Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka niemieckiego? Chcesz się dobrze przygotować do matury, egzaminu ósmoklasisty lub innego? Potrzebujesz niemieckiego do pracy lub chcesz wyjechać za granicę?
Nauczycielka z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zaprasza na lekcje języka niemieckiego.

Doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży nabyłam pracując w szkole podstawowej i w gimnazjum, dlatego jestem na bieżąco z wymaganiami podstawy programowej, także jeżeli chodzi o wymogi maturalne. Z dorosłymi pracowałam ucząc w szkołach językowych oraz na zajęciach indywidualnych. Wielu moich kursantów podniosło swoje kwalifikacje zawodowe lub podjęło już pracę w Niemczech.  

Możliwość uczestnictwa w zajęciach w dwie lub trzy osoby
(2 osoby 80 zł/h; 3 osoby 90 zł/h) 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 15:00
Środa12:00 - 14:30
Czwartek
Piątek08:00 - 11:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.