Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Mam na imię Justyna, jestem autorką kursu online  Jak rozgadać się po niemiecku w 14 dni? , dzięki któremu bez problemu dogadasz się w sytuacjach dnia codziennego, w krajach niemieckojęzycznych. Materiały w kursie to nie wyimaginowane treści z podręczników, to sama praktyczna wiedza :)

Oprócz tego oferuję zajęcia na wielu poziomach zaawansowania, mam odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, jak również doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego przez Skype:) 

Prowadzę kursy online dla dzieci od 7. roku życia, dorosłych, młodzieży, studentów, osób przebywających na terenie krajów niemieckojęzycznych, dla przygotowujących się do egzaminów językowych czy matur. Moją ofertę kieruję także do potencjalnych klientów, którzy po latach wracają do nauki języka, bądź mimo wielu prób nadal nie odnieśli sukcesu

Podczas zajęć online koncentrujemy się głównie na rozwinięciu swobodnej komunikacji , kładąc nacisk także na słuchanie.  Pomagam również dobrać najefektywniejszą metodę uczenia się, ponieważ jest to ważny aspekt składający się na sukces językowy. 

Zajęcia ze mną są efektywne, co potwierdzają zdane matury rozszerzone na poziomie bliskim 90%-om, liczne opinie zadowolonych klientów, a co najważniejsze - znika tzw. "blokada językowa" przed mówieniem. 
 
Oczekuję regularnej nauki, odrabiania zadań domowych, zaangażowania. Oprócz pracy na lekcji należy poświęcać parę minut dziennie na samodzielną pracę w domu, aby utrwalić dany materiał.

Wiedzą dzielę się na blogu, kanale na YouTube, na  Fanpage na Facebook oraz na Instagramie, i te materiały również wykorzystuję na moich zajęciach online. Korzystam także z innych cennych źródeł oraz autentycznych materiałów. Przywiązuję ogromną wagę do nagrań audio, tekstów czytanych, ponieważ na nich budujemy solidne fundamenty leksyki oraz omawiamy zagadnienia gramatyczne. 

Jakie jest moje doświadczenie?
Pasję do języka poczułam na krótko przed wyjazdem na praktyki zagraniczne do Holandii, po czym zdecydowałam się zdawać maturę z j. niemieckiego i pójść na studia germanistyczne. Uczyć zaczęłam w drugim semestrze pierwszego roku studiów, czyli ponad 10 lat temu. Moją miłością do języka pragnę zarazić innych.

Kilka lat pracowałam w Szwajcarii, mieszkałam w Niemczech przez 8 miesięcy, prowdzę różne kanały w social mediach oraz staram się aktywnie uczestniczyć w szkoleniach.

Nawiązuję współpracę tylko z osobami nastawionymi na naukę języka, przy układzie min. 1h tygodniowo.

1. uczę na Skype oraz u mnie w domu.
2. przygotowuję materiały pod zajęcia, które udostępniam.
3. prowadzę lekcje próbnepełnopłatne .
4. konwersacje prowadzimy na każdy temat.
5. oferuję lekcje indywidualne oraz w grupach max. 4-osobowych.
6. płatność za lekcje z góry.

[*Oferuję: 
*] 1. przygotowanie do matury, certyfikatu językowego, rozmowy kwalifikacyjnej, 
2. kursy konwersacyjne,
3. kursy gramatyczne, 
4. kursy dla dzieci powyżej 7. roku życia, 
5. konsultacje online.

Dostępność

Poniedziałek08:15 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek11:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota07:00 - 12:30
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego
Staniew 76
63-720 Koźmin Wlkp.
NIP: 621-170-80-64

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Nauczycielskie Kolegium Języków w Kaliszu
Licencjat
Studia licencjackie
10.2010 - 06.2012
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Kursy i szkolenia
09.2016
Grafika dla nauczycieli języków obcych
09.2016
Praktyczny Trening Multimedialny
11.2016
Trudny uczeń
12.2016
Spice Up 2, czyli jak prowadzić ciekawsze zajęcia językowe przy pomocy nowoczesnych technologii i bez nich
04.2017
Konferencja "Zlot Metodyków"
05.2017
Zajęcia indywidualne - sprawdzone pomysły dla każdej grupy wiekowej
05.2017
Jak uczyć online
06.2017
Nauczyciel coachem - umiejętności coachingowe w pracy nauczyciela
09.2017
EduTech Online
10.2017
EduOctoberfest
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego
dzieci, młodzież, osoby dorosłe
04.2014 - aktualnie
Perfekt Deutsch Warszawa
06.2014 - 06.2014
Tłumaczenia dla firmy Lingo
11.2015 - aktualnie
Mobilingue

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Tą długawą opinię zacznę konkretnie. Pani Justyna jest zdecydowanie najbardziej kompetentnym nauczycielem języka niemieckiego, z jakim spotkałam się przez cały tok mojej edukacji. Na lekcji używane są nowoczesne aplikacje i strony - pani Justyna nie kłamie mówiąc, że stara się iść z duchem czasu. Przez niecały rok korepetycji i przygotowań do matury z niemieckiego nie miałyśmy żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Oprócz anielskiego spokoju i solidnej postawy imponujące jest również podejście pani Justyny do nauczania i nauki. Wyraźnie bierze odpowiedzialność za edukację swoich uczniów - robi dziesiątki zestawów fiszek, wciąż się uczy, a swój blog ciągle poprawia i udoskonala. Nie udaje, że wie wszystko, nie ma oporów przed tym, żeby sprawdzać informacje, a ewentualne wątpliwości tłumaczy po lekcji, żeby nie wprowadzić ucznia w błąd. Spodobało mi się również “nauczanie na miarę” - pani Justyna nie zmuszała mnie do linearnej nauki od początku, żeby przekonać się, jaki jest mój stan wiedzy i nie miała problemu z tym, żeby pracować ze mną nad rzeczami, których nie umiałam.

Ja również pierwszy raz, pomimo moich wcześniejszych przygód z korepetycjami z niemieckiego przez Skype, wystawiam tutaj opinię - nie tylko po to, żeby szczerze podzielić się moimi wrażeniami z przyszłymi uczniami, ale również dlatego, że wśród nauczycieli, z którymi miałam lekcje przez Skype pani Justyna naprawdę zasługuje na tak dobre opinie. Jest ona prawdziwym pasjonatem nauczania. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ilością inicjatyw czy akcji na mediach społecznościowych, ale również wyrozumiałością i skromnością. Blog pani Justyny czy jej filmiki na Youtube mówią same za siebie - nie tylko ich wykonanie, ale też ilość.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję pięknie :) motywacja urosła mi o 200% :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Pierwszy raz wystawiam opinię w Internecie, tym bardziej cieszę się, że może być to ocena bardzo dobra. Justyna podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Lekcje prowadzi ciekawie i zawsze ma pomysł na zajęcia. Potrafi też improwizować jeżeli dany temat, wcześniej przygotowany, jednak okazuje się za trudny dla ucznia. Jestem bardzo zadowolony z konwersacji po niemiecku i systemu prowadzenia zajęć. Podoba mi się również to, że gdy Justyna czegoś nie wie, zapomniała, lub wyleciało jej to akurat z głowy (co jest rzeczą ludzką) to potrafi się do tego otwarcie przyznać, po czym zgłębia temat a następnie przekazuje wiedzę uczniowi :).
Po kilku miesiącach regularnej nauki widzę u siebie poprawę.

W ramach podsumowania wypada mi tylko polecić Justynę jako przyszłego nauczyciela języka niemieckiego.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję, zgadzam się z wypowiedzią :) Nauczyciel to tylko człowiek, który też może zapomnieć, który czasem musi improwizować, aby móc wykazać się kreatywnością ;)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Jak najbardziej polecam Panią Justynę, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Duża dyspozycyjność pozwala na dopasowanie zajęć, tak aby nie kolidowały z codziennymi obowiązami. Materiały są ciekawe, a progres zauważalny już po krótkim czasie.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję bardzo :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Polecam Panią Justynę, wyróżnia się kulturą i miłym podejściem do ucznia. Jest wymagająca, potrafi mobilizować do pracy. Otrzymuję dużo materiałów do nauki i powtarzania, dzięki czemu łatwiej przyswajam wiedzę.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Dana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Z czystym sumieniem polecam Panią Justynę. Jest wymagająca ale wyrozumiała i sprawia że nauka niemieckiego jest bardzo przyjemna. Naprawdę świetnie tlumaczy, lekcje są bardzo profesjonalne i zawsze ciekawe!

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Gorąco polecam naukę niemieckiego z Justyną! Z każdą lekcją lubię ten język coraz bardziej, dzięki czemu szybciej i przyjemniej się go uczę. Justyna ma dużo cierpliwości i sporo ciekawych narzędzi do nauki. Nawet na opornych znajdzie interesujący sposób :) Widzę postępy w swojej nauce, otwartości do mówienia i słownictwie, którego się uczę z coraz to większą lekkością.
Dzięki Justyna- jesteś wielka!

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Gorąco polecam lekcje dla dzieci. Syn jest bardzo zadowolony z lekcji które są ciekawe i staranie przygotowane. Bardzo szybko się uczy a przede wszystkim się na nich nie nudzi. Pani Justyna to bardzo miła i przesympatyczna osoba jej lekcje to czysta przyjemność.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Gorąco polecam Panią Justynę! Jej lekcje bardzo wciągają i sprawiają, że zakochasz się w niemieckim. Po każdej godzinie jestem coraz bardziej zmotywowana do nauki :). Po zaledwie kilku lekcjach czuję się pewniej mówiąc po niemiecku. Lekcje są w bardzo miłej atmosferze, a ćwiczenia językowe są różnorodne. Naprawdę nigdy wcześniej nie uczyłam się niemieckiego z taką przyjemnością, dlatego jeszcze raz szczerze polecam! :D

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Odbywam z Panią Justyną konwersacje na poziomie zaawansowanym. Cenię sobie to, że pani Justyna jest interesującą osobą, zorientowaną w dzisiejszych tematach społeczno-politycznych, otwartą na dyskusje. Sprawia to, że nasze konwersacje są nie tylko dobrą lekcją niemieckiego, ale interesującą wymianą poglądów.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2017

Właściwe podejście do klienta i jego oczekiwań. Bardzo polecam!

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

POLECAM !!!!
Pani Justyna to profesjonalna nauczycielka. Zawsze przygotowana do zajęć bardzo solidnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do ucznia. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze, co wiąże się z brakiem "blokady" w przypadku wypowiedzi w j.niemieckim.
POLECAM GORĄCO !!!

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

Bardzo polecam Panią Justynę ze względu na jej profesjonalizm i cierpliwość. Świetnie przygotowała mnie do matury, dzięki czemu uzyskałam wysokie wyniki. Bardzo polecam!

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Zdecydowanie polecam. Pani Justyna dostosowuje się stale do mojego poziomu i oczekiwań. Jest zawsze przygotowana. Wykorzystujemy ciekawe aplikacje i narzędzia online, aby ułatwić i umilić naukę. Konwersacje z panią to przyjemne z pożytecznym.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

Dziękuję Panie Wojtku. Mi się z Panem pracuje równie wyśmienicie :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Pani Justyna jest lektorem godnym polecenia
Zajęcia są bardzo kreatywnei urozmaicone. Nauczyciel każdą lekcję poprzedza wysyłaniem materiałów.ktore będą wykorzystywane ns lekcjì co daje możliwość wcześniejszego zaznajomienia sìę z nim.
Jestem bardzo zadowolona z lekcji, Pani Justyna posiada bardzo duże doświadczenie, indywidualnie angazuje się pod każdego klienta,nie zaśmieca naszej głowy kserówkami i tonami słówek ale uczy konkretów.
Bardzo polecam!

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

Dziękuję :-) staram się

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Jestem bardzo zadowolony, bałem się lekcji online, ale widzę, że niepotrzebnie. Pani Justyna ma super podejście.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Sympatyczna, cierpliwa nauczycielka. Zawsze przygotowana. Lekcje są ciekawe i przebiegają w przyjemnej atmosferze.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna. Trenerka J. Niemieckiego

dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.