Agnieszka Wojciechowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Ochota)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Solidne przygotowanie z chemii do MATURY, OLIMPIADY, KONKURSÓW, EGZAMINU ÓSMOKLASISTY. Autorski program i innowacyjna forma nauki na najwyższym poziomie zapewni Ci wymarzone rezultaty. *

1. Nowoczesna forma korepetycji

Program szyty na miarę - zajęcia odbywają się według autorskiego programu nauczania, który jest zgodny z wymaganiami maturalnymi oraz egzaminem ósmoklasisty. Koncentrujemy się na pełnym zrozumieniu materiału, a nie tylko zapamiętywaniu definicji. Dzięki temu na egzaminie możesz czuć się pewnie i osiągnąć wymarzone wyniki.

Nowoczesna forma nauki - korzystam z prezentacji multimedialnych, które po lekcji przesyłam uczniom mailem. Pozwala to na skoncentrowanie się na zrozumieniu tematu, a nie gorączkowym zapisywaniu notatek.

2. Praktyczna nauka

Chemia to nie tylko teoria - równie ważna jest praktyka. W związku z tym z uczniami przeprowadzamy eksperymenty chemiczne, co pozwala jeszcze lepiej zrozumieć i utrwalić materiał. Ponadto jest to jedyny sposób, aby nauczyć się pracy w laboratorium - co przygotowuje do rozwiązywania zadań praktycznych, oraz do studiów.

Błędem wielu korepetytorów jest koncentrowanie się tylko na ściśle teoretycznej chemii. Jest to nauka na tyle rozległa, że łączy w sobie także elementy biologii, fizyki, czy matematyki. W związku z tym uczę kompleksowo, uzupełniając materiał dla lepszego zrozumienia.

Nauka chemii to nie tylko twierdzenia i wzory - to także mnóstwo ciekawostek, informacji przydatnych w życiu codziennym , czy umiejętność analitycznego myślenia!

3. Indywidualne podejście

Indywidualne podejście oznacza nie tylko elastyczność w doborze terminów! To także poznanie ucznia, sposobu nauki który dla danej osoby jest najskuteczniejszy i dopasowanie formy nauczania dla jak najlepszych wyników.

Indywidualne podejście przejawia się nie tylko w samym sposobie nauczania, ale także w:* Wyborze miejsca i sposobu nauki. Lekcje możemy prowadzić na żywo w Warszawie (Ochota), ale także przez Skype. Dzięki wykorzystaniu prezentacji multimedialnych i tabletu graficznego jestem w stanie równie skutecznie przekazywać wiedzę także w tej formie - niezależnie od miejsca zamieszkania ucznia. Tablet graficzny (specjalna płytka służąca do przenoszenia pisma na ekran komputera) i udostępnianie ekranu w Skype pozwalają na skuteczne prowadzenie lekcji online! Nie musisz już marnować czasu na dojazdy, ani płacić korepetytorowi za dojazd!

4. O mnie i wynikach moich uczniów

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku chemia biologiczna oraz chemia medyczna. Udzielam korepetycji z chemii na każdym poziomie - z bardzo dobrymi skutkami przygotowuję licealistów do matury (głównie na uczelnie medyczne), uczniów szkół podstawowych do konkursów i olimpiad chemicznych oraz egzaminu ósmoklasisty.

Mam na swoim koncie wiele sukcesów edukacyjnych w tym:
- uczniów, którzy po wieloletniej przerwie w nauce (13, 15 lat) i wiedzy z chemii na poziomie zero, zdali maturę na tyle dobrze, by dostać się na weterynarię, stomatologię i medycynę
- wielokrotne przygotowanie uczniów do matury w 5 miesięcy zaczynając naukę od zupełnych podstaw
- zdecydowana większość moich uczniów dostaje się na wymarzone kierunki studiów, zwłaszcza medycznych
- mam na swoim koncie kilkunastu uczniów, którzy są laureatami i finalistami konkursów kuratoryjnych

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:30
Wtorek07:00 - 20:30
Środa07:00 - 20:30
Czwartek07:00 - 20:30
Piątek07:00 - 20:30
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela09:00 - 14:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka Wojciechowska
ul. Kurhan 8G
02-203 Warszawa
NIP: 611-26-23-459

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 52
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Po 10 latach postanowiłam poprawić maturę z chemii i trafiłam na lekcje do Agnieszki. Inni korepetytorzy skreślili mnie już na samym początku. Cały materiał z zakresu rozszerzenia z chemii przerobiłyśmy przez okres 8 miesięcy. Lekcje były ciekawe i dobrze zaplanowane. Teoria w krótkiej i przystępnej formie plus zadania. Wszyscy uczniowie mają dostęp do różnego rodzaju materiałów multimedialnych i bazy zadań. Po przerobieniu kolejnych działów, odbywały się zajęcia w mini laboratorium. Agnieszka jest nauczycielem, który nie ocenia na starcie i nie każe rozwiązywać od razu arkuszy ( na końcu będzie ich całe mnóstwo :) ). Po prostu przeprowadzi Cię krok po kroku przez fascynujący świat chemii i będzie wsparciem w trudnych momentach.
Zajęcia chciałabym polecić każdemu, a szczególnie osobom, które chcą zawalczyć o marzenia i wysoki wynik z matury bez względu na wiek !

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Pani Agnieszka prowadzi mnie w mojej chemicznej przygodzie od około 3-4 lat. Moja mama znalazła ogłoszenie o korepetycjach kiedy byłam w gimnazjum, po tym, jak bardzo nie poszedł mi test z chemii, mimo wielu prób zrozumienia tematu. Już po pierwszych zajęciach wszystko było trochę jaśniejsze, a ja z czasem rozumiałam i umiałam coraz więcej i bardzo polubiłam chemię. Wtedy sądziłam , że ta dziedzina nie jest mi pisana, a okazało się, że całkiem mi to wszystko wychodzi, a nawet zdecydowałam się na łączenie z chemią mojej przyszłości. Pani Agnieszka świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała (co pozwala każdemu na pracę we własnym tempie, czego niestety nie ma w szkołach), ale też wymagająca. Oprócz naprawdę ogromnego zaangażowania w swoich uczniów, ciągłego polepszania materiałów, sposobów na tłumaczenie danych tematów, jest osobą z pasją do chemii, którą zaraża i pokazuje, że chemię może zrozumieć i nauczyć się każdy! Przez czas naszej współpracy, oprócz nadrobienia moich braków, przerobiłyśmy i powtarzamy prawie cały materiał z liceum, robimy dużo zadań, a ja jestem dopiero po pierwszej klasie. Polecam korepetycje z Panią Agnieszką każdemu, kto chce zgłębić chemię (czy to pisać rozszerzoną maturę z chemii, czy hobbystycznie więcej się dowiedzieć o otaczającym nas świecie), bo naprawdę nie wiem co bym teraz robiła, gdyby Pani Agnieszka nie pokazała mi kiedyś , że chemia to jest TO.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Miałam zajęcia online z Agnieszką przez prawie trzy lata w liceum w ramach przygotowań do matury. Uważam że jest jedną z nielicznych osób które rzeczywiście mogą zaciekawić wiedzą chemiczna oraz samą chemią! Ma niesamowite podejście ale przy tym jest wymagającą osobą, ponieważ zależy jej na uczniach i chce by osiągali oni jak największe sukcesy! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzystam z jej pomocy na studiach! Z czystym sercem mogę polecić zajęcia z nią każdemu kto chciałby wiązać swoją przyszłość z chemią!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Dzięki pani Agnieszce po 6 latach nauki chemii w końcu ją polubiłam i zrozumiałam. Świetnie przeprowadzone lekcje i bogate materiały, dzięki którym wiedza była naprawdę łatwa do przyswojenia.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Polecam.
Pani Agnieszka jest niezwykle kompetentna, konkretna i solidna. Jej autorski program lekcji w większości on line sprawdził się w 100%.
W ciągu 9 miesięcy pracy przygotowała moją córkę znakomicie do olimpiady kuratoryjnej z chemii, tak, że córka została w czołówce laureatką.
Absolutnie polecam, gdy ktoś tak jak my myśli poważnie o olimpiadzie:)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2020

Polecam.
Pani Agnieszka jest niezwykle kompetentna, konkretna i solidna. Jej autorski program lekcji w większości on line sprawdził się w 100%.
W ciągu 9 miesięcy pracy przygotowała moją córkę znakomicie do olimpiady kuratoryjnej z chemii, tak, że córka została w czołówce laureatką.
Absolutnie polecam, gdy ktoś tak jak my myśli poważnie o olimpiadzie:)

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2020

Przygotowanie do matury z Panią Agnieszką to była czysta przyjemność! Jej podejście do ucznia i ogólna atmosfera na zajęciach sprawiają, że nauka chemii wreszcie nie jest stresująca. Na zajęciach z Panią Agnieszką nie trzeba bać się udzielenia błędnej odpowiedzi i zadawania nawet najgłupszych pytań (w końcu nie ma głupich pytań, mogą być tylko głupie odpowiedzi). Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia na zajęciach skupiamy się na tym co sprawia nam największe problemy, a nie lecimy na łeb na szyję z materiałem byle „odhaczyć” temat. Dużym atutem tych korepetycji są prezentacje multimedialne, tworzone przez Panią Agnieszkę, które w klarowny sposób przestawiają dany temat, układając wiedzę w głowie. Domowe laboratorium to miły dodatek zajęć, dzięki któremu możemy na własne oczy zobaczyć przebieg reakcji opisywany w książkach.
Dzięki korepetycjom z Panią Agnieszką udało mi się napisać maturę z chemii na tyle dobrze, żeby spełnić swoje marzenie czyli studiować medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym!
Jeśli też macie marzenia do których spełnienia potrzebne jest zrozumienie chemii to nie wahajcie się i zapisujcie się na zajęcia do pani Agnieszki! Sukces gwarantowany!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Trafiłem do Pani Agnieszki po długim czasie przerwy w nauce (17 lat temu pisałem swoja ,,STARĄ” maturę, 13 lat temu ukończyłem studia) w celu zdania rozszerzonej matury z chemii na poziomie pozwalającym dostać się na wymarzone studia. Byłem pełen obaw ponieważ mój pierwszy kontakt z korepetycjami z chemii był bardzo nieudany (zniechęcano mnie od razu skazując na niepowodzenie). Pani Agnieszka okazała się osobą bardzo kompetentną i sympatyczną. Zajęcia z nią odbyte charakteryzował się pełnym profesjonalizmem i prostością przekazu a materiały od niej otrzymane w pełni wyczerpywały przerabiane tematy (bez potrzeby korzystania z podręczników często napisanych w niezrozumiałym, zawiłym języku). Korepetycje z Panią Agnieszką pozwoliły mi dostać się na wymarzone studia.
Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc w spełnieniu najskrytszego marzenia. POLECAM WSZYSTKIM BO TO ŚWIETNY NAUCZYCIEL I CZŁOWIEK.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Pani Agnieszka ma bardzo indywidualne podejście do ucznia dzięki czemu każdy może podszkolić to co idzie mu najsłabiej. Atmosfera na zajęciach jest bardzo odpowiednia i sprzyja nauce. Domowe laboratorium jest zdecydowamym atutem szczególnie dla tych, którzy w szkole nie mogą spotkać się tak dokladnie ze wszytskimi chemicznymi substancjami. Kolejny plus to oczywiście duża porcja zadań domowych które także są spersonalizowane zgodnie z potrzebami. W skrócie korepetytor godny polecenia dla każdego.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Agnieszka jest bardzo sympatyczną i zaangażowaną osobą. Każde zajęcia prowadziła profesjonalnie, ale bez niepotrzebnej presji - nie bałam się zadawać nawet najgłupszych pytań. Baardzo miło wspominam doświadczenia w laboratorium, dzięki którym mogłam wykorzystać wiedzę w praktyce.
Kurs maturalny u Agnieszki obudził we mnie dawną, zabitą przez liceum, pasję do chemii. W ciągu roku przerobiłyśmy cały rozszerzony program do matury i nie sądziłam, że będzie to w ogóle możliwe. A jednak! Nie znam jeszcze wyników egzaminu, ale czuję, że zostałam naprawdę porządnie przygotowana.
Więcej takich nauczycieli z pasją!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Przed zajęciami z Agnieszką chemia była dla mnie całkowicie niezrozumiała i skomplikowana. Po skończonym kursie mogę przyznać, że żadnego przedmiotu tak bardzo nie polubiłam :) nie tylko każde zajęcia są profesjonalnie prowadzone przy pomocy świetnych prezentacji oraz doświadczeń w laboratorium, ale również panuje miła i bezstresowa atmosfera. W domu nigdy się nie nudziłam, gdyż zawsze czekała na mnie przygotowana przez Agnieszkę porcja zadań do zrobienia będąca podsumowaniem lekcji. Profesjonalizm, duże doświadczenie i rzetelność to są jedne z wielu pozytywnych cech, którymi mogę opisać Agnieszkę. Dzięki twoim lekcjom nie obawiam się wyników z matury, gdyż wiem że będą dobre! Dziękuje ci!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Przygotowuję się do olimpiady chemicznej i Pani Agnieszka uzupełnia i poszerza moją wiedzę o materiał znacznie wykraczający poza standardowe ramy. Przerabiamy dużo materiału i w szybkim tempie. Pani Agnieszka jest bardzo komunikatywna, zawsze przygotowana. Potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia chemii. Gorąco polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Agnieszka świetnie uczy chemii i bardzo się cieszę, że do niej trafiłam! Miałam korepetycje u wielu nauczycieli, ale tylko Agnieszka rzeczywiście nauczyła mnie tego przedmiotu, a co najważniejsze pokazała mi, że chemia jest bardzo ciekawą nauką i bardzo przydatną w życiu. Usłyszałam mnóstwo ciekawostek medycznych, chemicznych i po każdych zajęciach miałam poczucie, że dowiedziałam się czegoś na prawdę ciekawego i przydatnego :) Zdałam maturę rozszerzoną na 92% i obecnie jestem na wymarzonych studiach. Bez lekcji u Agnieszki na pewno nie miałabym tak wysokiego wyniku :) Polecam ją każdemu, bo to najlepsza nauczycielka jaką poznałam! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Pani Agnieszka potrafi przekazać w wiedzę w sposób bardzo dobry, zrozumiały, a przede wszystkim skuteczny. Zanim zaczęłam zajęcia z Panią Agnieszką nie spodziewałam się, że chemia może być taka przyjemna i wręcz łatwa w zrozumieniu, potrzeba było tylko odpowiedniej osoby do wytłumaczenia ;) Ponadto zajęcia online są świetnym rozwiązaniem w czasie ferii i wszelakich wolnych dni. Poza tym Pani Agnieszka jest osobą bardzo ciepłą i baaardzo cierpliwą ;) Polecam z całego serca!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Zdecydowanie polecam korepetycje u Agnieszki. Zajęcia z nią zawsze były dopracowane i ciekawe, a każdy temat został wytłumaczony w prosty sposób. Dodatkowo sama Agnieszka okazała się osobą bardzo miłą i zaangażowaną, która potrafiła zmobilizować do dalszej pracy. Dużym plusem były zajęcia praktyczne, które jeszcze bardziej pomagały w przygotowaniach do matury, Polecam wszystkim!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Pani Agnieszka ma ogromną cierpliwość do ucznia, a jednocześnie tłumaczy chemię w taki sposób, żeby każdy zrozumiał - i mówi Wam to dziewczyna która 4 lata temu skończyła liceum z lekką odrazą i wielkim niezrozumieniem chemii :)
Korzystałam z zajęć online, ale nie czułam,żeby miały być one mniej wartościowe - za każdym razem była mi udostępniana prezentacja i zadania, które Pani Agnieszka na bieżąco tłumaczyła. Naprawdę serdecznie polecam, myślałam że jest niemożliwym, żebym tak polubiłam chemie (zaczynając korki traktowałam ją jako zło konieczne), ale jednak, okazało się że można! :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Pani Agnieszka jest doskonale przygotowana do prowadzenia zajęć z chemii. Materiał przekazuje w sposób jasny i zrozumiały, a przede wszystkim dostosowany do potrzeb ucznia. Jestem bardzo zadowolony z tych lekcji i mogę z ręką na sercu polecić te zajęcia każdemu dla kogo celem jest dostanie się na Uczelnię Medyczną lub też nadrobienie i rozszerzenie programu szkolnego :))

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę i potrafi w bardzo łatwy i ciekawy sposób ją przekazać.
Na lekcji wykorzystana była każda minuta. Poza tym miałam okazję otrzymać doskonałe materiały i prezentacje do analizy w domu. Po zaznajomieniu się z danym tematem miałam lekcje w laboratorium, co było nie tylko dobra zabawą, ale okazją na zapamiętane kolorów substancji i schematów reakcji. Dzięki temu chemia stała dla mnie pasją.
Dlatego z pewnością moge polecić Panią Agnieszkę jako korepetytorkę dla osób przygotowujących się do egzaminów kuratoryjnych, olimpiad czy mających potrzebę nadrobić materiał.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Pani Agnieszka przygotowywala moja corke do matury z rozszerzonej chemii i dzieki jej umiejetnosciom pedagogicznym, wiedzy, bardzo dobrej kominikacji z maturzystka, mam dzis corke na wydziale lekarskim prestizowej polskiej uczelni. Pani Agnieszka tlumaczyla i wymagala, i dzieki temu sa efekty. Polecam !

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2017

Miałem wraz z bratem korepetycje z Panią Agnieszką i z całym przekonaniem mogę je polecić. Pani Agnieszka potrafiła klarownie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia do matury europejskiej, a komunikacja przez Skype w niczym nie przeszkadzała.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Miałam z Panią Agnieszką lekcje on-line i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka jest bardzo cierpliwa, elastyczna jeżeli chodzi o godziny zajęć oraz punktualna. Posiada bardzo dużą wiedzę z chemii i nie tylko, a co najważniejsze ma talent pedagogiczny. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć trudne zagadnienie oraz zmotywować do nauki w chwilach słabości. W 8 miesięcy opanowałyśmy cały materiał z zakresu rozszerzonego. Jeśli w Waszym mieście trudno jest znaleźć dobrego korepetytora to polecam lekcje przez skype z Panią Agnieszką, pełen profesjonalizm i oszczędność czasu!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Przed korepetycjami z panią Agnieszką miałem spore problemy z niektórymi zagadnieniami z 1 klasy. Dzięki tym zajęciom bardzo poprawiłem się z tego przedmiotu i zacząłem uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w tym przedmiocie w bardzo krótkim okresie czasu

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Mogę z czystym sumieniem polecić Agnieszkę jako korepetytorkę. Po wielu próbach nawiązania współpracy z różnymi korepetytorami ostatecznie zdecydowałam się na Agnieszkę. Z uwagi na fakt, że z chemią miała do czynienia po raz ostatni 13 lat temu, potrzebowałam bardzo profesjonalnej pomocy w nauce z uwagi na ogromną przerwę w nauce. Początki nie były łatwe, jednak w ciągu zaledwie 5 miesięcy udało się przerobić cały materiał na poziomie rozszerzonym do matury. Jestem pod wrażeniem wiedzy, kompetencji Agnieszki, która w sposób bardzo zrozumiały była w stanie wytłumaczyć mi każde nawet najtrudniejsze zagadnienie. Posiada swój autorski program nauczania, korzysta z wielu źródeł dzięki czemu miałam okazję zrobić całe mnóstwo różnorodnych zadań. Przez cały okres nauki była dla mnie wsparciem nie tylko merytorycznym, ale również psychicznym. Wspólnie wykonałyśmy olbrzymią pracę, w takim krótkim czasie osiągnęłam poziom, który przewyższył moje oczekiwania. Agnieszka jest niezwykle cierpliwą oraz konkretną i wymagającą osobę. Polecam korepetycje u Agnieszki osobom, które myślą poważnie o wysokim wyniku na maturze i są w stanie ciężko na ten sukces pracować.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Agnieszkę. Początki nauki miałam w systemie indywidualnym, następnie gdy uzyskałam wyższy poziom Agnieszka zaproponowała mi zajęcia w grupie. Które były świetną kontynuacją nauki ponieważ miałyśmy nietylko zajęcia teoretyczne ale także laboratoryjne. Następnym udogodnieniem dla nas były lekcje przez skypa gdy np. nie miałyśmy możliwości dojazdu. Z całego serca polecam lekcje u Agnieszki ponieważ jest świetną korepetytorką, bardzo pomocną nawet gdy w siebie nie wierzysz. Dzięki jej metodą nauki każdy jest w stanie zrozumieć i nauczyć się chemii.

avatar
Nhat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Agnieszką! Jest cierpliwa, wyrozumiała a przede wszystkim potrafi bardzo dobrze tłumaczyć. Lekcje praktyczne (laboratorium) jak i teoretyczne są prowadzone z zaangażowaniem a prezentacje wysyłane na maila ułatwiają powtórkę omówionego zagadnienia. Dzięki Agnieszce chemia stała się dla mnie zrozumiała :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Wszystkie zajęcia przeprowadzone przez Agnieszkę były przygotowane w sposób świetny, czy była to lekcja laboratoryjna, bardziej teoretyczna (prezentacje), czy tez liczne zadania, które pochodziły ze wszystkich możliwych źródeł (również z zakresu studiów). Lekcje zawsze były prowadzone w miłej atmosferze :) Nawet zagadnieni które wydawały mi się niedoopanowania Agnieszka potrafiła bardzo klarownie wytłumaczyć ;)!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Gorąco polecam lekcje z Agnieszką!!! Jest bardzo miła, serdeczna, spokojna i cierpliwa :) Z łatwością zrozumiałam każde zagadnienia, które tłumaczyła :) przerabiałyśmy mnóstwo zadań z matur oraz ze zbiór, które były dokładnie tłumaczone. Dodatkowe także, żeby utrwalić wiedzę i zastosować ją w praktyce Agnieszka przeprowadzała z nami zajęcia laboratoryjne. Jestem bardzo zadowolona z lekcji :) Agnieszka sprawiła, że znienawidzona chemia stała się prostym i przyjemneym przedmiotem :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Pani Agnieszka w fantastyczny sposób prowadzi korepetycje, potrafi w bardzo prosty sposób wytłumaczyć wszystkie zagadnienia. Z wielką dbałością podchodzi do ucznia, tak aby na maturze z chemii nic z czym się spotka nie było dla niego nowe. Na kursie przygotowujacym do matury rozszerzonej z chemii przerabiane sa zadania z matur międzynarodowych i ze studiów dzieki czemu matura rozszerzona wydaje się później banałem. Na lekcjach dodatkowo przeprowadza się doświadczenia chemiczne, dzięki którym teoria ma swoje odzwierciedlenie w praktyce. Atmosfera zajęć jest bardzo przyjazna, Pani Agnieszka jest bardzo cierpliwą osobą. Nie mogłam trafić na lepszą korepetytorkę :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Wychodząc z lekcji chemii w szkole nie rozumiałam nic, więc rodzice załatwili mi korepetycje u Pani Agnieszki. Dzięki temu zobaczyłam, że chemia wcale nie jest trudna, ani nudna. Bardzo ciekawie i jasno tłumaczy chemiczne zagadnienia, po niecałym roku korepetycji nauczyłam się bardzo dużo, dużo więcej niż myślałam, że można kogoś nauczyć. Bardzo ją polecam! :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Pani Agnieszka bardzo dobrze prowadzi zajęcia, potrafi wytlumaczyć nawet najbardziej trudne zagadnienia. Zadaje prace domowe, dzieki czemu nauka trwa również poza zajęciami. Jeżeli ktoś komunikuje się przez Skype, to łacze jest stabilne i nie ma problemów. Nasza córka miała duże problemy z chenia, a dzięki Pani Agnieszce wyszła na mocną trojkę.

avatar
jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Gorąco polecam Panią Agnieszkę! Jest bardzo miłą i zawsze przygotowaną osobą

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Fantastyczne korepetycje! Wcześniej byłam już na kilku innych, jednak dopiero po lekcjach z Panią Agnieszką zaczęłam rozumieć prawdziwy sens chemicznego myślenia. Wszystko nagle stało się logiczne i wcale nie takie trudne. Dziękuję bardzo i polecam!

avatar
Angelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Gorąco polecam. Dzięki korepetycji u Pani Agnieszki pokochałam ten przedmiot tak, że stał się moją pasją. To Pani Agnieszka w sposób bardzo interesujący i jasny przedstawiła mi świat tego przedmiotu. Każde zajęcia były bardzo interesujące poparte wieloma bardzo ciekawymi przykładami dzięki, którym wszystko stało się jasne i zrozumiałe. Bardzo przystępna, otwarta i sympatyczna osoba z ogromnym talentem do przekazania tej wiedzy. Polecam ją każdemu!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Szczerze polecam każdemu lekcje u Pani Agnieszki ;) Osoba bardzo wyrozumiała, cierpliwa i potrafiąca stworzyć miłą, swobodną atmosferę, a jednocześnie świetna nauczycielka, potrafiąca przekazać wiedzę w interesujący,nie zanudzający ucznia sposób ;) Nie dałabym sobie rady na maturze z chemii, gdyby nie te korepetycje! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2017

Dzięki Agnieszce udało mi się w drugiej klasie osiągnąć tytuł laureata w prestiżowym konkursie. Lekcje z nią były bardzo ciekawe i dały mi naprawdę dużo, dzięki czemu wiem, że w liceum będę miała dużo łatwiej. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Pascal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2017

jestem bardzo zadowolony. Zdobyłem swój wymarzony tytuł laureata dzięki czemu mogłem pójść do wymarzonego liceum. Wiedza którą dostałem na korepetycjach przydaje mi sie do dziś i wszystko rozumiem na bieżącą. dziękuję bardzo i polecam korepetycje u Pani Agnieszki

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Przygotowuję się z Panią Agnieszką do konkursu kuratoryjnego z chemii. Miałam duże braki, przez które musiałam zaczynać od podstaw, ale z Panią Agnieszką udało mi się dostać do drugiego etapu, opanowując potrzebną wiedzę (materiał mniej więcej 2 lata nauki w gim.) w zaledwie 1,5 miesiąca. Wszystkie lekcje były w miłej i pracowitej atmosferze. Polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolony z sposobu nauczania, miła atmosfera, bardzo sympatyczna osoba. Pani Agnieszka potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Moje oceny z chemii bezapelacyjnie się poprawiły. Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Agnieszkę każdemu , kto pragnie osiągnąć wysoki wynik na egzaminie maturalnym z chemii .
Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze , Pani Agnieszka jest bardzo miłą i kompetentną, świetnie przygotowaną do nauczania osobą , posiada mnóstwo materiałów , dobrze dysponuje czasem na zajęciach , umie wszystko przedstawić w interesujący i zrozumiały dla ucznia sposób , dba o każdy szczegół , alby praca jak najbardziej zaowocowała.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam na taką osobę, posiada ogrom wiedzy, na wszystkie moje nurtujące pytania dotyczące chemii dostawałam zrozumiałe odpowiedzi dzięki czemu ten przedmiot przestał być dla mnie tak straszny jak zanim rozpoczęłam korepetycje. Szczerze polecam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Bardzo polecam, mila mloda osoba, pomocna w stu procentach. Jestem zadowolony z kazdej lecji jaka otrzymałem. POLECAM !!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Dokonała rzeczy nie możliwej! Zadeklarowaną humanistkę przemieniła w utalentowaną chemiczkę! Zaraziła mnie swoją pasją i ciekawością chemiczną, dzięki niej po raz pierwszy w życiu zrozumiałam i pokochałam chemię. Bardzo polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2016

Polecam naukę z Agnieszką. Kurs maturalny w miłej atmosferze, wszystko dostosowane do potrzeb uczniów. Nie za szybko nie za wolno, idealnie. Materiał przerobiony w całości. Polecam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Agnieszką :) W prosty sposób potrafi wytłumaczyć zagadnienia, jest zawsze przygotowana do lekcji i zaangażowana w to co robi. Zależy jej na zadowoleniu i postępach ucznia. Polecam lekcje wszystkim licealistom ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Zaczynając naukę chemii dopiero w liceum i na dodatek na poziomie rozszerzonym, było dużym wezwaniem dla mnie jak i dla Pani Agnieszki. W bardzo krótkim czasie nauczyła mnie przedmiotu od podstawy aż do końca rozszerzenia. Matura za miesiąc i wiem że dobrze sobie poradze. Polecam ten kurs maturalny wszystkim maturzystom. Lepszego nauczyciela nie znajdziecie ;)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Świetna atmosfera, profesjonale tłumaczenie, wielkie zaangażowanie i chęć do pracy! Maksymalne wykorztstanie czasu i świetne przygotowanie! Gwarancja dobrych wynikow :D

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Świetne prowadzone zajęcia, duże zaangażowanie prowadzącej z wielką pasją. Zawsze miła atmosfera i solidnie wytłumaczone materiał. Dodatkową zaletą są prezentacje wyświetlane na dużym monitorze i ciekawe doświadczenia chemiczne. Efekty pracy są widoczne w wynikach w nauce i osiągnięciach. Polecam wszystkim!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Pani Agnieszka świetnie prowadzi zajecia, jest osobą bardzo cierpliwą i świetnie tłumaczy materiał. Polecam wszystkim ! Osoba które mają problemy z chemią jak i osobą które chcą się w niej jeszcze bardziej podszkolić. Współpracowałam z panią Agnieszką 2 lata o jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą lub jedynie muszą nauczyć się chemii. Wiedza przekazywana jest w bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób, czego zawsze brakowało mi na zajęciach w szkole. Do tego widać wielkie zaangażowanie ze strony Prowadzącej.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem, który z pasją dzieli się swoją wiedzą. Polecam wszystkim, którzy pragną nauczyć się czegoś od człowieka z pasją ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Zajęcia godne polecenia. Super atmosfera i bogactwo pomocy naukowych. Indywidualne podejście do każdego dzięki czemu łatwiej jest się uczyć.Jestem w 100% zadowolona z kursu maturalnego! ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Polecam wszystkim! Bardzo duża wiedza oraz umiejętność przekazania jej każdemu, indywidualne podejście do ucznia. Duże doświadczenie Pani Agnieszki sprawia że każde zajęcia są bardzo ciekawe dzięki czemu materiał jest szybciej przyswajany :) Bardzo skuteczna nauka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.