Dorota Zielińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 - 160 / 45 min

Dorota Zielińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii

Opis ogłoszenia

Skuteczne uczenie matematyki jest moją pasją.
Bezstresowo i profesjonalnie udzielam indywidualnych lekcji po polsku i po angielsku (m.in. egz. IGCSE, IB studies, SL, HL oraz SAT itp). Pomagam uczniom starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjów oraz liceów realizującym program matematyki tak polski, jak i międzynarodowy, a także studentom wielu kierunków.
Zapoznaję z tajnikami matematyki zarówno osoby mające z tym przedmiotem nawet ZNACZNE KŁOPOTY, także w sytuacjach określanych jako PRAWIE BEZNADZIEJNE, jak i tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę PONAD STANDARDOWE WYMAGANIA.
Przygotowuję do testów, egzaminów, zaliczeń, konkursów również w sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowego działania.

Zajęcia prowadzę u siebie, podczas roku szkolnego, w Warszawie na terenie Starego Mokotowa, niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie. Lekcje mogą się odbywać tak w ciągu tygodnia, jak i w soboty lub ewentualnie w niedziele.

Próbna lekcja - GRATIS!

Wszystkie spotkania są 90-minutowe (2×45min.), przy czym uczeń, który przychodzi po raz pierwszy, ma zagwarantowaną pierwszą lekcję (45 min.) gratis. Podana kwota dotyczy 45 min zajęć dla ucznia szkoły podstawowej realizującego polski program. Pełna cena za każde 90-minutowe spotkanie jest uzależniona od poziomu (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, wyższe studia) i od tego, czy zajęcia dotyczą polskiego programu matematyki, czy też któregoś z anglojęzycznych.

Uwaga! Nie piszę za nikogo egzaminów ani projektów, ale w projektach mogę pomóc (konsultacje).

Kontakt telefoniczny: komórka:* 604232466*
mgr Dorota Zielińska

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Uczęszczam na zajęcia do Pani Doroty od kilku miesięcy. Wcześniej miałam problemy z ogólnym rozumieniem matematyki i nie czułam się pewnie wykonując nawet najprostsze działania, jednak już po pierwszych zajęciach zauważyłam, że matematyka stała się dla mnie łatwiejsza. Pani Dorota objaśnia wszystko dokładnie, ale w sposób bardzo łatwy do zrozumienia. Przy tym, jest bardzo cierpliwa, a na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Matematyka zawsze była dla mnie najtrudniejszym przedmiotem, lecz dzięki tym zajęciom moja ocena poprawiła się z 4 na 6! Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia Pani Doroty wszystkim, którzy chcieliby poprawić swoje stopnie i zaprzyjaźnić się z matematyką.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Pani Dorota ogromnie pomogła mi z matematyka w programie IB. Jestem na poziomie studies i od zawwsze miałam wielkie problemy z matematyka, jednak w krótkim czasie przeszłam z oceny 3 na mocne 6. Wszystko to dzięki anielskiej cierpliwości Pani Doroty, polecam każdemu kto potrzebuje pomocy!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2018

Pani Dorota prowadzi zajęcia profesjonalnie. Ma odpowiednie podejście do ucznia, z którym potrafi nawiązać świetny kontakt. Jest cierpliwą i bardzo życzliwą osobą z empatią. Z pewnością uczenie jest jej pasją i są efekty udzielanych przez nią lekcji. Jak najbardziej polecam wybór pani Doroty bez zastanowienia. :)

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2018

I have been tutored by Ms. Dorota for over a year now, and I have been very pleased with our work together. I go to the American School of Warsaw, and Ms. Dorota has helped me with all the questions that Iv'e had through all of grade 9 helping me with multiple of my accelerated math units. She's also a wonderful person to talk to in case you're having other troubles, or in case you're wondering about something. I look forward to coming to her class every Saturday, because of how much fun classes can be, and how much I learn and benefit from them. I highly recommend Ms. Dorota to anyone in need of some help with math in the future.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Ms. Dorota has been helping me for about an year with my advanced MYP math course. Over this period of time I have noted the improvement of my math level and ability, and feel definitely more encouraged and confident when doing math. Ms. Dorota has thoroughly explained the topics covered at school that I struggled with, and answered any lingering question. I definitely recommend her lessons for anyone aiming to improve their math skills!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Ms. Dorota Zielińska has been helping me go through my IB Higher Level Maths course for around four months now. The assistance I received up to now is at an exceptional level. All material we have done so far has been fully reviewed, and any time I had any doubts about a particular topic, I have had it explained clearly. I am grateful for the hard work focused on my HL Maths course, which has brought effects to my maths skills very rapidly.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Pani Dorota prowadzi zajęcia w niesamowitej atmosferze, do tego zajęcia odbywają się na wysokim poziomie, z matematyką HL otrzymałam pomoc, tak, ze z bardzo niskiego poziomu pani Dorota wyciągnęła mnie na zadowalający. Mogłam również liczyć na pomoc w skonsultowaniu się z panią w sprawie IA z matematyki HL. Uważam, ze zajęcia są przyjemne i dają efekty widoczne od razu.

avatar
Ignacy Jurjewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Ms. Dorota worked with me for 3 years. During that time, I saw my mathematical competencies increase significantly. Not only was Ms. Dorota always very kind and positive but also, she has a talent for explaining complex mathematical topics in a very concise and easy to understand way. Due to her thorough understanding of both Polish and English, Ms. Dorota can help as lot in preparing for international exams like the SAT and IGCSE as well as Polish exams. With her help, I managed to get accepted to one of the best boarding schools in the United States, Phillips Academy Andover.

avatar
Weronika Falkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Dorotą. Zawsze doskonale tłumaczy sposobem odpowiednio dobranym i zrozumiałym dla ucznia. Pani Dorota jest osobą cierpliwą i dobrze zorganizowaną. Na lekcjach panuje spokojna i przyjemna atmosfera, nie ma się czym stresować.
Polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Pani Dorota jest bardzo dobrą nauczycielką matematyki i wszystkim ją polecam

avatar
Krzysztof Falkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Matematyka na najwyższym poziomie. Korepetycja przygotowujące do wszystkich egzaminów USA, PL , GB.
Jesteśmy b. zadowoleni z wyników.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Pani Dorota jest nauczycielem wszechstronnym. Doskonale sprawdzi
się zarówno dla dziecka, które potrzebuje wiedzy PONAD program, jak i dla takiego, które potrzebuje nadrobić materiał. Według moich dzieci (13 i 10 lat) wiadomości przekazuje bezstresowo i "bezboleśnie". Zawsze doskonale poinformowana w kwestii egzaminów i bieżących wymagań programowych. Posiada niezliczoną ilość pomocy naukowych i zbiorów zadań. Cenię ją za profesjonalizm i doskonałe podejście do moich dzieci. Polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Cierpliwość Pani Doroty oraz bezstresowa atmosfera sprawiają, że na lekcje przychodzi się z przyjemnością, nawet mimo faktu, że matematyka nie była dla mnie nigdy czymś interesującym. Równie ważny jest fakt, że Pani Dorota uczy niezwykle profesjonalnie, z pasją, umiejąc dobierać sposób tłumaczenia bezpośrednio pod ucznia, tak że nawet najtrudniejszy materiał staje się przejrzysty. Gorąco polecam, podpierając się wysokim wynikiem swojej matury z matematyki.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Powtórki (ale też nauka od podstaw) są z Panią Dorotą bardzo przyjemne, ponieważ jest to osoba bardzo spokojna i dobrze zorganizowana. Do każdego działu w IB ma przygotowane świetne notatki, a także egzaminy z zeszłych lat wraz z rozwiązaniami. Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Bardzo polecam Panią Dorotę. Pozwoliła mi spojrzeć na zadania z innej perspektywy niż ta, której byłem uczony w szkole, co poszerzyło moje horyzonty w rozwiązywaniu problemów. Skutecznie pomogła mi się przygotować do matury międzynarodowej z matematyki rozszerzonej.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Polecam Panią Dorotę zarówno ambitnym uczniom nie bojącym się wyzwań i lubiącym matematykę jak i uczniom mającym problemy z matematyką. Na zajęciach z Panią Dorotą można nie tylko zapytać kilka razy o tę samą rzecz i dostać za każdym razem trochę inną odpowiedź tak, aby wszystko było zrozumiałe, ale także dostać przydatne wskazówki oraz nauczyć się czegoś z "poza programu" znacznie ułatwiającego pracę. Miała też anielską cierpliwość do mnie chodź nie byłam przykładnym uczniem. Bardzo żałuję, że "trafiłam" na Panią Dorotę tak późno po wielu nieudanych próbach...

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Do Pani Doroty trafiliśmy przypadkowo, szukając w internecie osoby, która pomoże córce w przygotowaniu do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Atutem Pani Doroty jest to, iż uczy matematyki w szkole, co niewątpliwie ułatwia dostęp do i znajomość aktualnych progarmów nauczania. Pani Dorota potrafi w przystępny i zrozumiały sposób tłumaczyć zagadnienia oraz spowodować, by uczeń nie tylko potrafił sam dokonać obliczeń, ale również rozumiał metedy dojścia do wyniku. Pani Dorota jest osobą z sumiennym podejściem do swoich obowiązków, potrafiącą w czasie lekcji stworzyć sympatyczną atmosferę. Opinię opieram na zdaniu córki oraz osób, z którymi miałem okazję rozmawiać, czekając na córkę. Myślę, że dobry wynik córki na wspomnianym egzaminie to w dużej mierze zasługa Pani Doroty.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
19 marca 2016

Pani Dorota ma talent do nauczania. Bardzo dobrze oraz zrozumiale tłumaczy, co przynosi niesamowite efekty w postaci dobrych ocen z matematyki. Zawsze panuje sympatyczna atmosfera, nie odczuwa się żadnego stresu.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2016

Uczęszczałam na zajęcia aby przygotować się na egzamin z matematyki na SGH i zdałam go bez problemów. Materiał przerobiłyśmy w całości. Pani Dorota, jest świetnym nauczycielem z ogromną pasją do matematyki. Lekcje przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam dla tych którzy potrzebują nauki od podstaw a także dla tych bardziej zaawansowanych.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Pani Dorota pozwoliła mi nadrobić materiał z matury IB w bardzo krótkim czasie, co umożliwiło mi poprawienie oceny. Zajęcia odbywały sie w przyjaznej atmosferze, a Pani Dorota dokładnie wyjaśniała każde zagadnienie, podając wiele przykładów. Wzbudziła we mnie zainteresowanie przedmiotem, z którym dotychczas miałam spore problemy. Serdecznie polecam!

avatar
Sophie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Do Pani Doroty trafiłam szukając osoby, która pomogłaby mi nadrobić roczny materiał z programu IGCSE z matematyki rozszerzonej w 1,5 miesiąca. Potrzebne mi to było, gdyż z 1 klasy polskiego LO zdawałam to szkół IB w Anglii. Dzięki Pani Dorocie osiągnełam swój cel dostając się do wszystkich 5 szkół do których zdawałam, górujących w rankingach.
Bez Pani Doroty by się nie udało. Potrafi ona zainteresować matematyką osobę, która czuje odrazę do tego przedmiotu. W drzwiach zawsze wita z promiennym uśmiechem, z pasją podchodzi do nauczania i potrafi najbardziej skomplikowane zadania wytłumaczyć klarowny i przystępny sposób. W skuteczny sposób przygotowuje do sprawdzianów, sesji, egzaminów, a przy tym jest promienną osobą do której zawsze chętnie się przychodzi, nawet o 22:00 na 1,5h matematyki!! Serdecznie polecam!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2014

Pani Dorota cierpliwie i rzetelnie pomagała mi w przygotowaniach do matury międzynarodowej (IB) z matematyki na poziomie rozszerzonym. Nawet zawiłe zagadnienia jest w stanie wytłumaczyć w klarowny sposób, zawsze można liczyć na wyczerpujące objaśnienie różnych metod i rozwiązań. Z lekcji wynosiłam nie tylko wiedzę ale i konkretne notatki z cennymi uwagami, bardzo przydatne do powtórek. Poza tym pani Dorota dysponuje bardzo szerokim zakresem dodatkowych zbiorów zadań i podręczników. Pomoc obejmowała nie tylko core, ale też sformułowanie tematu Mathematical Exploration oraz opcję (Sets, relations and groups).

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2014

Pani Dorota jest jedną z najlepiej wykwalifikowanych nauczycielek jakie kiedykolwiek spotkałem. Pokazała mi zupełnie nowy sposób patrzenia na matematykę i sprawiła, że moje oceny poprawiły się gdy potrzebowałem tego najbardziej. Ponadto, na zajęciach zawsze panuje miła, przyjacielska atmosfera a stres wie, że nie jest mile widziany w mieszkaniu Pani Doroty :). Mimo to, każde zadanie jest tłumaczone w sposób prosty i przejrzysty. Gorąco polecam.

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2014

Pani Dorota pomogła mi z moim kłopotami w matematyce które miałam przez długi okres. W szkole mam angielski system nauki i Pani Dorota pomogła mi się poprawić w matematyce na tyle by być jedną z najlepszych w klasie. Pani Dorota daje mi różne przykłady i pomoga mi spojrzeć na różne zadania w różne sposoby.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Pani Dorota pomogła mi w przygotowaniu do matematyki rozszerzonej programu IB. Razem przebrnęłyśmy przez Mathematical Exploration oraz opcję Sets, Relations and Groups, które przy szybkiej realizacji programu oraz dużym natężeniu zajęć mogą być wyzwaniem. Pani Dorota przede wszystkim systematycznie prowadzi zajęcia oraz tłumaczy zagadnienia w sposób jasny i zorganizowany. Nie ogranicza się do materiałów związanych z programem IB, często tłumacząc przydatne sposoby rozwiązywania zadań, których brak w podręczniku.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Do pani Doroty trafiłam szukając osoby, która wytłumaczyłaby mi matematykę na pierwszym roku studiów (kierunek: Zarządzanie) . Wystarczyło parę spotkań przed kolokwiami i nie było dla mnie problemem ich pisanie. Zawsze znajdzie się jakiś termin, żeby się umówić na zajęcia nawet w ostatniej chwili :) Jeśli tak jak i ja masz problem z matematyką, to pani Dorota jest odpowiedzią na twój strach przed tym przedmiotem. Polecam w 100%

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Bardzo Polecam Panią Dorotę. Zajęcia są niezwykle przyjemne oraz bardzo owocne. Uczęszczałam przez całe 2 lata i muszę powiedzieć, ze potrafi Pani tłumaczyć na pewno nie tylko starszym licealistom a też i tym najmłodszym nieważne na jakim poziomie. :)

avatar
Charlotte
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Bardzo dobra nauczycielka. Praca jest przyjemna a wszystkie zagadnienia zostały mi wytłumaczone w przejrzysty sposób. Dodatkowo bardzo ciekawa osoba. Uczęszczałam całą klasę maturalną i jestem zadowolona.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Serdecznie polecam zajęcia z panią Dorotą. Jestem licealistą i przygotowuję się do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Wszystkie zagadnienia, które sprawiały mi trudności, pani Dorota wytłumaczyła powoli i od samych podstaw. Jest to zdecydowana zaleta, gdyż cierpliwość i talent w przekazywaniu wiedzy jest cechą, którą osobiście bardzo cenię. Atmosfera na zajęciach jest również bardzo miła. Należy też wspomnieć o niezwykle bogatym zasobie materiałów, którym pani Dorota dysponuje oraz tym, że jest zawsze pod telefonem. Zdecydowanie polecam :).

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Na lekcje do Pani Doroty chodzę od ponad pół roku. Zajęcia dają mi łatwość w rozwiązywaniu zadań, moje nastawienie do matematyki diametralnie się zmieniło - bardzo polubiłam przedmioty ścisłe. Pani Dorota świetnie tłumaczy, jeśli czegoś nie rozumiem zawsze przekaże mi to w jakiś inny sposób żeby w końcu wszystko było jasne i klarowne. Bardzo polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2014

Pani Dorota świetnie uczy i tłumaczy. Uczęszczam do liceum, rozszerzam matematykę. Jeszcze nie trafiłem na zagadnienie, którego Pani Dorota nie potrafiłaby rozwiązać. Swoją wiedzę bardzo dobrze potrafi przekazać, "wbić do głowy". Dojazd do Pani Doroty jest świetny, miejsce pracy zawsze dobrze przygotowane, bardzo bogaty zasób materiałów. Do tego wszystkiego Pani Dorota jest bardzo miłą i pomocną osobą :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Pani Dorota jest doskonałą nauczycielką matematyki. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Wiem, bo uczęszczam na lekcje do Pani Doroty. Serdecznie polecam tym, którzy mają problem z tym przedmiotem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 marca 2014

Polecam zajecia matematyki z Pania Dorotą. Razem przebenelismy przez maturne miedzynarodową (IB) w 2013 oraz przez wszystkie IA z matematyki. Przede wszystkim najbardziej pozywtną cecha Pani Doroty jest klarowność notatek po wyjsu z zajęc z nia. wszystko jest ładnie i prosto pozaznaczanie i nie ma zbednych informacji oprocz tych potrzebnych do zdobycia najwyzszej oceny. dodatkowo bardzo ułatwia wspolprace z Pania Dorota fakt ze jest ona zawsze pod telefonem przez co latwo zoan przelozyc lub wziac dodatkowa leckje. Polecam tez z uwagi na dobra lokalizacje.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 lutego 2014

Kiedyś uczęszczałem na zajęcia do tego człowieka dwa - trzy razy w tygodniu (maj 2009 - czerwiec 2009).
Zajęcia są bardzo drogie, korepetytor nastawiony głównie na pieniądze.
Zajęcia są tak prowadzone, żeby skończyć w określonym czasie, nawet jeżeli korepetytor gada o "niczym" przez kilkanaście minut (raz się zdarzyło 30 minut z zajęć 90- minutowych).
Mimo, że korepetytor pisze o posiadaniu wiedzy odnośnie zachodnich systemów egzaminacyjnych (np. IB), to wie o tym bardzo mało, o czym sam przekonałem się, gdy konsultowałem się z tym człowiekiem odnośnie pisania IA z matematyki IB.
Swoją wiedzą, zachowaniem i mówieniem "słowotoku" (tak, bo ten korepetytor nie potrafi mówić zwięźle i krótko) nie budzi respektu.
Zdecydowanie nie polecam nikomu pobierania korepetycji u tego człowieka.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Pani Dorota swietnie pomogla mi sie przygotować do testu szóstoklasisty. Na początku w ogóle nie umialem polskiej matematyki ze wzgledu na to ,że chodzilem do brytyjskiej szkoly a potem zdalm na test na 38 punktow

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Pani Dorota bardzo mi pomogła w sytuacji kryzysowej. Potrafi świetnie wytłumaczyć, wyłapuje wszystkie braki u ucznia i natychmiast je likwiduje. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze i bezstresowo. Mogę ją wszystkim bardzo gorąco polecić.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2013

Pani Dorota to osoba, która na pewno nikogo nie zawiedzie, nawet w bardzo kryzysowej sytuacji. Zarówno pomoc w zaliczeniu prac maturalnych (matura międzynarodowa) jak i przygotowanie do egzaminów jest na najwyższym poziomie. Kilka lekcji wystarczy, aby pójść na maturę pewnym siebie, bez stresu, że się czegoś nie umie.
Polecam zarówno osobom mającym problemy z matematyką jak i tym, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Pani Dorota Zielińska pomogła mi przygotować się w ostatniej chwili na maturę Amerykańską SAT. Bez pomocy Pani Doroty z pewnością bym sobie nie poradziła, naprawdę wiele się nauczyłam (w przeciągu tylko tygodnia przed testem!)
Atmosfera była bardzo miła i bezstresowa. Polecam serdecznie :)

Mrs. Dorota Zielińska helped me with studying for the SAT at the last minute. Without a doubt I wouldn't be able to cope with the studies without the help. I definitely learned a lot in such a short amount of time (just one week before the test day!)
The atmosphere was very nice and calm.
I definitely recommend Mrs. Dorota Zielińska :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2013

Kontakt do Pani Doroty znalazłam w sytuacji kryzysowej, kiedy pilnie potrzebowałam skonsultować zaliczenie wymagane w programie IB (matury międzynarodowej). Była jedyna osoba sprosrod wielu, z którymi próbowałam sie kontaktować, która chciała mi pomoc, pomimo ze zostało niewiele czasu. Zaliczenie udało mi sie na bardzo pozytywna ocenę, a lekcje przebiegały w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Pózniej ponownie chodziłam na korepetycje do Pani Doroty, zeby przygotować sie przed matura. Czekam na wyniki, aczkolwiek jestem pewna, ze gdybym nie chodziła na korepetycje do Pani Doroty, poszłoby mi dużo gorzej, Wiedza której nauczyciel w szkole nie potrafił mi przekazać, Pani Dorocie nie sprawiała problemów.
Bardzo polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.