Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Katowice
Tychy
Gliwice
Sosnowiec
Mysłowice
Lędziny

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Adam

O mnie

Cześć, mam na imię Adam i od ponad 4 lat jestem na rynku IT. Na co dzień pracuje w ABN AMRO, jako Java Developer. Moją ogromną pasją jest dzielenie się swoją wiedzą i dlatego też tutaj jestem. Prowadzę korepetycję z zakresu programowania w języku Java i Python. Do moich lekcji wprowadzam także wiedzę z zakresu baz danych i języka SQL.Jeśli chcesz nauczyć się programowania - do matury, na studia czy po prostu hobbystycznie, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 02.2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2019 - 10.2019
C&C
Tworzenie aplikacji mobilnej dla dużego przedsiębiorstwa, uczestnictwo w projekcie dla zagranicznego klienta (tworzenie i utrzymanie mikroserwisu dla parkingu wielopoziomowego)
11.2019 - 11.2020
Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
Współtworzenie strony głównej miasta Poznania, oraz poszczególnych jej wortali m.in wydziału kultury, sportu.
11.2020 - 06.2021
ING Bank Śląski
Rozwijanie aplikacji backendowej w sektorze kredytów hipotecznych
07.2021 - aktualnie
Devapo
Development aplikacji dla holenderskiego klienta w sektorze bankowym.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Bardzo polecam Pana Adama jeśli ktoś chce się nauczyć programowania w jezyku java. Pan Adam profesjonalnie tłumaczy, pomaga rozwiązywać zadania i pzygotować się do kolokwium. Dzięki niemu uzyskałam maksymalną liczbę punktów za bardzo trudny dla mnie projekt.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.