Ostatnia aktywność:
20 dni temu
Online
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Sosnowiec
Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pracuję naukowo w Czeskiej Akademii Nauk. Doktorat z matematyki na jednej z czołowych brytyjskich uczelni. Udzielam korepetycji on-line (a także face-to-face, jeżeli akurat jestem w pobliżu) z większości (zaawansowanych) działów matematyki akademickiej. Wyjaśniam materiał krok po kroku wraz z najdrobniejszymi szczegółami. 

Wykładałem kursy analizy matematycznej i prawdopodobieństwa dla studentów drugiego roku w Anglii. Udzielę korepetycji on-line (bądź na miejscu w zależności od okoliczności) na niemal dowolny temat dotyczący matematyki wyższej na poziomie akademickim. Mogę też rozwiązać wcześniej przesłane zadania bardzo dokładnie z komentarzami. Ewentualnie (w zależności od dziedziny) mogę próbować pełnić rolę promotora Twojej pracy licencjackiej czy magisterskiej.

Przykładowe zagadnienia:

Rozkłady ciągłe i dyskretne, dystrybuanty, gęstości, wartości oczekiwane i funkcje charakterystyczne. Zmienne losowe i ich niezależność, twierdzenia graniczne, procesy stochastyczne, martyngały, stochastyczne równania różniczkowe.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 12.2013
Lancaster University
Doktor
Mathematics
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Czech Academy of Science

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Wielokrotnie korzystałam już z pomocy przy rozwiązywaniu zadań, były one wykonywane w błyskawicznym tempie, do tego całkiem przyzwoita cena. Jak najbardziej polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Zaangażowanie, wyrozumiałość i profesjonalizm, połączone z wiedzą te wszystkie cechy posiada Pan Tomek. Bardzo chętnie doradza i odpowiada na pytania. Zadania rozwiązane są w sposób przejrzysty i zrozumiały. Serdecznie polecam

avatar
Matma Hari
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Analiza funkcjonalna... co za trudny przedmiot. Musiałam skorzystać z korepetycji. Tomek rozjaśnił mi umysł, rozwiał wiele wątpliwości, a po jego nauce byłam w stanie rozwiązywać nawet dość skomplikowane zadania. Dziś wyznaczenie normy operatora liniowego jest dla mnie bułką z masłem. Dziękuję, Tomku, za Twoją pasję, cierpliwość i przystępne tłumaczenie.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2015

Do Pana Tomasza zgłosiłam się po rozwiązania zadań z analizy rzeczywistej (1 rok studiów magisterskich kierunku matematyka). Już tego samego dnia miałam rozwiązania, napisane w sposób klarowny i konkretny, co ułatwiło mi ich zrozumienie. Poza samymi rozwiązaniami, Pan Tomasz odpowiedział również na moje pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.