Usługi Edukacyjne Dominika Magulska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Reda
Rumia
Wejherowo
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Puck
Bolszewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Studiowałam na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Z przyjemnością pomogę w opanowaniu chemii. Przygotuję do sprawdzianów, zaliczeń, matury i innych egzaminów . Podejmuję się zarówno stałej współpracy, jak i jednorazowych spotkań. Z mojej strony zapewniam rzetelne przekazanie wiedzy w spokojnej atmosferze. Zawsze staram się dopasować sposób i tempo nauki do indywidualnych predyspozycji Ucznia. Korepetycji udzielam od 6 lat.

Pomimo epidemii kontynuuję pracę z Uczniami albo stacjonarnie albo w trybie on-line za pomocą Skype i tablicy cyfrowej Jamboard - wybór należy do Ucznia lub Rodzica.

Zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Usługi Edukacyjne Dominika Magulska
NIP 588-245-49-92

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Pani Dominika jest doskonałym organizatorem, profesjonalistka w każdym aspekcie. Korepetycje z chemii prowadzi w taki sposób, że dla mojego 16 latka stały się one nie dodatkowym obowiązkiem, a spotkaniem dla nauki, poszerzenia wiedzy i doświadczenia w zakresie chemii. Przełożyło się to na sukcesy w szkole i obranie celu w życiu, bo chemia u Pani Dominiki stała się zrozumiała i wyjątkowo ciekawa. Polecam, Pani Dominika potrafi nauczyć każdego!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę chemii u Pani Dominiki. Jest to osoba rzetelna, profesjonalna, która potrafi swoim spokojem i opanowaniem rozjaśnić najtrudniejsze zagadnienia z chemii. Zajęcia prowadzone sympatycznie i w miłej atmosferze powodowoły, iż nauka tego przedmiotu stała się przyjemnością.Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam!!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Pani Dominika wspaniale udziela korepetycji , zajęcia zawsze odbywają się w przyjaznej , bezstresowej atmosferze . Wiedzę przekazuje klarownie i szczegółowo , zawsze upewnia się czy uczeń zrozumiał dany temat . Jeszcze nie spotkałam tak wspaniałej korepetytorki .Bardzo serdecznie polecam !!!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Po zajęciach z Panią Dominiką czułam się przygotowana do matury, korepetycje odbywały się w miłej atmosferze, przerobiłyśmy bardzo dużo zadań które zostały dokładnie omówienie i wyjaśnione w razie potrzeby nawet po kilka razy :)) Polecam, rewelacyjna korepetytorka!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji udzielanych przez Panią Dominikę. W szybki i skuteczny sposób można zdobyć wiedzę. Pani Dominika jest godna polecenia.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Najlepsza korepetytorka na jaka moglam trafic! Dzieki milej atmosferze, w ktorej nauka stawala sie przyjemnoscia, z kazdych zajec wychodzilam zadowolona. Pani Dominika przekazala mi ogrom wiedzy, a w razie potrzeby byla gotowa pomoc nawet poza zajeciami. Serdecznie polecam!!!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Od początku tego roku szkolnego chodzę na zajęcia do Pani Dominiki. I pierwszy raz w życiu nie będę zagrożona z chemii :) a straciłam już nadzieję, że to kiedykolwiek będzie możliwe. Cieszę się bardzo, że tu trafiłam. Jest miło, spokojnie, bez nerwów, a wszystko jest tłumaczone tyle razy ile mi potrzeba, a potrzeba dużo... Jestem naprawdę bardzo zadowolona :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Jestem bardzo zadwolona z udzielanych przez panią Dominikę korepetycji z chemii. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Pani Dominika wykonuje swoją pracę rzetelnie, a zajęcia są realizowane pod kątem egzaminu maturalnego. Oprócz samych zajęć otrzymuję również dodatkowe materiały przygotowane przez panią Dominikę.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

Pani Dominika to bardzo miła osoba z profesjonalnym podejściem. Potrafi dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczyć materiał nawet uczniowi z dysleksją. Jestem bardzo zadowolona z jej usług , a korzystamy już prawie cztery lata i z czystym sumieniem polecam Panią Dominikę .

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Dominikii. Miła atmosfera, a co najważniejsze rzetelne przygotowanie do matury. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.