Dominik Sieradzki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu na poziomie zarządzania (kurs chiefowski) i operacyjnym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie, skutecznie przygotowywałem kursantów „od zera” w mniej niż trzy tygodnie.

Jestem absolwentem Nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Pomagam z wielu przedmiotów, ale bez wątpienia Budowa i Stateczność statku jest moim konikiem. Aktualnie piszę pracę inżynierską ze stateczności statku o półzanurzalnych jednostkach MODU.

Moja oferta skierowana jest również dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z dziedziny stateczności i dla tych, którzy "przespali" semestr i chcą w krótkim czasie przygotować się do egzaminu, czy kolokwium. Zadania omawiam na przykładach opartych na dokumentacjach statków B-354 oraz Maestro.

Miejsce korepetycji oraz wszystkie inne szczegóły do uzgodnienia telefonicznie, zapraszam.

TAGI: Budowa i Stateczność Statku ; BISS ; Stateczność jednostki pływającej ; Kurs chiefowski ; OOW

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 22:00
Wtorek16:30 - 22:00
Środa16:30 - 22:00
Czwartek16:30 - 22:00
Piątek16:30 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.