Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Szczecin (Police i okolice +1)

O mnie

Jestem nauczycielką języka polskiego od ponad dwudziestu lat. Ponadto współpracuję z dziećmi i młodzieżą mającymi opinie o dysleksji, dysgrafii. Udzielam korepetycji w zakresie szkoły podstawowej: pomagam w nauce bieżącej, ale także przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, pracując na arkuszach zgodnych z wymaganiami CKE ( posiadam status egzaminatora).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 05.1992
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Filologia Polska
09.2000 - 05.2002
Wyższa Szkoła Humanistyczna
Nauczyciel dyplomowany
Diagnoza i Terapia Pedagogiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.