Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Mielec
Rzeszów
Poznań
Kraków
Gdańsk
Bielsko-Biała
Katowice
Gdynia
Faktura VAT

Edyta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Edyta

O mnie

Zapraszam na zajęcia konwersacyjne oraz przygotowujące do egzaminów. Posiadam 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych jak i grupowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Świetna nauczycielka!
Pomogła mi przełamać barierę mówienia w języku angielskim. Pomimo kilkuletniej przerwy w używaniu języka, po kilku lekcjach widzę duży postęp i większą pewność siebie.
Serdecznie polecam !

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Świetny nauczyciel. Widać pasję w tym co robi. Potrafi zmobilizować a przede wszystkim nauczyć. Lekcje z Panią Edytą to dobrze wykorzystany czas. Moja praca to często kontakt z zagranicznym klientem ,wyjazdy . Dzisiaj nie mam problemu z komunikacją czy dokumentami w j.angielskim. Gorąco polecam każdemu.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Profesjonalizm pełny

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.