Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Swarzędz
Poznań
Konin
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Chojnice
Ostrów Wielkopolski

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Michał

O mnie

Autor książki: You and Me

Autor 6 publikacji na temat nauczania dzieci ( scenariusze zajęć), czasopismo: Wychowanie w Przedszkolu

Tłumacz książki nt. Elektroradiologii.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 09.2005
Filologia angielska
Nauczyciel mianowany
metodyk nauczania
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Nauczyciel praktyk. Widac doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejscie do osoby uczącej się. Pan Michał uczy moją córkę lat 9 oraz mnie, osobe dorosłą. Super podejście i szybkie postępy w nauce. Bez zbędnych kserówek, które zadają inni...Polecam wszystkim!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Zajęcia zawsze zaplanowane pod kątem potrzeb osoby uczącej się. Znakomita biegłość językowa, Pan Michał zwraca uwagę na to co ważne w nauce języka, dzięki czemu przełamałam się w mówieniu, co zawsze sprawiało mi dużą trudność. Dzięki lekcjom z Panem Michałem zrobiłam spore postępy w pisaniu i mówieniu. Zajęcia w super atmosferze. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Przenieśliśmy córkę do prywatnej szkoły anglojęzycznej i zaczęły się problemy pomimo iż wcześniej nie było, co oznaczało że język angielski w poprzedniej szkole był na kiepskim poziomie, może na tyle kiepskim, iż tutaj nie dała rady. Rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego korepetytora, córka ma 15 lat i jest bardzo wymagająca, taki wiek.... Po kilku miesiącach poszukiwań córka rozpoczęła zajęcia u Pana Michała i widzimy efekty, nareszcie nie ma kłótni o to, aby chciała brać udział w zajęciach i nauczyciele w nowej szkole zauważyli, że w końcu przestaje odstawać od grupy. Polecam Pana Michała rodzicom, którzy jak my poszukują korepetytora wymagającego dużo od uczniów i od siebie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.