Ostatnia aktywność:
24 dni temu
Warszawa (MOKOTÓW)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 60 min

DrAGATA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/561 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem młodą doktor chemii z 15-letnim doświadczeniem dydaktycznym. Swoim uczniom zapewniam kompleksową naukę bez konieczności samodzielnego opracowania teorii! Podczas wieloletniej pracy z uczniami, opracowałam autorską metodę realizacji materiału maturalnego na poziomie rozszerzonym. Pracę naukową na U.W. z powodzeniem łączyłam z pracą nauczyciela w warszawskich liceach. Jako naukowiec z pasją uczenia chemii, przekazuję wiedzę w sposób przystępny dla ucznia i nigdy nie dyktuję niezrozumiałych formułek lub definicji!  Kilkuletni staż podoktorski odbyłam na prestiżowym uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych.  Sukcesy moich Uczniów są wynikiem naszych regularnych cotygodniowych spotkań! Z uczniami, którzy chcą uzyskać wysoki wynik z egzaminu, rozpoczynam przygotowanie maturalne już w pierwszej klasie liceum. Jako doświadczony nauczyciel - zawsze wyprzedzam materiał realizowany w szkole!  Moi Uczniowie lepiej przyswajają wiadomości na szkolnych lekcjach i uzyskują lepsze wyniki na sprawdzianach. Zawsze prowadzę notatki w zeszytach swoich Uczniów! Moje zajęcia są bardziej efektywne, bo uczeń nie traci czasu na zapisywanie dyktowanych informacji. Uczniom zapewniam komfortowe warunki pracy na zajęciach! Prowadzę zajęcia tylko indywidualne, skupiając całą swoja uwagę na potrzebach ucznia. Moi uczniowie chwalą sobie ciszę i spokój, a w upalne dni - przyjemnie klimatyzowany pokój :) Dogodny dojazd! Nie dojeżdżam do domu ucznia. Mieszkam przy stacji Metro Wilanowska (Mokotów). 

UWAGA !  Nie udzielam korepetycji dorywczo ani on-line, nie rozwiązuję zadań za uczniów, nie ‘pomagam’ na egzaminach lub kolokwiach i nie piszę prac zaliczeniowych ‘na życzenie’ !!!

Cena zajęć indywidualnych dla uczniów: 1h/100zł, 1.5h/150zł, 2h/200zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 61
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agatą! Są zawsze prowadzone w miłej atmosferze, Pani Agata dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia a notatki z zajęć są przejrzyste i bardzo pomagają w nauce.

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Bardzo polecam lekcje z Panią Doktor Agatą! Przebiegają one w niezwykle sympatycznej atmosferze, a Pani Agata jest osobą o ogromnej wiedzy, doskonale znającą wymagania maturalne, co pozwala na bardzo dobre opanowanie materiału. Dzięki Pani Agacie szybko zacząłem dostawać same 5!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą. Na zajęciach zawsze bardzo dokładnie przerabiamy dany temat i rozwiązujemy zadania z matur z nim związane. Uczę się także, jak najszybciej rozwiązywać te zadanie, by na maturze mieć czas by jeszcze sprawdzić. Pani Agata jest przemiłą osobą, zawsze odpowie na jakiekolwiek pytanie. Dzięki tym zajęciom bardzo polubiłem chemię, a także moje oceny uległy znacznej poprawie. Jeszcze raz polecam każdemu, chcącemu zgłębiać chemię

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z dr Agatą! Wszystkie lekcje są doskonale zorganizowane, a przyswajana wiedza logiczna oraz zapisana w postaci pomocnych notatek, dzięki czemu nie trzeba samemu opracowywać niezbędnej teorii. Oprócz teorii, na zajęciach przerabiamy sporą ilość różnych zadań, związanych z omawianym tematem. Dzięki dużemu doświadczeniu dr Agata doskonale wie, które z nich są warte zrobienia, a które można pominąć. Dodatkowo, również poza zajęciami mogę liczyć na pomoc z zadaniami.
Korepetycje zdecydowanie zwiększyły moją wiedzę chemiczną, co sprawia, że na nowo polubiłem chemię, a lekcje w szkole oraz matura nie wydają się już takie straszne.
Jeszcze raz serdecznie polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 kwietnia 2019

Pani Agata jest najlepszą korepetytorką jaką można znaleść! Ciepła i przesympatyczna osoba, która w zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć wszystkie tajniki chemii. Serdecznie polecam!!!

DrAGATA

Nie przejmuj się, Ola, że zamiast 5 gwiazdek omyłkowo wystawiłaś tylko jedną...! Do zobaczenia na chemii :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Agatą :)
Przychodząc na zajęcia moja wiedza opierała się na wykutych na pamięć reakcjach i definicjach. Już po pierwszym spotkaniu zaczęłam wierzyć, że chemię mogę też zrozumieć.
Pani Agata jest osobą bardzo pozytywną i serdeczną, która potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia chemiczne w łatwy do zrozumienia i zapamiętania sposób. Mój zeszyt od zajęć jest lepszy od niejednego repetytorium jakie miałam w rękach.
Jesczcze raz bardzo polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Pani Agata jest wspaniałą nauczycielką chemii!
Do Pani Agaty trafiłam z „ chaosem chemicznym” w głowie, a dzięki Jej ogromnej wiedzy, doświadczeniu i umiejętności tłumaczenia chemia stała się dla mnie logiczna i przyjemna. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, bez stresu i przychodzę na nie z przyjemnością. Jestem pewna, że nie będę miała problemu z osiągnięciem na maturze świetnego wyniku. Serdecznie polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Pani Agata jest wyrozumiałą i ciepłą osobą. Dzięki dużej wiedzy i widocznym doświadczeniu w uczeniu potrafi wyjaśnić każdy problem i umożliwić zrozumienie wszystkich zagadnień. Chemia staje się przyjemniejszym przedmiotem, a wiedza jest lepiej usystematyzowana. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Pani Agata ma super podejście do ucznia, wie jak w jasny sposób przedstawić mu materiał. Na każdych zajęciach uzupełnia wszelkie braki i tłumaczy wątpliwości. Zna się dobrze na zadaniach maturalnych dlatego wie na jakich trzeba bardziej skupić uwagę.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2018

Pani Agata jest świetną nauczycielką chemii. Doskonale przygotowała mnie do matury, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia. Na zajęciach panuje zawsze bardzo miła atmosfera. Pani Agata tłumaczy wszystko przejrzyście i prosto. Dziękuję bardzo za przygotowanie do matury.
Pozdrawiam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Dzień dobry. Czy ktoś wie, w jaki sposób można skontaktować się z Panią Agatą?
W ogłoszeniu nie ma danych kontaktowych, a swoje konto na e-korepetycjach Pani Agata ostatni raz odwiedziła ponad miesiąc temu.

Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam

DrAGATA

Olga, tutaj moi uczniowie wystawiają opinię o naszych spotkaniach na chemii. Wszyscy zainteresowani zajęciami wysyłają zapytanie poprzez formularz kontaktowy...!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Pani Agata to przemiła osoba. Trudne kwestie przedstawia w jasny sposób, odbiegający od suchych regułek w szkole,ale wpadający do głowy. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, doskonale orientuje się w programie i wymaganiach. Polecam wszystkim!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Pani Agata to nauczycielka marzeń!! :))
potrafi zarazić pasją do przedmiotu, wszystko tłumaczy jasno i w bardzo przyjazny sposób:) lekcje to czysta przyjemnosc!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo polecam korepetycje udzielane przez Panią Agatę. Zajecią odbywają się w bardzo miłej atmosferze, P.Agata tłumaczy zagadnienia bardzo szczegółowo, przy czym wszystkie rzeczy omawiane podczas lekcji są łatwe do zrozumienia. Myśle że P.Agata jest w stanie wytłumaczyć chemię naprawdę każdemu :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Bardzo, bardzo polecam korepetycje u Pani Agaty. Lekcje są prowadzone w przemiłej atmosferze, bez stresu, i co najważniejsze - w bardzo profesjonalny, zrozumiały i uporządkowany sposób. Wszystkie zagadnienia nagle stały się proste i logiczne, a moje oceny bardzo się poprawiły :)
Nie sądzę, żebym mogła trafić na bardziej sympatyczną i zaangażowaną nauczycielkę.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Bardzo polecam lekcje z Panią Agatą! Chodzę na nie z ogromną przyjemnością. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, a cały materiał Pani Agata przekazuje w bardzo prosty, zrozumiały sposób. Pełen profesjonalizm!!! Super!!!

avatar
Melania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Bardzo polecam zajęcia z panią Agatą. Moje oceny z chemii poprawiły się, z zajęć wychodzę z większą wiedzą, a zadania stały się łatwe do zrobienia. Zajecia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, pani Agata tłumaczy wszystko jasno i zrozumiale :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Agatą. Wspaniała nauczycielka o indywidualnym podejściu do ucznia, a do tego bardzo sympatyczna osoba. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze z których wychodze z nie tylko poszerzonym zakresem wiedzy ale i pozytywnie „naładowana”. Dowiedziałam się wielu rzeczy, które w szkole są często pomijane. Podziwiam za ogromną wiedzę z różnych działów chemii. Cieszę się, że natrafiłam właśnie na Panią Agatę, bo to najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Szczerze i z całego serca polecam! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Agaty! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, materiał dokładnie tłumaczony i przeniesiony do zeszytu w postaci bardzo pomocnych notatek. Pani Agata rozwiewa wszelkie wątpliwości, nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste;-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Panią Agatę poleciła mi koleżanka i uważam ze lepsze korepetycje z chemii nie mogły mi się trafić. Lekcje są prowadzone w sposób profesjonalny. Zagadnienia, które wydawały mi się na początku trudne, po lekcjach z Panią Agata nagle stały się proste i zrozumiałe. Nawet chemia organiczna za którą wcześniej nie przepadałam okazała się być przyjemna. Po każdych zajęciach coraz mniej obawiam się o moją maturę. Serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agata! Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej pomocy zrozumiałem zagadnienia, które byly dla mnie wczesniej czarna magią. Moje oceny z 2/3 skończyły do 4 i 5. Dzięki świetnej pomocy ze strony Pani Agaty, czuje, ze po każdej lekcji jestem coraz lepiej przygotowany do matury.

avatar
Delfina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2017

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Agata! Trafiłam do niej z polecenia i absolutnie nie żałuję. Lekcje prowadzone sa profesjonalnie, podczas nich rozwiewane sa wszelkie wątpliwości i niejasności, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Przychodzę na zajęcia z przyjemnością i wiem, ze wychodzę sporo mądrzejsza :)
Nagle chemia okazała sie być dużo prostsza a matura nie taka straszna!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panią Agatą! Są prowadzone zawsze w przemiłej atmosferze i bardzo profesjonalnie. Z Pani notatek z chemii organicznej korzystam częściej niż z jakichkolwiek podręczników, ponieważ jest w nich wszystko czego potrzeba do zrobienia nawet najtrudniejszych maturalnych zadań z chemii. Serdecznie wszystkich zachęcam do lekcji z Panią Agatą!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2017

W drugiej klasie gimnazjum uczyłam się do konkursu kuratoryjnego z chemii. Wiedziałam, że jest to ogromny materiał, z którym sama bym sobie nie poradziła. Na namiary do Pani Agaty trafiłam tutaj, zupełnie przez przypadek. Wcześniej miałam innego nauczyciel, z którego byłam bardzo niezadowolona, mimo to dopiero po spotkaniach z Panią Agatą, uświadomiłam sobie, jak niewiele wiedzy mi przekazał i jak duże mam braki (szczególnie chemia organiczna). Pierwszy raz spotkałyśmy się w czerwcu, od tamtej pory, w krótkim czasie, nauczyła mnie całego materiału. Dzięki niej nie było tematu, którego bym nie rozumiała. Bardzo jasno tłumaczy najtrudniejsze zagadnienia. Na konkursie nie miałam żadnych problemów i w trzeciej klasie zostałam laureatką.
A lekcje z nią są przyjemnością! Ma ogromną wiedzę, a do tego jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Na lekcje chodzi się bez stresu. Wszystkim, którzy szukają sprawdzonego nauczyciela, przygotowującego do konkursów, gorąco polecam Panią Agatę, bo na pewno się nie zawiodą!

avatar
Janka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Po zakończeniu klasy I liceum byłam świadoma faktu, że natychmiast potrzebuję korepetycji z chemii. Znalazłam tutaj namiary na Panią Agatę, która niezwłocznie odezwała się w odpowiedzi na moją swego rodzaju rozpaczliwą prośbę o pomoc. Po raz pierwszy spotkałyśmy się w sierpniu, by nadrobić zaległości z poprzedniego roku, co dało mi poczucie ogromnego zrozumienia, wsparcia i pewności siebie od początku klasy drugiej. Rzeczywiście poprawa w moich ocenach, umiejętnościach i różnica w podejściu do chemii jest ogromna. To, co najbardziej doceniam w naszych spotkaniach to prawdziwe i głębokie zaangażowanie Pani Agaty, jasne wykładanie materiału oraz ogromne wsparcie, które dostaję przed każdym zaliczeniem i po nim, a także nasze krótkie wywody i konwersacje dotyczące życia codziennego, pojawiające się między jednym zagadnieniem a drugim. Nigdy tak dużo nie pracowałam nad jakimś przedmiotem, a dzięki naszym wspólnym zajęciom ta praca jest prawdziwą przyjemnością. Każdy więc, kto ma problem z chemią lub nie czuje się wystarczająco pewnie ze swoimi umiejętnościami od razu powinien się zastanowić nad korepetycjami u Pani Agaty. Na pewną skalę, ale jednak- ratuje Ona życie :))

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Pani Agata jest osobą bardzo pogodną i miłą. Lekcje u Niej nie są stresujące, a materiał, który wydaje się być czarną magią po zajęciach tworzą logiczną całość. Pani Agata wyjaśniła mi rzeczy, których myślałam, że nigdy nie zrozumiem. Bardzo cenię sobie Jej indywidualne podejście, zaangażowanie i troskę. Dzięki lekcjom u Pani Agaty znowu polubiłam chemię. Tłumaczy bardzo zrozumiale i przejrzyście. Korki z chemii to przyjemność - polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

W liceum nie radziłam sobie z chemią, pomimo całych dni spędzonych nad książkami nie potrafiłam pewnych rzeczy zrozumieć. Wszystko się zmieniło jak zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Pani Agaty. Pani Agata była w stanie wyjaśnić mi wszystko czego nie rozumiałam. Chemia stała się przedmiotem łatwym i przyjemnym w nauce. Na zajęciach panuje bardzo miła i bezstresowa atmosfera. Notatki robione przez Panią Agatę są nieocenione przy powtórkach przed sprawdzianami :) Bardzo polecam lekcje z tak sympatyczną korepetytorką :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Najlepsza korepetytorka pod słońcem :),w przejrzysty sposób tłumaczy zagadnienia ,potrafi odpowiedzieć na wszystkie moje pytanie ,zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze .W 100% polecam panią Agatę każdej osobie dla której chemia stanowi jakikolwiek problem :) !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Zdecydowanie polecam lekcje z Panią Agatą :) Bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia i w dodatku w bardzo miłej atmosferze! Bez stresu można o wszystko zapytać. Ja do Pani Agaty zgłosiłam się na przygotowania do matury. Na lekcjach Pani prowadzi bardzo przejrzyste notatki, które mogą zastąpić podręcznik do chemii. Bardzo to ułatwia naukę. Pani Agata jest dobrze przygotowana do zajęć i zawsze umie rozwiązać nawet te najtrudniejsze zadania maturalne ;) Dodatkowo muszę napisać, że do każdego ucznia Pani Agata podchodzi indywidualnie i nigdy nie zapomina się spytać jak poszedł sprawdzian oraz wysłać pozdrowień z pobytu nad morzem :D

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2017

Zgłosiłam się do pani Agaty z ogromnymi zaległościami z chemii, sięgającymi jeszcze gimnazjum i po niecałym roku chodzenia na zajęcia muszę powiedzieć, że czuję się z chemią dużo pewniej. Nie dość, że chemię pojęłam to jeszcze polubiłam, co nie sądziłam, że będzie możliwe. Pani Agata jest osobą bardzo sympatyczną, wesołą, zawsze pamięta o swoich uczniach i jest bardzo dobrze przygotowana na każde zajęcia. W bardzo klarowny i prosty sposób tłumaczy trudne zagadnienia i bardzo dobrze zna zagadnienia przejawiające się na maturach, które są często pomijane w podręcznikach. Bardzo polecam zajęcia z panią Agatą :)

avatar
Matuesz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Bardzo polecam lekcje chemii z panią Agatą. Świetnie tłumaczy, jest bardo metodyczna, lekcje są ciekawe i odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Nie mogę w to uwierzyć, ale w zeszłym roku dzięki Pani agacie polubiłem chemię, a miałem z nią duże kłopoty!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Chemię zawsze uważałam za ciekawy przedmiot, niestety nigdy nie miałam szczęścia do nauczycieli, którzy potrafiliby przekazać mi wiadomości. Wszystko zmieniło się gdy przyszłam na lekcje do Pani Agaty. Nie dość, że chemię rozumiem to zalicza się ona teraz do grona moich ulubionych przedmiotów. Pani Agata jest przede wszystkim rzetelna, konsekwentna, wymagająca, wyrozumiała a do tego przesympatyczna .Każde zagadnienie tłumaczy w zrozumiały i przejrzysty sposób, tak że wszystko staje się jasne i oczywiste( metoda garnków i patelni sprawdza się doskonale :) ). Można powiedzieć, że po lekcji z Panią Agatą czuję się "chemicznie oświecona". NO I TE NOTATKI ! Sama esencja wiedzy z danego zagadnienia czy działu. Zawsze przed klasówką otwieram nasz zeszyt i wiem, że na sprawdzianie nic mnie nie zaskoczy. Baaaaardzo gorąco polecam Panią korepetytor, zaraża miłością do chemii :) !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Nieziemska Pani Korepetytor :) Przerabiałam z Panią Agatą całą organikę od początku i nigdy nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby tak trudny materiał nauczyciel tłumaczył w tak łatwy do przyswojenia sposób. Notatki, które tworzy Pani Agata są perfekcyjne i stanowią świetną powtórkę przed maturą. Do tego, Pani Agata jest świetną osobą z bardzo fajnym poczuciem humoru, co dodatkowo umila lekcje :) Z całego serca polecam, Pani Agata to wymarzony nauczyciel :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Pani Agata jest poprostu najlepsza! Jest pierwszym nauczycielem chemii, który tłumaczy ten przedmiot w łatwy i zrozumiały dla mnie sposób. Zawsze wychodzę od niej z zajęć z uśmiechniętym pyszczkiem i toną przerobionych zadań, co przekłada się na osiągane przeze mnie wyniki w szkole. Mogę do niej w każdej chwili napisać, jeżeli mam wątpliwości odnośnie przerabianych w szkole zadań. Interesuje się moimi postępami w szkole i zawsze pyta się jak mi poszedł sprawdzian. Nie dziwcie się wiec że trzeba do niej czekać w kolejce bo taki nauczyciel to istny skarb "wrzucający wszytko do garnka bo po co brudzić probówki".

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2016

Bardzo polecam korepetycje u Pani Agaty. Z wielką chęcią przychodzę na zajęcia, gdzie panuje miła, bezstresowa atmosfera. Pani Agata wszystko dokładnie tłumaczy i robi świetne notatki z lekcji. Po zajęciach u Pani Agaty chemia stała się przyjemnością i jestem spokojna o maturę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Z całego serca polecam Panią Agatę. Lekcje są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze. To co kiedyś było totalnie niezrozumiałe z chemii, Pani Agata prosto wytłumaczy i staje się błachostką. To najlepsza nauczycielka z chemii na jaką trafiłam :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Agatą. Potrafi wyjaśnić wszystko w łatwy i przejrzysty sposób. Rzeczy które kiedyś wydawały się dla mnie nie do pojęcia, teraz wydają się śmiesznie proste. Widać że chemia jest pasją Pani Agaty i potrafi ona przekazać ją nawet osobą które na początku są dość sceptycznie do tego przedmiotu nastawione. Ponadto na zajęciach panuje naprawdę miła atmosfera :)

avatar
Fabian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Pomimo dużego obłożenia u pani Agat,y dzięki osobie wewnątrz udało mi się dostać i na dobre mi to wyszło! Lekcje prowadzone są w taki sposób że chce się uczyć, ostro pracujemy ale jest tez chwila na napicie się wody z krystalicznych, niebieskich szklanek i pogaduchy o życiu!:D Miałem problem z chemia w liceum, gdyż przez 3 lata mieliśmy 3 nauczycieli, z czego w drugiej (najważniejszej!) klasie dyrekcja wymyśliła sobie system pół na pół, z jednym nauczycielem organy, a drugim nieorganiczna. Do pani Agaty przyszedłem tak naprawdę tylko z podstawami, a teraz lecę z zdaniami bez żadnego problemu! POLECAM, naprawdę, miła atmosfera, brak zamordyzmu ale jak pracujemy to pracujemy, nie ma obijania się, idealnie wyważone zajęcia!
P.S.
Jeśli zdecydujesz się za późno, tak jak ja, dopiero po wakacjach trzeba mieć agenta specjalnego, który Cie wkręci. Po drugie dobrze wam radze kupcie sobie duży garnek, pani Agata nie miesza w probówkach, od razu wszystko przemysłowo do gara, wlewa, wrzuca, miesza, podgrzewa!:D To jest to co tygrysy lubią najbardziej!
A i róbcie zadania domowe bo można wylecieć za to z zajęć, a takie hieny jak ja tylko czekają na takich leniwców i atakują ofiarę żeby zając ich miejsce u pani Agaty!
Pozdrawiam!:D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Z całego serduszka polecam panią Agatę ! Po pierwsze ma najlepszą herbatę na świecie :) Po korepetycjach z panią Agatą jestem spokojna o moją maturę z chemii, zadania wydają się dużo prostsze a rozwiązywanie nie stanowi już żadnego problemu ! Ponadto na lekcjach panuje świetna atmosfera przez co jeszcze lepiej można zrozumieć materiał !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2016

Gorąco polecam korepetycje u Pani Agaty! Dzięki tym zajęciom chemia staje sie zrozumiała i łatwa. Pani Agata wszystko dokladnie tłumaczy i zapisuje w zeszycie ucznia , dzięki czemu na sprawdziany ma się świetne repetytorium. Dodatkowo panuje bardzo miła i sprzyjająca nauce atmosfera.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Szczerze polecam wszystkim korepetycje z panią Agatą! Potrafi w przejrzysty sposób wyjaśnić każdy temat, a zajęcia są dobrze zorganizowane i prowadzone w bardzo milej atmosferze, tak że z chęcią się na nie przychodzi :) Rezultaty po kilku miesiącach współpracy widoczne są w ocenach, jestem też spokojna o maturę z chemii w przyszłym roku

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Miałam wielu korepetytorów podczas mojej 3-letniej nauki w liceum jednak żaden nie potrafił w tak zrozumiały i profesjonalny sposób przekazać sukcesywnie wiedzy jak zrobiła to Pani Agata. W 1 rok nadrobiłyśmy 3 lata mojej nauki chemii. Sama byłam zaskoczona rezultatami naszych spotkań. Chemia nie jest już dla mnie czymś (jak to wcześniej myślałam) niemożliwym do pojęcia. Teraz stała się dla mnie czystą przyjemnością :) Gorąco polecam prace z Panią Agata, zajęcia przeprowadzane są profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Z Panią Agata najtrudniejsze rzeczy stają się czystym banałem. Jest bardzo mało korepetytorów, nauczycieli posiadający talent do owocnego przekazywania wiedzy, takim wyjątkiem jest Pani Agata, każdemu będę polecać te zajęcia! Jestem po maturze 2015 z rozszerzonej chemii, i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dzięki Pani Agacie wyszłam z sali bardzo zadowolona :) POLECAM!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2015

Po zajęciach z Panią Agata chemia przestaje być problemem a staje się przyjemnością! . Zajęcia odbywają się w bardzo pozytywnej atmosferze. Każdy chemiczny problem w mig jest rozwiązywany. Gorąco polecam! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Korepetycje z Panią Agatą to sama przyjemność. Wszystkie tematy po przerobieniu są dla mnie jasne i zrozumiałe. Dodatkowo Pani Agata zadaje prace domowe. Atmosfera jest bardzo miła. Pani Agata jest bardzo cierpliwa, jeśli ma się z czymś problem dokładnie potrafi wytłumaczyć temat. GORĄCO POLECAM! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Korepetycje przebiegają w sympatycznej atmosferze. Pani Agata podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem. Każde zadanie wyjaśnia w prosty, zrozumiały sposób, a trudne zagadanienia tłumaczy bardzo przejrzyście. Za miesiąc piszę maturę i liczę, że uda mi się uzyskac wysoki wynik :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Korepetycje i nauka z Panią Agatą przebiegają w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Pani Agata to przesympatyczna osoba, która dzieli się wiedzą w prosty i łatwy do zrozumienia sposób oraz motywuje do nauki! Na zajęcia dojeżdżam z innego miasta i naprawdę warto. Serdecznie polecam wszystkim!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Szczerze polecam te korepetycje! Są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczeń czuje, że jest w dobrych rękach. Pani Agata przedstawia zagadnienia bardzo przejrzyście. W tym roku zdaję maturę i liczę na jak najwyższy wynik, oczywiście z pomocą Pani Agaty :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Korepetycje w bardzo miłej atmosferze i z profesjonalnym podejsciem. Pani Agata jest zawsze pełna energii,dzięki czemu lekcje mijaja bardzo szybko,i z checia przychodzi sie na kolejne :) Nauka chemii pozbawiona skomplikowanych definicji,staje sie duzo latwiejsza!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Gorąco polecam wszystkim spragnionym wiedzy, ceniącym miłą atmosferę, profesjonalizm i szukającym nauczyciela z pasją :) Pani Agata w przejrzysty sposób wyjaśnia zagadnienia, unikając nielogicznych regułek. Atmosfera jest po prostu świetna, a lekcje sprawiają, że po prostu chce się uczyć. Aż szkoda, że skala oceny sięga tylko pięciu gwiazdek!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
6 października 2014

Bardzo miła korepetytorka, która bez problemu i z ludzkim podejściem wytłumaczy każde zagadnienie, tak że spokojnie można podejść do zaliczenia na wysokie noty (Tak jak ja :) ).Serdecznie polecam.
Studentka nauk przyrodniczych z SGGW.

DrAGATA

Aniu, nie przejmuj się, że zamiast 5 gwiazdek wystawiłaś przypadkowo tylko jedną ;) Miło Cię widzieć w nowym roku akademickim :) Do zobaczenia na biochemii !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2014

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Agatą. Posiada Ona ogromną wiedze, którą przekazuje z pasją. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera. Bardzo dobrze potrafi przygotować do egzaminów poprawkowych, na które idzie się bez nerwów, ponieważ nie ma możliwości ich nie zdania.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Agata jest niezwykle sympatyczna i przede wszystkim świetnie uczy. Cały czas tłumaczy z zaangażowaniem i z uśmiechem co zdecydowanie zachęca do dalszej nauki. Regularnie daje materiały dodatkowe, jej zajęcia są urozmaicone, nie tylko siedzenie przy książce i nauka na pamięć. Polecam WSZYSTKIM! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

Pani Agata jest bardzo sympatyczna. Z korepetycji wyniosłam dużą wiedzę. Od pierwszych zajęć jest profesjonalna, widać, że ma doświadczenie i dar przekazywania w prosty oraz łatwy do zrozumienia sposób swojej wiedzy. Zawsze przygotowuje swoje materiały na zajęcia, pokazuje proste sposoby na zapamiętanie pewnych informacji. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjazna, nigdy nie obawiałam sie zadać pytania, czy poprosić o powtórzenie jakiegoś materiału. Pani Agata na prawdę nie gryzie! ;) Zajęcia z Panią Agatą polecam wszystkim którzy potrzebują chemicznego wsparcia! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Lekcje z Panią Agatą były bardzo przyjemne, zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Pani Agata bardzo szybko wytłumaczyła mi materiał, który był dla mnie czarną magią:) Serdecznie polecam:)

avatar
Noemi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2014

Polecam! Szczególnie dla licealistów takich jak ja o profilu biol-chem. Profesjonalnie i przyjemnie można poszerzyć wiedzę z chemii, a lepsze oceny same się pojawiają ;) Doskonale przygotowuje do matury w szczególności gdy ktoś wybiera się na medycynę. Pani Agata jest bardzo sympatyczna z ogromną wiedzą, a do tego świetnie tłumaczy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2014

Trafiłam najlepiej jak mogłam. Lekcje są bardzo owocne, miła atmosfera, czas wykorzystany w 150% tematy i zagadnienia które są nie do zrozumienia na lekcji nagle stają się jasne a nawet proste. W tej chwili jestem partnerem do rozmów z nauczycielem :). Polecam wszystkim moim znajomym, którzy są również zachwyceni efektami pracy z Panią Agatą.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2014

Lekcje chemii z panią Agatą to przyjemność. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Pani Agata jest zawsze usmiechnięta i ma duże poczucie humoru. Czas na zajęciach zawsze szybko mija. Pani Agata potrafi cały dział z podręcznika streścić do potrzebnego minimum i zawsze podaje tylko najważniejsze informacje. Nie marnujemy czasu na uczenie się zbędnej teorii! Poza tym, na lekcjach można liczyć na kawkę ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2014

Pani Agata doskonale tłumaczy chemię! Na naszych spotkaniach nie boję się, że odpowiem źle czy nie zrozumiem materiału, bo jest bardzo cierpliwa i sympatyczna. Chodzę do 2lo biol-chem i pani Agata przygotowuje mnie do sprawdzianów , które zawsze zaliczam na pozytywną ocenę :) Polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2014

Agata jest super nauczycielką, każdego zarazi entuzjazmem do nauki chemii! Zajęcia nigdy nie są nudne, a materiał staje się bardzo przyswajalny :) Ja zaczęłam naukę od zera i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej dotychczasowej współpracy :) Polecam każdemu, kto chce osiągnąć dobry wynik z matury!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2014

Najwspanialsza korepetytorka <3 Wiele mi daje, od czasu kiedy mam z nią zajęcia moja wiedza z chemii bardzo się poprawiła. Wszystko nagle stało się jasne :D Zajęcia zawsze są w miłej atmosferze i można z nich wiele wyciągnąć.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2014

Pani Agata nauczyła mnie chemii (na poziomie rozszerzonym) od zera w rok ! Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze i materiał sam wchodzi do głowy. Dodatkowo Pani Agata jest pełna energii, dzięki czemu na zajęciach nie da się nudzić. Jestem tuż przed maturą, ale próbne matury zawsze pisałam na min. 80%
Wszystkim, którzy chcą zdać dobrze maturę i zrozumieć chemię bez zbędnego siedzenia przy obszernych podręcznikach GORĄCO POLECAM :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.