Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

DutchAcademy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika DutchAcademy

O mnie

Pasjonatka, bogate doświadczenie zawodowe na różnych poziomach nauczania, native speaker.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Licencjat
Europeistyka
10.2013 - 09.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
filologia niderlandzka
Kursy i szkolenia
.
Certficaat van Nederlands als Vreemde Taal
Doświadczenie
09.2015 - 03.2017
McKinsey
Pomoc przy rekrutacji konsultantów. Współpraca z biurem w Londynie, Amsterdamie,...
03.2017 - 01.2018
Profi-Lingua
Lektor języka niderlandzkiego na różnych poziomach nauczania
03.2017 - 06.2017
LEKTOR
zajęcia in-company
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
takich przedmiotów jak : - Niderlandzki w Belgii - kurs podręcznikowy - materiały autentyczne - tłumaczenia na język niderlandzki - instytucje w Belgii i Holandii

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Zajęcia z Sandrą są bardzo ciekawe i za każdym razem wynosi się z nich bardzo dużo. Ćwiczenia są różnorodne i nauka nigdy nie wydaje się nudna. Nauczycielka jest bardzo sympatyczna i pomocna, posiada też bardzo dużą wiedzę.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Nauka języka z Panią Sandrą to czysta przyjemność. Jest profesjonalna i bardzo sympatyczna. Posiada wiedzę, którą przekazuje w ciekawy sposób. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszej nauczycielki :)

avatar
Sergio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2019

Sandra is an exceptional teacher! She is very well prepared and she explains grammar rules in a really simple way.
She is very good in keeping up motivation and interest.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2019

Od półtora roku mam indywidualne zajęcia z Panią Sandrą. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Pani Sandra jest zawsze przygotowana do zajęć jest osobą kreatywną ma indywidualne podejście do ucznia. Dzięki nauce z nią zrobiłam duże postępy i nabrałam odwagi do rozmów po niderlandzku.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Niezmiernie polecam zajęcia z panią Sandrą! Przyczyniają się do tego zarówno przesympatyczne podejście do studenta, jak i wysoki poziom prowadzenia zajęć. Ilość wiedzy, którą przekazuje pani Sandra jest ogromna, tak samo jak jej zaangażowanie w lekcje.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Pracuję z Sandrą już prawie dwa lata i mogę z całego serca przyznać, ze jest wspaniałą osoba, świetna nauczycielką i do tego bardzo zaangażowaną w to co robi. Dopiero dzięki naszym spotkaniom poczyniłam szybkie postępy i pokonałam strach przed mówieniem. Nie dał mi tego żaden wcześniejszy kurs.
Sandra jest zawsze przygotowana do lekcji, pracujemy na ciekawych i zróżnicowanych materiałach dopasowanych do moich potrzeb, do tego spotkania przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Lekcje z Sandrą prowadzone są drugi rok z rzędu, od podstaw i przez Skype. Jestem osobą pracującą i mieszkam w Holandii. Pani Sandra jest cierpliwa, dobrze tłumaczy i ma dobry instynkt do wyłapywania rzeczy, z którymi uczeń sobie nie radzi (jak nauka słówek :D). Aktywnie pomaga z problemami. Lekcje są zawsze dobrze przygotowane i materiał urozmaicony. Sandra dobrze dopasowuje tempo nauki i poziom trudnosci do zdolności ucznia.
Lekcje z Sandrą pomagają mi w pozbyciu się nieśmiałości, kiedy mówię po holendersku.

W lekcji biorę udział z przyjemnością :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Pani Sandra jest świetną nauczycielką, zawsze bardzo dobrze przygotowaną do zajęć. Prowadzi zajęcia w sposób bezstresowy, nauka z nią to sama przyjemność. Potrafi w sposób jasny i przejrzysty wytłumaczyć trudne dla mnie zagadnienia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Pani Sandra jest bardzo pozytywna i kreatywną osobą nauka w jej towarzystwie to przyjemność .Na każde zadane pytanie odpowiada z dużym zaangażowaniem, wyjaśnia wszelkie wątpliwości gramatyczne .Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu naukę u Pani Sandry ,ponieważ podchodzi indywidualnie do każdego ucznia.Zależy jej na pomocy w przyswojeniu wiedzy .Uważam , że cena jest adekwatna do umiejętności a nawet zbyt niska ( cena ) do poziomu zaangażowania i predyspozycji Pani Sandry.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Zajęcia z Panią Sandrą to czysta przyjemność. Jakość tych zajęć jest doskonała. Pani Sandra jest zawsze świetnie przygotowana, otwarta na ucznia i ma bardzo dobry warsztat metodyczno - dydaktyczny. Potrafi motywować do nauki, prowadzi zajęcia dynamicznie, co sprawia, że postępy w nauce widoczne są natychmiast:-).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.