Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język ukraiński60 - 100 / 60 min

Dymitr Noks

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

"Привіт! Мене звати Дмитро! Нумо вивчати українську мову!"

 • Jesteś ciekaw/-a, co to znaczy?
 • A może już wiesz, tylko masz kłopoty z przeczytaniem słów napisanych cyrylicą?
 • Może być też tak, że dla Ciebie to już łatwizna i chciałbyś/-abyś zająć się czymś bardziej ambitnym.

Zapraszam wszystkich, którzy są zainteresowani językiem ukraińskim.

Kilka słów o mnie :

 • Posiadam tytuł magistra i licencjata  filologii angielskiej oraz jestem po studiach licencjackich z dziennikarstwa i komunikacji społecznej
 • Jestem native speaker em ukraińskiego oraz płynnie mówię w 3 językach obcych (angielski, polski, r.)
 • Mam ponad 8 lat doświadczenia w nauczaniu języków , pracowałem w szkole podstawowej i językowej
 • Uwielbiam pogaduchy o językach, kancelarię, Harry’ego Pottera, muzykę, emotikony, kotki , podróżowanie i jeszcze kilka innych rzeczy:)
 • Uważam, że relacje pomiędzy mną a uczniem są bardzo ważne i mają duży wpływ na skuteczność Twojej nauki. Jeśli nie będziemy się lubić, po co się męczyć? :)

Trochę więcej słów o zajęciach ze mną:

 • Na zajęciach robimy to, do czego mnie potrzebujes z – rozmawiamy, tłumaczę Ci prostymi słowami z ciekawymi (mniej lub bardziej, hehe) przykładami zagadnienia gramatyczne, ćwiczymy wymowę i robimy inne tego typu rzeczy. W domu robisz to, do czego jestem Ci niepotrzebny – powtarzasz to, co robiliśmy na zajęciach, wykonujesz zadania domowe, oglądasz filmiki, słuchasz nagrania itd.
 • Zajęcia mogą trwać od 60 minut (60 zł) do 120 minut (100 zł ). Jest też możliwość 90 minut za 80 zł . Opłaca się zdecydować się na dwie godziny, ale gwarantuję, że będzie Ci mózg parował, więc wyłącz alarmy przeciwpożarowe w domu:) Blok z 10 zajęć z płatnością z góry idzie w parze z 15% zniżką .
 • Forma zajęć: online (Google Meets), u mnie ( Wrocław, Gądów Mały ) lub u Ciebie, jeśli mieszkasz nie dalej niż 15 minut ode mnie (nie mam prawa jazdy, a MPK jest drogie:).
 • Posiadam ogrom materiałów , które w większości sam tworzę . Są to interaktywne ćwiczenia na różnych platformach edukacyjnych lub bardziej tradycyjne ćwiczenia pisemne. Na Twoje życzenie mogę stworzyć lekcję od zera na podstawie filmiku, piosenki, kawałku książki lub obrazków z Google’a:) – w cenie normalnych zajęć, żeby nie było:)
 • Możemy elastycznie podejść do terminów i formy zajęć . Możemy dogadywać się nawet dzień wcześniej, ale proszę, nie odwołuj zajęć w tym samym dniu (chyba że wydarzyło się coś naprawdę nieprzewidzianego; kac jest do przewidzenia :D). Informacja o zaplanowanych zajęciach będzie w Google Calendar. Od razu uprzedzam, że notoryczne niezapowiedziane odwoływanie zajęć będzie skutkowało rozwiązaniem współpracy .
 • Będziemy mieć wspólny dokument na Google Docs , w którym znajdziesz linki do wszystkich materiałów oraz w tym pliku będziesz wykonywać zadania domowe, a ja je będę komentował udzielająć  feedback u (żadnego oceniania, bo oceny to zło !).
 • Nasze zajęcia to tzw. Strefa Wolna Od Dyskryminacji. Dla mnie jest ważne to, żebyś się czuł/-a komfortowo , ale też odpowiedzialność za to leży po obu stronach. A i jestem dość wymagający, jeśli chodzi o wykonywanie zadań domowych i ogólnego wysiłku podczas zajęć. Angażuję się w każdą lekcję i tego samego oczekuję od Ciebie :) 
 • Uczysz się języka po to, żeby go używać. Kocham proces nauki i nauczania, ale przede wszystkim liczy się cel , który omówimy na pierwszej lekcji.

P.S. Filmik to kawałek z serialu Friends z ukraińskim dubbingiem, który jest częścią pierwszego tematu Знайомство (poznanie się). Możesz też włączyć napisy i spróbować mówić razem z Joey’m, próbując poznać fajną dziewczynę :) 
P.P.S. Pierwsze trzy zdania to " Część! Mam na imię Dmytro! Uczmy się ukraińskiego " :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Licencjat
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
10.2016 - 06.2018
Wyższa Szkoła Filologiczna
Licencjat
Filologia angielska
09.2018 - 06.2020
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
Filologia angielska
08.2019 - 12.2019
Western Norway University of Applied Sciences (HVL)
English Studies
Kursy i szkolenia
09.2014
Course of the Polish Language and Culture
12.2022
CS50: Introduction to Computer Science | Harvard University
Doświadczenie
10.2017 - 03.2018
Softjourn, Inc.
09.2018 - aktualnie
LOGOS Szkoła języków obcych
02.2020 - aktualnie
NAVIGO Autorska szkoła podstawowa

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.