Dwukropek Karolina Szyłko

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 

Wybierz już dziś profesjonalne zajęcia ONLINE!

Dwukropek to Twój osobisty lektor, który uczy efektywnie i profesjonalnie. Skutecznie nauczy Cię mówić, pomoże Ci poznać język od podstaw lub elegancko i bezboleśnie go wypolerować. Bez względu na to jaki jest Twój cel - czy chcesz się rozwijać zawodowo czy zrobić po prostu coś dla siebie, czy chcesz przygotować się do wyjazdu zagranicznego, matury czy innych egzaminów czy też poznać język specjalistyczny - Dwukropek to miejsce dla Ciebie!  

Dwukropek ma dyplom magistra filologii angielskiej UAM w Poznaniu, 17-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Gwarantuje ciekawe i profesjonalnie przygotowane materiały dostosowane do Twojego poziomu znajomości języka oraz miłą i bezstresową atmosferę, która jest konieczna do efektywnej nauki. Zapewniam też indywidualne podejście, a co za tym wszystkim idzie - pełną SKUTECZNOŚĆ .
 
Zajęcia w Dwukropku nastawione są na komunikację i to już od pierwszych lekcji. Pomogę Ci pokonać blokadę przed mówieniem, poszerzyć słownictwo i zwiększyć poprawność, koncentrując się jednocześnie na ważnych dla Ciebie aspektach języka. Dzięki Dwukropkowi zyskasz większą pewność siebie w wyrażaniu własnych myśli w obcym języku w różnych sytuacjach społecznych. 

Wystawiam faktury, zapytaj więc swego pracodawcę o dofinansowanie nauki. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się u mnie za darmo lub ponosząc jedynie część kosztów.

Pozdrawiam i zapraszam,
DWUKROPEK Karolina Szyłko
  

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 21:00
Wtorek07:30 - 21:00
Środa07:30 - 21:00
Czwartek07:30 - 21:00
Piątek07:30 - 19:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dwukropek Karolina Szyłko
Os. Zwycięstwa 16
61-648 Poznań
NIP: 8331289352

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
UAM Poznań
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.