Radek Jagieliński

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

  • Udzielam korepetycji z teorii muzyki – z przedmiotów takich jak analiza dzieła muzycznego, formy muzyczne, fortepian, harmonia, historia muzyki, kontrapunkt, kształcenie słuchu, rytmika, solfeż, umuzykalnienie, zasady muzyki: z dojazdem (na terenie całego miasta), przez Internet (via Skype etc.), u siebie (w ścisłym centrum).
  • Posiadam 18-letnie doświadczenie, które zdobywam od pierwszego roku studiów.
  • Na wszelkie zapotrzebowania odpowiadam kreatywnie i w oparciu o ich zrozumienie i uznanie.
  • Zapewniam materiały w postaci nut, nagrań i in. (do samodzielnej pracy w domu – „dla chętnych”).
  • Przygotowuję do egzaminów ABRSM (Associated Board of the Royal Schools of Music – Rady Brytyjskich Królewskich Szkół Muzycznych), potwierdzających tzw. efekty uczenia się.

Dostępność

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Pan Radek jest moim pierwszym i jedynym nauczycielem. Otrzymałam kontakt z polecenia przyjaciółki i tak uczymy się razem już ponad rok. Zajęcia są bezstresowe, Pan Radek cierpliwy i zaangażowany, a ja nigdy się nie nudzę. W prosty sposób tłumaczy rzeczy trudne, ma w swoim repertuarze nieoczywiste i kreatywne metody nauczania. Sypie z rękawa ciekawymi przykładami w odpowiedzi na moje niekończące się pytania. Dzięki jego imponującej wiedzy i podejściu dydaktycznemu rozwijam się twórczo i w końcu czuję, że słucham ze zrozumieniem. Wszechstronny, niezwykle osłuchany, a zarazem serdeczny i empatyczny, prawdziwy pasjonat, dobry człowiek. Całym sercem polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Od roku nasz syn Filip lat 11 ma spotkania z Panem Radkiem. To co ma do zaoferowania Pan Radek to nieograniczona wiedza, wspaniała erudycja i doskonałe podejście pedagogiczne. Za to bardzo dziękujemy. Bo to dzięki Panu Radkowi Filip bardzo dogłębnie zapoznał się z twórczością wielu kompozytorów. Dyktanda i cała teoria jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Polecamy spotkania online ,które mamy aktualnie od końca marca!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Ja również bardzo polecam Radka, u którego uczyłam się harmonii klasycznej. To nauczyciel z ogromną wiedzą muzyczną, sumienny, bardzo zaangażowany w lekcje, elastyczny. W zrozumiały i łatwy do przyswojenia sposób wytłumaczył mi zasady harmonii.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Wszystko na zajęciach jest jedyne w swoim rodzaju. Można poszerzyć swoją wiedzę muzyczną w dziedzinach, o jakich się nigdy nie przypuszczało. Nauczyciel z ogromną wiedzą i pasją, którą umie przelać na ucznia. Ja zostałam zarażona (pasją, oczywiście).

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Miałam przyjemność uczyć się u Konrada przez pewien czas w tym roku i muszę stwierdzić, że lekcje były dobrze zorganizowane i bogate w różne ciekawostki.
Polecam każdemu kto chce nadrobić zaległości bądź rozszerzyć wiedzę. U Konrada, który jest młodym gościem z dużą wiedzą będzie to produktywna i interesująca praca.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Uczyłem się u Kondrada i miło to wspominam. Polecam lekcje u niego ze względu na dar pedagogiczny który niewątpliwie posiada, zarażanie pasją muzyczną i nurtami muzyki o których nie miałem dotychczas pojęcia.

Radek Jagieliński

Kondradtunku!

avatar
Krzyś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Uczyłem się gry na pianinie. Nauczyciel bardzo dobrze wykształcony, cierpliwy, dokładny. Przychodzenie na zajęcia było prawdziwą przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić innym początkującym adeptom gry na pianinie. Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Zajęcia z Radkiem to nie tylko sama przyjemność, nie tylko ogromna wiedza, talent pedagogiczny i zaangażowanie to przede wszystkim niesamowita przygoda. Poza tym zawsze przyjemnie jest poobcować z naprawdę dobrze wychowanym, mądrym, młodym człowiekiem. A jeśli przy tym i uczymy się sporo i naszą muzykalność rozwijamy... Z czystym sercem i śpiewająco POLECAM :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Lekcje prowadzone są w dobrej atmosferze. Konrad wszystko spokojnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwy. Ciekawie opowiada, a to zachęca do dalszej nauki. Polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 stycznia 2018

Swoim wieloletnim doświadczeniem potrafi przekazać potrzebną wiedzę w przystępny sposób oraz starannie uczy poprawnych technik gry na pianinie. Jest przyjazny, sumienny a przede wszystkim zawsze koryguje błędy aby uczeń mógł jak najwięcej zyskać z danej lekcji. Każda sesja prowadzona jest w taki sposób aby zaciekawić i czerpać jak największa satysfakcje z postępów nauki. Polecam początkującym oraz zaawansowanym.

Radek Jagieliński

"[N]ie zauwazylem ze dalej jedna gwiazdke, sorry".

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Wysoko wykwalifikowany nauczyciel muzyki. W przeciągu tygodnia potrafi przekazać swoją wiedzę jak najlepiej, czego efektem jest coraz większe zainteresowanie. Gorąco polecam dla najmłodszych, jak i tych starszych. Pozdrawiam :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Jeżeli chcesz rozwinąć swoją muzykalnosc, poprzez rozwój słuchu, rozwój wiedzy z podstaw muzyki, odkryć muzykę z różnych stron świata, różnych okresow a przede wszystkim różnych twórców to Radek jest doskonały. Co go jeszcze wyróżnia to umiejętność pracy z ciałem ucznia, czyli ustawienie aparatu, co jest bardzo ważnym elementem dla początkujących muzyków. Polecam, polecam, jeszcze raz polecam. Byłem dorosłym uczniem Konrada przez pięć lat.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Polecam, bardzo fajny nauczyciel, mnie uczył jako dorosłego, klarownie wyjaśnia, solidny, punktualny, dobre podejście do uczniów.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Wirtuoz muzyki, wytłumaczył mi podstawy szybciej niż w szkole.
Bardzo polecam, przede wszystkim dlatego, że potrafi zachęcić. Dzieci zawsze nie mogą się doczekać kolejnej lekcji :)
Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.