Stanisław Drożniak

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy90 - 100 / 50 min

Stanisław Drożniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii

Opis ogłoszenia

Zachęcam do zapisywania się na zajęcia, ponieważ zostało już tylko kilka ostatnich terminów!

Kim jestem?

 • Jestem certyfikowanym instruktorem szachowym z ponad 7-letnim doświadczeniem trenerskim (w tym zajęcia szachowe, kursy internetowe, warsztaty e-learningowe oraz stacjonarne dla szkół, kursy przygotowawcze dla nauczycieli).
 • W szachy gram już od ponad 19 lat.
 • Posiadam tytuł kandydata na mistrza krajowego.
 • Najwyższy uzyskany ranking FIDE to 2179.

Zakres materiału, ilość zadań i ich rodzaj jest dopasowany indywidualnie do potrzeb każdego ucznia i uwzględnia ilość czasu, który uczeń może przeznaczyć na treningi, aktualny poziom, słabości i ambicje.

Co oferuję?

 • naukę gry w szachy od podstaw
 • pomoc w lepszym zrozumieniu szachów (każdego etapu gry)
 • wspólną analizę partii
 • wspólne szukanie błędów i słabości w Twojej grze oraz ich eliminacja
 • widoczne polepszenie poziomu gry
 • przygotowanie do turniejów
 • pomoc w opracowaniu repertuaru debiutowego i zrozumienie struktur z niego wynikających
 • plan treningowy (dla osób zainteresowanych profesjonalną grą)
 • naukę prawidłowych nawyków szachowych
 • wiedzę na temat prowadzenia samodzielnego treningu
 • dostęp do profesjonalnej bazy do monitorowania progresu

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęć udzielam online z użyciem wybranego komunikatora internetowego (np. Google Meets, Skype, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts), chess_com i kilku innych platform – dzięki postępowi technicznemu lekcje takie mogą być nawet bardziej efektywne niż na żywo!

Jaka jest cena zajęć?

_Przede wszystkim, zapraszam na darmową, 30-minutową lekcję próbną, na której pokażę, jak zajęcia wyglądają od strony technicznej i organizacyjnej, a także zidentyfikujemy gdzie są problemy i ustalimy plan działania.

CENNIK:

90 zł / 40 min lub
100 zł / 50 min

Możliwe pakiety cenowe:

 1. PAKIET 10+1 - w przypadku płatności z góry za 10 zajęć, 11-sta lekcja gratis
 2. PAKIET 7+1 - przy min. 8 zajęciach w miesiącu, 1 lekcja gratis
 3. Współpraca dla ambitnych -   20% zniżki za zajęcia (minimum 12 zajęć w miesiącu). Rozliczenie na koniec każdego miesiąca.

Pakiety 1 i 2 nie łączą się.

Po więcej informacji lub w razie innych pytań proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Stanisław Drożniak
Pomorska 87/5
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 6332237557

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2018
Kandydat na mistrza krajowego
11.2018
Instruktor Szachowy PZSzach
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Trener szachowy
- ponad 5-letnie doświadczenie trenerskie - dwukrotnie prowadziłem warsztaty szachowe dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum - wielokrotnie prowadziłem e-learningowe kursy szachowe
12.2017 - aktualnie
VCCHESS F.H.U
Działalność gospodarcza skupiona na szachowej edukacji online i stacjonarnej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

ŚWIETNY TRENER!

Moja córka zaczęła trenować z panem Staszkiem w styczniu tego roku (poprzedni trener miał fatalne podejście) i efekty widoczne są od razu - udało się zdobyć nie tylko 3 ale 2 kategorię. Już po kilku zajęciach pan Staszek dokładnie wytłumaczył jakie błędy są popełniane w partiach i zaproponował plan treningowy, który córka chętnie realizuje i widoczny jest olbrzymi progres. Nawet nauczyciel szachów w szkole zaproponował, żeby córcia zagrała w turnieju międzyszkolnym, w którym zajęła drugie miejsce. Widzimy też duże postępy w rankingach na stronach internetowych i wynikach, bo teraz wygranie z botem o 2 poziomy wyższym nie jest żadnym wyzwaniem. Serdecznie polecam. Na pewno będziemy kontynuować współpracę.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Współpracuję ze Staszkiem od około 3 miesięcy. Przez ten okres zrobiłem olbrzymi postęp. Gdy razem omawiamy partie wszystko jest nagle bardzo proste i oczywiste, co pozwala mi wyciągać wnioski z własnych partii i szybko iść naprzód. W zeszłym miesiącu wybrałem się na swój pierwszy turniej szachowy i od razu zdobyłem trzecią kategorię. Planuję kontynuować zajęcia i z czystym sercem polecam Staszka dalej.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Od pierwszych zajęć wiedziałem, że zajęcia ze Stanisławem to strzał w dziesiątkę.

Świetne podejście do ucznia, połączone z ogromną merytoryczną wiedzą i pasją, pozwoliły mi zdecydowanie poprawić moje umiejętności.

Serdeczne polecam!

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

fajno bardzo, wie o czym mówi ma fajne metody nauczania wszystko zorganizowane poświęca też dużo czasu poza lekcjami na pomoc w nauce.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Przez dwa lata walczyłem z szachami na własną rękę, po jakimś czasie utknąłem na 1400 chess.com. Po około dwóch miesiącach ze Stanisławem złamałem barierę. Analizy i przygotowane przez niego ćwiczenia sprawiły, że patrzę na szachy zupełnie inaczej. Zawsze przygotowany, profesjonalny, elastyczny, metody nauczania internetowego ma w małym palcu. Warto

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Nauczyciel rewelacyjny. Zawsze przygotowany, profesjonalny i pełen dobrego nastawienia. Ma opracowany plan nauki i potrafi motywować do pracy tak, że ćwiczenia staje się przyjemnością.
Dodatkowym atutem jest fakt, że ma w pełni opanowane nauczanie przez Internet i wszystkie potrzebne do tego narzędzia. Dzieci robią szybkie postępy i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach.
Polecam każdemu, kto kocha szachy (lub chce je pokochać).

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!! Pan Stasiu to niesamowity trener. Moja 6-letnia córeczka ma zajęcia od dwóch miesięcy i już zrobiła olbrzymie postępy w swoich umiejętnościach i rankingach. Co najważniejsze, moje dziecko naprawdę lubi zajęcia i świetnie się bawi - nie może doczekać się kolejnych zajęć! Pan Staś potrafi pomóc dzieciom znaleźć właściwe ruchu poprzez myślenie, a nie naukę na pamięć. Bardzo polecamy!!

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Stanislaw jest świetnym nauczycielem. Bardzo zorganizowany, daje ciekawe zadania, i łatwo wyjaśnia trudnych elementów gry. Jeżeli chodzi o poziom i wiedzy którą osiągnąłem dzięki Stanisława, to po prostu nie ma porównania od czasu kiedy zacząłem. Polecam jak najbardziej.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Dzięki zajęciom ze Staszkiem udało mi się zdecydowanie poprawić swoją znajomość szachowej teorii oraz ranking. Zadania które przerabiamy są ciekawe, zazwyczaj się nie powtarzają, a co najważniejsze, są dostosowane do moich potrzeb. Nauczyciel nie ma problemu z poświęceniem dodatkowego czasu poza lekcją. Polecam Staszka zarówno dla osób które dopiero rozpoczynają przygodę z królewską grą jak i dla tych którzy mają za sobą tysiące rozegranych partii. Jestem pewien, że szybko zarazi cię pasją do gry.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Zajęcia ze Staszkiem rozpocząłem w marcu 2020. Wcześniej miałem już możliwość uczestniczenia w zajęciach szachowych online i muszę przyznać, że Staszek jest nauczycielem z pewnością najlepiej zorganizowanym. Od samego początku ustaliliśmy jakie są nasze cele i oczekiwania, otrzymałem konkretne informacje na temat tego nad czym powinienem pracować, aa także dopasowane do mnie ćwiczenia. Staszek posiada dużą wiedzę szachową i, co najważniejsze, potrafi ją przekazać w prosty i zrozumiały sposób. Mój poziom gry nareszcie zaczął iść do przodu (ranking elo w szachach online to potwierdza) i nawet postanowiłem wziąć udział w lokalnym turnieju szachowym, gdzie zająłem drugie miejsce.
Z całego serca polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2020

Pana Stasia poleciła nam znajoma. Cieszę się, że teraz ja mogę polecić Tego nauczyciela gry w szachy. Uczniem jest syn (9lat), który naukę rozpoczynał od podstaw. Pan Staś jest przygotowany do zajęć ma konkretny plan nauki i motywatory :-) Jest wymagający, rozlicza z zadań domowych. Wspólnie z uczniem/ rodzicem analizuje przyczyny braku progresu w nauce. W sposób jasny i zrozumiały przekazuje informacje (bardzo ważne przy zajęciach online). Serdecznie polecam!

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Staszek ma doświadczenie w prowadzeniu uczniów i to widać. Potrafi szybko zidentyfikować słabe strony i zaproponować plan pracy nad nimi. Posiada przy tym szeroki wachlarz metod i narzędzi oraz kreatywnie je wykorzystuje.
Dzięki skutecznemu podejściu Staszka, jego cierpliwości przy tłumaczeniach, wyczerpującym odpowiedziom na pytania i dogłębnemu wyjaśnianiu zawiłości strategii i taktyki, moja gra zdecydowanie się poprawiła. Ranking w ciągu pół roku wzrósł o około 300 punktów. Trzeba nadmienić, że jestem osobą dorosłą, która postanowiła wrócić do pasji z dzieciństwa, a na samodzielną pracę poza zajęciami nie miałem zbyt wiele czasu.
Polecam Staszka jako trenera, gdyż jest osobą niezwykle sympatyczną, która najprawdopodobniej z każdym znajdzie wspólny język oraz skuteczną metodologię pracy.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Świetne zajęcia!

Dużo czasu szukałem odpowiedniego nauczyciela do rozwijania mojego hobby i w końcu natrafiłem na Staśka. Najbardziej podoba mi się wachlarz różnych umiejętności nad którymi pracowaliśmy. Od nauki gry środkowej po próby gry bez patrzenia w szachownice. Uzmysłowił mi, że nie jest to wcale takie trudne, a jak sie zacznie pomału oraz pracuje nad tym regularnie to można szybko osiągnąć postawione sobie cele.

Dużo nauczycieli nie ma dobrego podejścia do ucznia, omawia szybko dane zagadnienia i leci dalej z materiałem, i co z tego że mają rating 2500 jeśli nie potrafią poświęcić czasu by ktoś mniej zaawansowany przyswoił wiedzę wolniej. Na zajęciach możecie liczyć na spokojną atmosferę, sprzyjającą myśleniu oraz dyskusję nad różnymi możliwościami. Stasiek pomalutku wszystko omawia i tłumaczy, dlaczego niektóre ruchy są lepsze od innych.

Szczerze polecam, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Mogę śmiało polecić zajęcia, syn miał problemy z uzyskaniem rankingu 1000, po kilku miesiącach zajęć wygrywa z zawodnikami 1400! Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Kontakt z dostałem od znajomego i mogę spokojnie POLECIĆ dalej.
Zajęcia prowadzone w sposób dostosowany do poziomu kursanta co przynosi efekty :).
Trener ma przygotowane również własne ćwiczenia i materiały a nie korzysta tylko z baz dostępnych online. Zajęcia nie są prowadzone "pod zegarek" i jeśli coś wymaga więcej czasu temat jest kontynuowany.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Polecam z całego serca. Trener zaangażowany, zawsze przygotowany do zajęć. Poza treningiem gramy partie 1dniowe, które pomagają przyswoić wiedzę na zajęciach i potem je ananlizujemy. Ranking na chess.com po 3 miesiacach ciezkiej pracy plus 2 zajecia/tydzień ze Stanisławem Wzrósł z 1000 do 1300. Planuje dalej kontynuować lekcje. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Zajęcia ze Staszkiem są bardzo ciekawe. Zawsze ma przygotowany konkretny plan, zadaje również pracę domową. W krótkim czasie dowiedziałem się wielu fajnych rzeczy o grze w szachy.
Polecam !!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Trener jest zawsze przygotowany, zajęcia prowadzone bardzo rzetelnie, każda lekcja ukierunkowana na poprawę elementów, w których uczeń czuje się najsłabiej.
Szczerze polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Pan Stasiu zawsze przygotowany i bardzo miły, polecam bardzo mocno!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Szczerze polecam Pana Stanisława. Rzetelny, staranny, zawsze dobrze przygotowany. Trenujemy już razem prawie pół roku i mój poziom gry w szachy znacząco wzrósł, co zresztą widać po moim rankingu na lichessie. Bardzo profesjonalny korepetytor.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Polecam serdecznie, język angielski nie jest już dla mojego syna niezrozumiały, oceny też się poprawiły :) Jesteśmy bardzo zadowoleni

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Gdy zacząłem chodzić na zajęcia grałem przeciętnie,a teraz udaje mi się robić fenomenalne wyniki.Dzięki tym zajęciom osiągnąłem naprawdę wiele i wiele się nie nauczyłem.

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Kurs internetowy dużo mi dał. Polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Szczerze polecam korepetytora. Zajęcia są przemyślane i dobrze przygotowane- pan Stanisław nie kończy też zajęć z zegarkiem w ręku. W zeszłym miesiącu nareszcie zdobyłem III kategorię- pan Stanisław szybko wyłapał moje błędy i szybko się ich pozbyliśmy. Szczerze polecam!

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Odpowiedzialny i kompetentny korepetytor. Godne polecenia, pozytywne i pełne wyrozumiałości podejście do ucznia.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Uczciwy i solidny korepetytor. Dobrze przygotowany do lekcji, przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały i ciekawy dla mojego 7 -letniego syna sposób. Syn dopiero od niedawna zaczal przygodę z szachami ale jestem pewna ze z takim korepetytorem efekty pracy będą szybkie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2016

Szczerze polecam korepetytora! Pracuję już ponad rok i mój ranking wzrósł o ponad 200 oczek!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2016

Rewelacyjne podejście do ucznia - SZCZERZE POLECAM !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.