Yelyzaveta Diakonova

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk (Oliwa)
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!  Mam na imię Liza i jestem studętką III roku Historii sztuki Universytetu Gdańskiego. Udzielę korepetycji z rysunku oraz malarstwa dla dzieci i młodzieży . Zajęcia głównie skierowane są dla początkujących. Program zajęć będziemy ustalać indywidualnie, zgodnie z wiekiem ucznia(uczennicy), preferencjiami i potrzebami. 

Здравствуй ! Меня зовут Лиза. Я студентка 3 курса истории искусств Гданьского университета. Предлагаю занятия по рисунку и живописи для детей и подростков.  Занятия ориентированы для начинающих. Программу занятий составлю индивидуально в соответствии с возрастом ученика(ученицы), предпочтениями и пожеланиями. 

Zapraszam do kontaktu

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Historia sztuki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.