje zadania na czynniki pierwsze,człowiek wychodzi z uporządkowana więdzą i napewno cos w głowie zostaje po jej wykładzie, polecam bardzo, student i IIsem ekonomii

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.