MediBiol - Małgorzata Szuba

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Opole
Strzelce Opolskie
Katowice
Gliwice
Częstochowa
Sosnowiec
Bielsko-Biała
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem nauczycielem pracującym w szkole z młodzieżą, uczę biologii rozszerzonej w LO w Opolu.

Udzielam korepetycji dla osób chętnych na kierunek:
- lekarski ,
- stomatologię ,
- weterynarię ,
- biotechnologię etc.

Chętnie pomogę uczniom przygotować się do:

- egzaminu maturalnego,
- egzaminu 8 klasisty,
- testów,
- sprawdzianów,
- kartkówek i klasówek,
- konkursu biologicznego,
- bieżących zajęć szkolnych,
- nadrobienia zaległości programowych w szkole.

Co mnie wyróżnia?

Przede wszystkim szybkość i efekt moich zajęć. Dla uczniów którzy nie są w stanie brać korepetycji często, kondensuję materiał i zadaję dużo pracy domowej. Boisz się, że nie będziesz odpowiadać na pytania  zgodnie z kluczem  ? Nie martw się, wyćwiczymy to poprzez rozwiązywanie licznych zadań. Uczę, w jaki sposób unikać popełniania błędów, a także jak wyszukiwać i eliminować pomyłki, aby nie stracić punktów na egzaminie maturalnym. Cała zdobyta wiedza na zajęciach układa się w logiczną i spójną całość. Podczas zajęć bardzo duży nacisk kładę na sprawdzanie postępów w nauce, dzięki czemu nie ma obawy, że jakiś temat zostanie niedostatecznie opanowany. Mam bardzo dobry kontakt z uczniem i duże doświadczenie, stosuję zawsze indywidualne podejście do każdej osoby, którą uczę. Jestem zawsze na bieżąco z programem nauczania w danym roku i tematyką zadań maturalnych. Zachęcam do samodzielnego rozwiązywania problemów i krytycznej oceny wyników.Dysponuję bardzo dużą ilością materiałów dydaktycznych, które pomogą opanować podstawę programową. Są to liczne podręczniki, zbiory zadań, jak również własne notatki. Na każde zajęcia przygotowuję kserokopie niezbędnych materiałów, które umożliwią zrozumienie danego zagadnienia oraz przećwiczenie go w zadaniach.

Dla mnie liczy się przede wszystkim pilność, systematyczność oraz pracowitość – na to kładę nacisk!

Zapraszam na wstępne spotkanie , na którym omówię strategię mojego nauczania, a także odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. 

Moi uczniowie dostają się na wymarzone kierunki studiów: lekarskie, lekarsko-dentystyczne czy weterynaryjne etc.  

Zajęcia w obrębie województwa opolskiego mogą odbywać się w trybie u nauczyciela oraz online. Reszta wymienionych miast jedynie online.

Zapraszam do kontaktu.

Numer telefonu: 661 857 285

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

MediBiol - Małgorzata Szuba
Rzymska 12
45-402 Opole
NIP: 7481539637

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2011
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Biologia podstawowa
09.2011 - 06.2014
Uniwersytet Opolski
Magister
Biologia podstawowa
09.2012 - 06.2015
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Biologia z geografią specjalność nauczycielska
09.2013 - 09.2015
Uniwersytet Opolski
Magister
Biologia eksperymentalna i stosowana
Kursy i szkolenia
03.2018
Kierownik wycieczek szkolnych
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Nauczyciel biologii
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 71
avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2023

Bardzo polecam lekcje u Pani Gosi. Przygotowania do matury pod jej okiem zacząłem 10 miesiecy przed egzaminem, zaczynając calkowicie od zera, 14 lat po zakończeniu nauki biologii w II klasie liceum i to na poziomie podstawowym z oceną 4, pamietając jedynie część podstawowych informacji. Pani Małgorzata podjęła to wyzwanie razem ze mną nie zastanawiając się nawet przez sekundę. Od razu został stworzony szczegółowy plan nauki, gdzie materiał został rozbity na poszczególne tygodnie, który jak się później okazało został zrealizowany idealnie w czasie. Zajęcia w trybie online co jest niesamowicie wygodne. Jeśli zachodzi taka potrzeba odbywają się w niestandardowych godzinach przed pracą lub szkołą. Po samodzielnym opracowaniu tematu na lekcji rozwiązuje się tonę zadań maturalnych z róznych zbiorów, a niedokończone opracowuje się w domu dla samego siebie. Ostatnim etapem nauki jest rozwiazywanie najtrudniejszych arkuszy maturalnych z ostatnich lat, co daje bardzo ważną umiejętność odpowiadania pod klucz i pozwala podbić wynik na maturze. Efekt końcowy? 85% z matury rozszeżonej z biologii po niecałym roku nauki co jest sukcesem nie tylko moim, ale przede wszystkim korepetytora, ponieważ tak jak wspomniałem, nauke rozpoczynałem od zera. Nie byłem laureatem olimpiady, nie bralem udziału w konkursach biologicznych itp., pół życia temu byłem po prostu przecietnym, czwórkowym uczniem, który już dawno pozapominał to, czego zdążył się nauczyć. Więc jeśli ktoś na bieżąco uczy się w liceum i chciałby dostać się na wymarzony kierunek studiów lub tak jak ja dojrzeje do takiej decyzji po latach, ale zastanawia się, czy ktokolwiek będzie w stanie go przygotować, a trafił na tę ofertę, to moim zdaniem nie musi dalej szukać :) serdecznie polecam jeszcze raz, te 10 miesiecy było super przygodą, która zawsze będę wspominał z uśmiechem na ustach :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Dzieki Pani Malgorzacie udalo mi sie nadrobic wszystkie zaleglosci z biologii w jeden rok i napisac mature na 88%! Wynik ten pozwolil mi dostac sie na moje wymarzone studia na kierunku lekarsko-dentystycznym we wroclawiu, ale nie tylko! Dostalam sie takze w Gdansku, Krakowie i Lodzi.
Na zajeciach przerabialysmy zadania maturalne, teorii uczymy sie samodzielnie, ale Pani Malgosia odpowie na kazde nurtujace was pytania i wytlumaczy wszelkie zagadnienia, jesli czegos nie rozumiecie :)) zajecia przebiegaja w bardzo milej atmosferze, co nie znaczy ze Pani nie jest wymagajaca! Zeby na lekcji rozwiazywac zadania musicie najpierw dobrze opanowac teorie
Serdecznie polecam korepetycje z Pania Małgosia, Pani bardzo dobrze przygotowuje uczniow do matury a zajecia z Nia to sama przyjemnosc (nawet jesli odbywaja sie z samego rana jak w moim przypadku ;))

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Moim marzeniem był kierunek lekarsko-dentystyczny ale niestety moje poprzednie wyniki z biologii (55% i 53%) niestety nie pozwoliły mi dostać się nawet na studia niestacjonarne. Podobały mi się zajęcia prowadzone z Panią Małgorzatą bo po raz pierwszy w historii moich korepetycji byłam przygotowywana na specjalne pisanie pod klucz z każdego tematu bez zbędnego uczenia się rzeczy mniej istotnych pod względem matury. Myślę że dużą rolę w szybkiej ale dokładnej powtórce materiału dużą rolę odgrywało to, że było mi dokładnie przedstawiane na co zwracać uwagę a nawet konkretne hasła i słowa klucze dla konkretnych tematów oraz ogromna liczba zadań tak, że na samej maturze wiedziałam co i jak pisać przy tych danych typach zadań. Indywidualnie przygotowany plan przedstawiony mi na początku sprawił że czułam się spokojna i wiedziałam że przerobię wszystko co trzeba do samej matury. Owocem naszej współpracy jest wynik 85% z matury z biologii a tym samym dostanie się na kierunek lek-dentystyczny. Szczerze polecam!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Dzięki Pani Małgosi uzyskałam 93% na maturze z biologii, co otworzyło mi drogę na wszystkie uczelnie z kierunkiem lekarskim! Plan zagadnień, ułożony przez korepetytorkę, determinuje ucznia do systematycznej nauki oraz pozwala na przyswojenie sobie wiadomości. Pani Gosia zwraca uwagę na ważne zadania, a przede wszystkim pracuje zgodnie z kluczem CKE, co jest ważne jeżeli chodzi o maturę. Nigdy nie było problemu z dogadywaniem terminu zajęć,, gdy mi coś wyskakiwało. Dzięki temu wszystkiemu będę mogła spełniać swoje marzenie i studiować medycynę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

bardzo polecam zajęcia, są prowadzone w bardzo przyjemniej atmosferze. Na lekcjach stawialiśmy na dużo liczbę zadań, dzięki czemu wiedziałam jak formować odpowiedzi „pod klucz”. Dodatkowo byłam bardzo zmotywowana do nauki zwłaszcza pod koniec roku. Z biologii udało mi się uzyskać wynik 82% i dostałam się do Opola

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pani Małgorzaty. Dokładnie opracowany plan powtórkowy przez Panią Małgorzatę pozwala na spokojne i skuteczne przygotowanie się ze wszystkich zagadnień wymaganych przez CKE do matury z biologii, przerobienie ze zrozumieniem odpowiedniej ilości zadań a także rozwiązanie arkuszy maturalnych. Korepetytorka ma dużo wiedzę odnośnie wymagań CKE, dlatego jej zajęcia pozwolą udoskonalić swoje umiejętności w pisaniu poprawnych odpowiedzi maturalnych. Dzięki pracy pod okiem Pani Małgorzaty napisałam rozszerzoną biologię na 80%, co pozwoliło mi dostać się na moje wymarzone studia, czyli medycynę.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Pani Małgorzata była przygotowana do każdych zajęć. Na lekcjach po kolei omawialiśmy wszystkie działy i przerobiłyśmy w ciągu kilku miesięcy wszystkie wymagania maturalne skupiając się szczególnie na tych tematach, które gorzej mi szły. 2 miesiące przed maturą zaczęliśmy przerabiać po kolei wszystkie arkuszem poprzednich lat co pozwoliło mi nauczyć się jak prawidłowo formułować odpowiedzi na maturze, dzięki czemu zdobyłam z biologii 95% i dostałam się na wymarzone studia medyczne na GUMedzie. Polecam serdecznie każdemu panią Małgorzatę!!!

avatar
Gabriela Sli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Mądrze ułożony przez panią Małgorzatę plan przygotowań do matury i jego realizacja pozwoliły mi przygotować się do egzaminu w spokojnym tempie, pozwalającym na dogłębną analizę kazdego z wymaganych przez CKE zagadnień. Osoba Pani Gosi wydobyła ze mnie długo skrywaną sumienność i systematyczność, co niewątpliwie świadczy o tym ze jest godnym zaufania pedagogiem :) .Uzyskałam nie tylko przepiękny wynik- 92%(!), ale i prawdziwą fascynację światem nauki i biologi, która urosła we mnie w miarę współpracy z panią Malgorzatą, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam każdemu :)

avatar
Veronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Pani Małgorzta jest cudowną korepetytorką, bardzo cierpliwie i dokładnie tłumaczy zagadnienia. Zawsze można się też dogadać z terminem zajęć

avatar
lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgosią. Ma ona indywidualne podejście do każdego ucznia, rozpisuje program pracy na cały rok i bardzo dobrze umie przekazać wiedzę. Przez rok pracy nadrobiłam cały materiał od zera dzięki Pani Małgosi. Więc z całego serca polecam współprace z nią

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Małgosia! Dzięki niej sprawnie nadrobiłam duże zaległości ze szkoły. Na zajęciach panuje miła atmosfera co zachęca do nauki. Materiał przerabiany w sposób dokładny, a Pani Małgosia dokładnie tłumaczy wszystkie wątpliwości. Gorąco polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Bardzo polecam lekcje biologii z panią Małgorzatą! Zajęcia prowadzone są systematycznie według specjalnego planu powtórkowe, co pozwala na spokojne przerobienie całego materiału. Duża ilość przerobionych zadań pozwala na dobre przygotowanie do matury.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Bardzo polecam lekcję z Panią Małgorzatą. Atmosfera jest bardzo przyjemna i sprzyja nauce. Mimo, że w szkole nie rozszerzałam biologii naprawdę wiele wyniosłam z tych lekcji. Polecam każdemu, tym wyborem naprawdę się nie zawiedziecie :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Bardzo polecam korepetycje z Panią Małgosią :). Po przerobieniu dużej ilości zadań maturalnych, czuje się zdecydowanie pewniej niż na początku mojej przygody z biologią.
Dzięki systematycznej pracy udało mi się poprawić oceny i przede wszystkim zrozumieć trudne zagadnienia. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera, na każde pytanie zawsze otrzymuje odpowiedź. :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia, uzyskałem wynik 83%

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycje z panią Gosią. Maturę poprawiałam i dzięki zajęciom oraz ogromnej ilość zadań rozwiązywanych na lekcjach jak i poza nimi udało mi się uzyskać wynik 85% co pozwoliło mi na dostanie się na mój wymarzony kierunek lekarsko-dentystyczny na różnych uczelniach. Na zajęciach panuje bardzo przyjemna atmosfera, a pani Gosia zawsze wszystko dobrze wytłumaczy i świetnie zorganizuje czas, tak aby ze wszystkim się wyrobić.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Bez Pani Małgorzaty moje przygotowania do matury z biologii byłyby pełne stresu i dezorganizacji - ale było wręcz przeciwnie. Na spokojnie przerabiałyśmy program z biologii (według indywidualnie przygotowanej rozpiski materiału), a potem rozwiązywałyśmy masę arkuszy maturalnych, co pomogło mi podejść do matury ze spokojem. Zaczynałam będąc bardzo niepewna moich umiejętności z biologii, a skończyłam z wynikiem 88% z matury i na kierunku lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Serdecznie polecam Panią Małgorzatę - poza profesjonalnym przygotowaniem, zajęcia są spędzane w bardzo przyjaznej atmosferze :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Zajęcia z Panią Małgorzatą prowadzone są w miłej, życzliwej atmosferze. Materiał realizowany jest według przygotowanej przez Panią rozpiski, dzięki czemu zyskuje się spokój, że całość wymagań do matury zostanie zrealizowana. Pani Małgosia pomogła mi podszkolić się w "pisaniu pod klucz", oceniając poprawność wykonywanych podczas zajęć zadań maturalnych i zwracając uwagę na rzeczy, których nie może zabraknąć w odpowiedziach do danych zadań :)
Zajęcia z Panią Małgosią pomogły mi uzyskać wynik 97% i dostać się na lekarski na CMUJ :) Mam nadzieję, że więcej osób skorzysta z pomocy Pani Małgorzaty i spełni marzenia o wysokim wyniku z matury <3

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą. Przez rok nauczyłem się odpowiadać na pytania maturalne "pod klucz" i poprawiłem maturę z biologii na 80% (poprzedni wynik przed zapisaniem się na korepetycje to 57%). Poprawiony wynik umożliwił mi dostanie się na weterynarię we Wrocławiu :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2022

Dzięki korepetycjom z Panią Gosią udało mi się zdać maturę z biologii na 80%, co umożliwiło mi dostanie się na weterynarię we Wrocławiu :) Na zajęciach przede wszystkim nauczyłam się pisania ,,pod klucz” co umożliwiło osiągniecie takiego wyniku. Świetny kontakt i przemiła atmosfera na zajęciach motywowały mnie do systematycznej i intensywnej pracy. Serdecznie polecam!!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Bardzo polecam Panią Małgorzatę, dzięki niej napisałem maturę z biologii na 88% uczęszczając na zajęcia przez rok (nauka pisania matury "pod klucz"), dzięki czemu dostałem się z pierwszej listy na WUM na lekarski stacjonarny (próg 247 pkt) w 2022 roku. Bardzo polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Bardzo się cieszę, że podczas poszukiwań idealnego korepetytora, który wesprze mnie w dostaniu się na kierunek lekarski trafiłam na Panią Małgosię!! Cała praca do matury została zaplanowana na wstępie i konsekwentnie przerabiałyśmy kolejne działy, dzięki tak dokładnemu zaznajomieniu się z typami zadań maturalnych osiągnęłam 80% na maturze :) Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Panią Małgorzatę, dzięki tym zajęciom zostałam rzetelnie przygotowana do egzaminu maturalnego w 2022 roku co umożliwiło mi uzyskanie wyniku 80% z rozszerzonej biologii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Dzięki Pani zdałam maturę na 83% i bez problemu się dostanę na UJ na psychologię, polecam bardzo:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Dzięki zajeciom z Panią Małgosią nauczyłam się wykorzystywać moja wiedzę i poprawnie formułować odpowiedzi do zadań maturalnych. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani Małgosia odpowie na każde pytanie i wyjaśni wszystkie niejasności. Dzięki tym zajęciom udało mi się uzyskać 82% z biologi rozszerzonej. Serdecznie polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Zajecia z Panią Małgosią były bardzo dokładnie prowadzone , miła atmosfera podczas lekcji , uwagi były bardzo trafne ,dzieki czemu nauczyłam się pisać odpowiedzi do zadań pod klucz :) mój wynik z matury z biologii to 90% z którego jestem bardzo zadowolona ,a to w dużej mierze dzieki Pani Małgosi:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2022

Bardzo polecam lekcje biologii z panią Małgorzatą! Zajęcia prowadzone są systematycznie i profesjonalnie, co daje możliwość szybkiego i efektywnego powtarzania materiału. Dokładnie opracowany plan powtórkowy, duża ilość przerobionych zadań oraz omawianie problematycznych zagadnień na lekcji przez panią Gosię pozwalają dobrze przygotować się do matury.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Bardzo cenię sobie to, że na każde moje pytanie bądź wątpliwość uzyskuję od pani Małgorzaty dokładne objaśnienie, dzieki któremu jestem w stanie dobrze zrozumieć zagadnienie. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze i dają mi poczucie ze matura z biologi nie będzie dla mnie wielkim wyzwaniem :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Małgosią. Indywidualne, pozytywne podejście do ucznia, wysoki stopień profesjonalizmu i pozytywna atmosfera. Nic dodać nic ująć :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Serdecznie polecam Panią Małgorzatę. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej i miłej atmosferze. Pani Małgosia czuwa nad systematycznością pracy. Zajęcia pomagają przygotować mi się do sprawdzianów i lekcji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Serdecznie polecam Panią Małgosię ;) Wszystko tłumaczy bardzo zrozumiale, zwięźle i na temat ;) Jest wyrozumiała i spełnia potrzeby ucznia

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Serdecznie polecam Panią Małgosię. Zajęcia prowadzone są z pełnym profesjonalizmem, z dużą ilością starannie przygotowanych materiałów, a wszystko odbywa się w miłej atmosferze. Skupianie uwagi na zadaniach sprawiających problem, pozwala na opanowanie ich do perfekcji. Pani Małgosia czuwa nad systematycznością pracy, co przekłada się na wyniki.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Pani Małgosia to najlepszy nauczyciel na jakiego mogłam trafić. Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała a jednocześnie wymagająca i konsekwentna. Zajęcia są bardzo przyjemne i treściwe. Świetne przygotowanie pod maturę.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Polecam lekcje z Panią Małgorzatą! Dzięki systematycznym lekcjom jest mi łatwiej zrozumieć przerabiany materiał i przygotować się do przyszłych egzaminów.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Małgorzatą. Dzięki zajęciom mam 6 na półrocze z biologii. W krótkim czasie przyswoiłam dodatkowy materiał przygotowując się do olimpiady.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Serdecznie polecam! Lekcje z Panią Gosią to sama przyjemność, dzięki nim uczę się systematycznie i o wiele łatwiej przyswajam materiał ze szkoły.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Małgosią! Dzięki systematyczności i miłej atmosferze na lekcjach jest mi dużo łatwiej zrozumieć przerabiany materiał oraz przygotować się do przyszłych egzaminów!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą! Osobiście nie rozszerzam biologii w szkole, więc mamy dużo pracy na zajęciach, ale nie narzekam. Pani pilnuje systematyczności i pomaga mi w robieniu postępów.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Serdecznie polecam! Pani jest bardzo miła i cierpliwa. Jasno tłumaczy rozwiązywanie zadań maturalnych pod klucz oraz pomaga w zrozumieniu materiału.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Zajęcia z Panią Małgosią odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zajęcia są systematyczne. Zadania tłumaczone są w jasny i zrozumiały sposób. Omawiany materiał jest przeze mnie łatwo przyswajany. Podczas lekcji nie odczuwa się presji ani dystansu między nauczycielem a uczniem. Pani Małgosia jest sympatyczna a jednocześnie wymagająca. Bardzo polecam przyszłym maturzystom.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Polecam, zajęcia odbywają się w spokojnej i miłej atmosferze, zadania są rozwiązywane zgodnie z kluczem maturalnym a pani jest cierpliwa.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2021

Bardzo polecam zajęcia! Przeprowadzane są w miłej atmosferze, uczeń dostaje wiele dodatkowych materiałów, które jeszcze bardziej wspomagają przygotowania do matury. W przypadku problemu z danym zagadnieniem - jest ono tłumaczone w sposób jasny i rzetelny. Pani Małgosia podchodzi do ucznia w sposób indywidualny, co sprawia, że lekcje biologii stają się czystą przyjemnością. Do tego zajęcia są dobrze rozplanowane, co motywuje do systematycznej nauki.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Z całego serca polecam! Zajęcia odbywają się w przyjemnej i miłej atmosferze. Pani Gosia jest nauczycielem wyrozumiałym, cierpliwym, sympatycznym oraz bardzo zaangażowanym. Dysponuje dużą ilością materiałów. Starannie i z pasją tłumaczy problematyczne zagadnienia. Bardzo dobry kontakt z nauczycielem zmotywował mnie do systematycznej nauki. Lekcje biologii z Panią Gosią to czysta przyjemność :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Polecam wszystkim zajęcia! Po niecałym roku przygotowań udało mi się napisać maturę na 80% (centyl 98). Nauczyciel miły, konkretny, przygotowuje "pod klucz". Cieszę się, że trafiłam na takiego korepetytora, ponieważ od października zaczynam studiować moją wymarzoną medycynę.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Lekcje z Panią są bardzo przyjemne i owocne, w każdej sytuacji umie pomóc i interesuje się uczniem nie tylko w trakcie płatnych korepetycji, ale już po ich zakończeniu, wspiera w oczekiwaniu na listy kwalifikacyjne. Dzięki tym lekcjom uzyskałam wynik z biologii 75%, co na maturę majową w 2021 jest wysoko (centyle wynosiły 96%). Za wszystko dziękuję i serdecznie polecam innym.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 sierpnia 2021

Brak możliwości spotkania się realnie, mimo składanej na stronie deklaracji.
Pani Małgorzata deklaruje posiadanie firmy i jest to Jej jedyny argument na gwarancję przedpłaty w związku z korepetycjami. Nie ma możliwości otrzymania rozliczenia. Indywidualne podejście skończyło się w momencie problemów zdrowotnych w wyniku których nie byłem zdolny do korepetycji, będąc zmuszonym do rezygnacji z nich. Chcąc wrócić po roku czasu, zasugerowano mi znalezienie innego korepetytora.

MediBiol - Małgorzata Szuba

Po konsultacji z księgową, nie mam obowiązku wystawiać Panu potwierdzenia zapłaty przed dokonaniem przelewu za lekcje - mało tego nawet nie mogę (wydać faktury), podałam Panu nr konta firmowego na które prosiłam przesłać należną kwotę za zajęcia, potwierdzenie zapłaty można wydrukować z usług bankowych. Jeżeli byśmy się rozliczali w formie gotówki otrzymał by Pan potwierdzenie z moim podpisem.Jak już wstawia Pan taką opinie to proszę pisać prawdę. W zeszłym roku zupełnie Pan zlekceważył moją osobę i się nie pojwił na umówionych zajęciach, nie odbierał telefonów, nie odpisywał na wiadomości, malo tego poświęciłam Panu czas i przeprowadziłam lekcję organizacyjną (za darmo) przesłałam materiały, natomiast dopiero po roku czasu tłumaczył się Pan problemami zdrowotnymi.

Po przeanalizowaniu całej sytuacji odmówiłam udzielania korepetycji i w zamian za to dostalam taki komentarz.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Bardzo fajna atmosfera i duża skuteczność! Systematyczne powtórki i rozwiązywanie zadań pomogły mi przygotować się do matury z biologii na tyle dobrze, że uzyskałam z niej 87%. Mogłam swobodnie zadawać nurtujące mnie pytania i prosić o wyjaśnienie niejasności. Przerobiłam cały materiał jeszcze raz, bardzo dokładnie, do czego pewnie sama nie byłabym w stanie się zmotywować.
Dziękuję za pomoc!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Korepetycje będę wspominać bardzo dobrze. Podczas zajęć nie uczyłam się tylko „pisania pod klucz”, ale biologicznego (logicznego) myślenia, sumienności w wykonywaniu zadań i zwracaniu uwagi na szczegóły przez co matura z biologii nie była dla mnie problemem. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Małgorzaty udało mi się poprawić maturę na wynik 85% z biologii, co umożliwiło mi dostanie się na kierunek lekarski z pierwszej listy!
Jeszcze raz dziękuje!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Bardzo dobra korepetytorka z zaangażowaniem i chęcią do pracy. Jest wymagająca ale to właśnie dzięki temu można uzyskać dobry wynik na maturze. To właśnie ona pomogła mi spełnić marzenie, dzięki niej napisałem maturę z biologii na 82% i idę na medycynę.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Wszystkim bardzo polecam lekcje z Panią Gosią! Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący i zawsze wyjaśniane są wszelkie niejasności. Dzięki licznym materiałom i radom Pani Małgosi udało mi się osiągnąć wynik 87% na maturze z biologii, zaczynając tylko od 30%. Naprawdę odpowiednia osoba do przygotowania uczniów do matury z biologii :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Dzięki pomocy pani Gosi w przygotowaniach do matury napisałam ją na 87% co umożliwiło mi dostanie się na kierunek lekarski. Ogromna ilość udostępnionych materiałów, zadań, arkuszy pozwoliła mi przygotować się do egzaminu. Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam korepetycje u pani Gosi!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Polecam korepetycje z Panią Małgosią. Miłą atmosfera, nauczyciel bardzo empatyczny i rzetelny. Zapewnia bardzo dużą ilość materiałów, zarówno matur jak i notatek ,pomocy i schematów. Gdy uczeń ma problem z jakimś zagadnieniem pomaga znaleźć metodę na jego naukę lub udostępnia notatki z bardziej przychylnym przekazem danego tematu dla ucznia. Wspólnie ustalony harmonogram nauki na cały semestr lub rok motywuje ucznia i zmusza do systematycznej pracy.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Polecam korepetycje u Pani Gosi. Lekcje przebiegaly w milej atmosferze, Pani Gosia cierpliwie omawiala trudne zagadnienia, dzieki Niej mialam chec do pracy w domu i przygotywawniu sie do matury przez co udalo mi sie napisac mature na satysfakcjonujący dla mnie procent i studiuje to co od zawsze chcialam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Nauczycielka zawsze przygotowana do lekcji, skora do pomocy, wyczerpująco podchodzi do tematów tłumacząc przystępnym dla ucznia językiem. W razie potrzeb ucznia gotowa jest umówić dodatkowe godziny spotkań, jak również zapewnić dodatkowe materiały. Nauka przebiega gładko i bez zbędnego stresu. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji! Pani Małgorzata świetnie tłumaczy i zachęca do nauki. Dzięki jej pomocy napisałam maturę na 87%. Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Małgosi. Jest profesjonalistką w każdym calu. Zawsze przygotowana do zajęć, rzetelnie i przystępnie przekazuje wiedzę. Zapewnia wszystkie niezbędne materiały dodatkowe. Polecam! :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Zajęcia z panią Małgosią są na wysokim poziomie.
Pomaga mi zrozumieć dokładnie dany temat oraz daje dużo dodatkowych materiałów. W jej domu zawsze panuje miła atmosfera, przy której aż się chce rozwiązywać zadania z biologii.
Gdy zaczynałem u niej zajęcia moje zagrożenie na półrocze zamieniło się w oceny dobre. To dzięki Pani Małgorzacie nie czuję stresu na lekcjach biologii. Korepetytor godny polecenia :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Polecam korepetycje z Pania Gosia. Dzieki tym zajęciom moglam zrozumiec biologie, zamiast uczyc sie jej na pamiec. Uwazam, ze przygotowujac mnie do matury Pani Gosia zapewnila mi wszystkie niezbedne materialy do nauki. Otrzymywalam rowniez zadania do zrobienia, ktore na nastepnych zajeciach byly omawiane. Korepetytorka jest osoba bardzo cierpliwą i ma w sobie duzo wyrozumialosci oraz ciepla. Od razu mozemy zauwazyc, ze biologia jest jej wielka pasją, ktorą zaraża ludzi wokół. Lepiej nie moglam trafić, serdecznie polecam Pani Gosie!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 stycznia 2017

Nie polecam. Nauczycielka widzi w uczniu jedynie pieniądze. Naciąga. Wcale nie zapewnia wszystkich materiałów dodatkowych. Potrafi wyrzucić kogoś bez ostrzeżenia. Brak zrozumienia i jakiegokolwiek profesjonalizmu. Po przyjściu do niej na konkretną godzinę musiałam czekać czasem 15 minut aż skończy poprzednie zajęcia. Oczywiście kasuje jakbyśmy zaczęły od razu. Naprawdę polecam się zastanowić każdej osobie. Liczba pozytywnych opinii jest wynikiem tego, że sama prosi swoich uczniów o napisanie czegoś miłego.

MediBiol - Małgorzata Szuba

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że byłam zmuszona do rezygnacji korepetycji z Jagodą. Uczennica notorycznie odwoływała zajęcia. Nagminnie przychodziła nieprzygotowana do lekcji – brak odrobionych zadań domowych z własnego zbioru zadań, jak i przyswojonej wiedzy, w związku z tym nie otrzymywała ode mnie dodatkowych materiałów powtórkowych.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Zajęcia z Panią Małgosią to sama przyjemność :) Na zajęcia chodzę od pół roku i widzę wielką poprawę w sposobie rozwiązywania zadań oraz myślenia. Pani Małgosia jest wspaniałą nauczycielką, która potrafi bardzo zmotywować ucznia do nauki i zawsze stara się dogodzić swoim uczniom, obdarowując ich dużą ilością materiałów do powtórek. Taki nauczyciel to skarb. Dzięki Pani Małgosi moja wiedza się znacznie poszerzyła. Materiał oraz zadania, które kiedyś sprawiały mi trudności, teraz są rzeczami banalnymi i z chęcią rozwiązuje kolejne zadania :) Przychodząc na zajęcia staram się słodzić Pani Małgosi czas w zamian za wspaniałą i miłą atmosferę rozwiązywaniu zadań i poszerzaniu wiedzy. PS Pani Małgosia robi najlepsze musli, sałatkę jarzynową, kopiec kreta i nie tylko, a jej herbatka jest nieziemska :) Polecam z całego serca Panią Małgosię :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Uczęszczam na zajęcia do pani Gosi od początku roku szkolnego i muszę przyznać ,że już po 3 miesiącach czuję się dużo lepiej przygotowana do rozszerzonej matury z biologii. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze sama korepetytorka ofiaruje bardzo dużo zadań i materiałów dodatkowych! Myślę ,że charakter w jakim są prowadzone zajęcia bez wątpienia przypadnie każdemu do gustu! Serdecznie polecam ;)

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Do Pani Gosi chodziłem ok. dwa lata i z pewnością mogę stwierdzić, że nauczyłem się wielu istotnych zagadnień które umożliwiły mi bardzo dobre przygotowanie do matury, zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze i za każdym razem byłem zasypywany dużą iloscią zadań i niezbędnych materiałów :)
Polecam!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Super prace dodatkowe , szybki czas realizacji , gorąco polecam Panią Małgorzatę :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Uczęszczam na zajęcia do pani Gosi od kilku miesięcy przygotowuję się do matury z Biologi i muszę przyznać że efekty są kolosalne, sposób prowadzenia zajęć i charakter pani Gosi z pewnością pomogą każdemu :)
Bardzo gorąco polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2016

Bardzo polecam korepetycje z Panią Gosią! Przyjemna atmosfera, duży zakres materiału oraz ogromna wiedza Pani Gosi dają nam w rezultacie przepis na idealne zajęcia :) Pani Gosia umie zachęcić, zmotywować i zaciekawić biologią chyba każdego, co sprawia, że mimo początkowych niechęci do tego przedmiotu jednak da się go lubić ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Korepetycje z panią Gosią są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pani Gosia posiada świetne podejście do ucznia. Ciekawie tłumaczy wszystkie zagadnienia, posiada ogromną wiedzę i jest przygotowana do każdej lekcji. Dzięki niej, biologia stała się moim ulubionym przedmiotem, a matura nie jest już dla mnie taka straszna. Bardzo polecam korepetycje z panią Gosią, gdyż są naprawdę ciekawe, a przede wszystkim skuteczne :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2016

Chodzę na zajęcia już od ponad roku, a Pani Gosia zawsze była świetnie przygotowana. Za każdym razem wychodzę z lekcji obdarzona sporą ilością materiałów oraz z rozjaśnionymi zagadnieniami, które mnie wcześniej trapiły. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani Gosia oprócz nadrobienia zaległości, pokazała mi biologię z innej strony, tym samym zachęcając mnie do nauki tego przedmiotu. Gorąco polecam wszystkim, naprawdę dobrą nauczycielkę z dużym zaangażowaniem. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Zajęcia prowadzone przez Panią Gosię odbywają się w mega miłej atmosferze :) i już po kilku spotkaniach widoczne są efekty wspólnej pracy. Wszelkie braki i wątpliwości zostają jasno wytłumaczone. Serdecznie polecam korepetycje z Panią Gosią :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Jak najbardziej polecam korepetycje u Pani Gosi, która potrafi dobrze wytłumaczyć i przekazać swoją wiedzę, a także nadrobić to co wydaje się nieosiągalne do nadrobienia. Zajęcia są prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze. Efekty pracy z taką świetną korepetytorką można zobaczyć w bardzo szybkim czasie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Pani Gosia :) przygotowuje mnie do matury z biologii na poziomie rozszerzonym. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, w bardzo miłej atmosferze. Pani Małgosia :) potrafi zmotywować do pracy nawet najbardziej leniwe osoby, którym na początku wydaje się materiał nie do nauczenia. Co więcej, Pani Gosia :) ma baaaaaaaaardzo dużo swoich materiałów do nauki, które udostępnia swoim uczniom. Pani Małgosia :) angażuje się i dostosowuj swój czas do potrzeb ucznia - po prostu wymarzona nauczycielka.
Gorąco polecam Panią Gosię :) wszystkim, którzy zdają maturę lub mają problemy z nauczeniem się biologii.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

Bardzo bardzo polecam korepetycje u Pani Gosi :) Zajęcia prowadzone są bezstresowo, w miłej atmosferze; p. Gosia potrafi przekazać wiedzę i zmotywować do pracy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.