Marta Durańska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Mińsk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
Skierniewice
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W 2020 roku obroniłam tytuł magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalizacja przekładoznawcza). Nauczaniem zajmuję się od 2015 roku. Przed założeniem swojej szkoły językowej Break the Ice pracowałam w dwóch szkołach językowych oraz szkole podstawowej, gdzie zdobyłam cenne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Obecnie ciągle się kształcę i poszerzam swoją wiedzę oraz kwalifikacje.

Wierzę, że języka obcego uczymy się całe życie i dlatego nigdy nie mam zamiaru przestać i do tego samego zachęcam swoich uczniów!  Podczas zajęć stawiam na umiejętności praktyczne, a moją misją jest pomóc Ci wyrażać siebie w języku angielskim bez stresu. Prowadzę zajęcia z angielskiego codziennego oraz biznesowego. 

Osłuchanie z językiem
Często oglądamy ciekawe filmiki o zróżnicowanej tematyce. Poprzedza je rozgrzewka, w której przyglądamy się bliżej słownictwu pojawiającym się w filmiku/słuchance. Nie brakuje tu również miejsca na dyskusję. Rozmowa towarzyszy nam na zajęciach niemal przez cały czas! Niezależnie od tego, czy pracujemy z tekstem, gramatyką czy robimy słuchanie. My po prostu uwielbiamy rozmawiać ze słuchaczami! :)

Aplikacja do powtórki słówek
Notatki ze słownictwa są sporządzane przez lektora podczas zajęć w aplikacji, do której słuchacz może wracać w dowolnej chwili w celu powtórzenia materiału . Korzystamy również z materiałów autorskich (handoutów).

Indywidualne podejście
Stawiamy na indywidualne podejście, więc zajęcia odbywają się indywidualnie oraz w kameralnych grupach (2-5 osób). Zajęcia indywidualne prowadzone są na Skype’ie, natomiast grupowe za pomocą Skype’a lub Microsoft Teams. 

Ciekawe materiały
Bazujemy na materiałach autentycznych - filmikach z youtube’a, TedTalks, artykułach z magazynów takich jak the Guardian, BBC (również opracowanych dla uczniów na niższym poziomie). Oprócz tego wykorzystujemy też autorskie handouty (szczególnie podczas konwersacji) oraz książki do gramatyki i słownictwa opierające się na budowie zdań w języku angielskim.  Materiały zawsze są dobierane indywidualnie. 

Zapraszam Cię na zajęcia próbne płatne 50% ceny. 

Cennik lekcji:
General English
Zajęcia indywidualne – 75 zł./godzina zegarowa
Grupa 2 os. – 45 zł./osoba
Grupa 3 os. – 35 zł./osoba
Grupa 4-5 os. – 30 zł./osoba

Business English
Zajęcia indywidualne – 80 zł./godzina zegarowa
Grupa 2 os. – 50 zł./osoba
Grupa 3 os. – 40 zł./osoba
Grupa 4 os. – 35 zł./osoba

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marta Durańska
Konarskiego 1/73
96-100 Skierniewice
NIP: 8361874960

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia angielska z językiem hiszpańskim
09.2018 - 07.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia angielska - przekładoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Lekcje są świetnie prowadzone, nauczyciel super przygotowany, zajęcia dla każdej osoby od podstawówki po maturę a nawet osoby starsze.W sumie uczęszczam już od 4 lat a szkoła online to zdecydowanie wygodniejsza forma. Polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Polecam wszystkim tę szkołę języka angielskiego. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Pani Marta dostosowuje materiały do poziomu ucznia by stawiać mu wyzwania. Przy pojawiających się problemach z materiałem jest on na bieżąco tłumaczony, a słówka których nie znamy zapisywane są w fiszkach online do których możemy wracać w każdym momencie. Forma zajęć online niczym nie rożni się od lekcji f2f przez co zaoszczędzony czas na dojazdy można poświecić na inne zajęcia.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Pani Marta jest bardzo profesjonalna nauczycielka. Zawsze ma przygotowane ciekawe materialy, ktore sa dostosowane do poziomu ucznia. Podczas zajec jest duzy nacisk na uzywanie jezyka w mowie co pozwala uczniowi odblokowac sie. Kowersacja z pania Marta to czysta przyjemnosc.
Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.