Paweł Marzec

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doktor nauk matematycznych Uniwersytetu Wrocławskiego (nagroda ministra za pracę doktorską, autor wielu publikacji naukowych) udzieli korepetycji z rachunku prawdopodobieństwa, statystyki matematycznej. (tel. 535685607)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Dobry nauczyciel tłumaczy jasno i zrozumiale. Trudne rzeczy stają się proste dzięki temu Panu ;)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Świetny nauczyciel. Cały semestr przerobił ze mną w 3h i kolokwium zaliczone na 4.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Bardzo dobry nauczyciel z ogromną wiedzą, potrafi profesjonalnie pomóc i wytłumaczyć naprawdę skomplikowany materiał ze statystyki na PWr ,z którego większość korepetytorów po zobaczeniu zadań nie chciała się podjąć, polecam!

avatar
JK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2016

Chyba najlepszy nauczyciel, z jakim miałem zajęcia.
Dotarłem do niego po zawaleniu statystyki, od tamtej pory przeprowadził mnie przez statystykę, analizę i algebrę tak, że nie tylko umiem rozwiązać zadania na kolokwium czy przy tablicy ale rzeczywiście rozumiem, o co w nich chodzi.
Ze świecą szukać takich wykładowców na uczelniach.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Byłem u korepetytora z analizą matematyczną 2 z PWR. W ekspresowym tempie przeprowadził mnie przez wszystkie działy w trakcie trwania kampanii wrześniowej!!! Cała teoria razem z zadaniami wykłada bardzo przejrzyście, dojdzie do każdego. Analiza zdana na 4!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Pan Paweł pomagał mi z rachunkiem prawdopodobieństwa, statystyką matematyczną oraz procesami stochastycznymi. Za każdym razem był przygotowany do zajęć, tłumaczył jasno, a w razie wątpliwości wyjaśniał dokładniej. Przy rozwiązywaniu zadań potrafił także przedstawić niezbędną wiedzę teoretyczną, potrzebną do rozwiązania danego zagadnienia. Mogę zdecydowanie polecić korepetycje z Panem Pawłem.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 czerwca 2015

Solidne przygotowanie, przerobienie tematu w jasny i praktyczny sposób, elastyczne podejście do materiału; praktyczne rozwiązywanie zadań wsparte teorią. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2014

Pan Paweł przygotowywał mnie do zaliczenia statystyki matematycznej. Dzięki swojej ogromnej wiedzy, która przekazuje w sposób bardzo czytelny i zrozumiały dla studenta. Udalo mi się zdać w pierwszym terminie. Dodam ze wkład mojej pracy indywidualnej był niewielki wszystkiego nauczyłem się na korepetycjach. Lekcje są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam i dziękuje :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

Bardzo dobrze wyłożony materiał. Pan wyjaśnił mi zadania w bardzo zrozumiały sposób razem z teorią potrzebną do rozwiązania tych zadań. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.