Piotr Dzwoniarek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 / 90 min

Piotr Dzwoniarek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Chemia - !!!Eksperymenty!!! - Korepetycje
Profesjonalne zajęcia z chemii na wysokim poziomie z osobą naukowo zajmującą się dydaktyką chemii. Nauczanie przez doświadczanie, eksperymentowanie i logiczne rozumowanie :-)
Jestem finalistą olimpiady chemicznej, obecnie pracuję jako nauczyciel chemii w jednej z warszawskich szkół podstawowych oraz w liceum. Oferuję pomoc w przygotowaniach do matury a także Olimpiady Chemicznej.
Dydaktyka chemii to moja pasja. Od kilku lat prowadzę pokazy chemiczne, warsztaty laboratoryjne i udzielam korepetycji. Zajmuje się naukowo dydaktyką chemii.
Chcę zaproponować Ci zajęcia zupełnie inne od wszystkich. Na pewno narzekasz na nudne lekcje w szkole i bardzo małą ilość (lub brak) przeprowadzanych doświadczeń. Chemia to jednak nauka doświadczalna. W trakcie zajęć przygotowanych przeze mnie będziesz mógł/mogła wykonać wiele ciekawych i pouczających doświadczeń, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć omawiany materiał. Dodatkowo wszystko dokładnie Ci wytłumaczę tak by przedstawić chemię jako naukę spójną, logiczną, piękną, barwną, łatwą i przyjemną. Wszelkie zadania obliczeniowe nie biorą się przecież z kosmosu lecz są opisem zjawisk które sam(a) będziesz mógł/mogła zbadać! W trakcie zajęć nie będę przedstawiał ci wesołych historyjek pomagających zapamiętać wzór lub algorytm rozwiązywania zadań. Wręcz przeciwnie. Wspólnie udamy się w wędrówkę w krainę chemii i fizyki by odkryć i prawdziwie zrozumieć fundamentalne prawa rządzące przyrodą (chemią). Każda lekcja to okazja do intensywnego treningu logicznego myślenia. Udostępnię Ci również zbiór z autorskimi (ciekawymi i nietrywialnymi) zadaniami. Z takim przygotowaniem żadne zadanie maturalne nie będzie Ci straszne.
Kontakt: 517618287

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 24:00
Wtorek08:00 - 24:00
Środa08:00 - 24:00
Czwartek08:00 - 24:00
Piątek08:00 - 24:00
Sobota08:00 - 24:00
Niedziela08:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2016
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Chemia
10.2016 - 12.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2014 - 08.2016
Roboty i Spółka
Prowadzenie warsztatów i pokazów chemicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
09.2014 - 12.2016
Mały Inżynier
Prowadzenie warsztatów i pokazów chemicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
05.2017 - 07.2018
Centrum Nauki Kopernik
Praca w roli animatora wystaw, prowadzenie zajęć w Laboratorium Chemicznym
11.2017 - 06.2019
Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej w Warszawie
09.2018 - aktualnie
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Bardzo polecam tę korepetycje. Na zajęciach rozwiązuje się dużo zadan, przy których zwraca się uwagę na poprawny zapis i zrozumienie tematyki. Dzięki czemu udało mi się napisać mature na 87%

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Bardzo dobrze mi się z Panem Piotrem pracowało :) Świetnie wyrównuje różne głupoty i brutalne uproszczenia wmawiane w szkołach przez średnich nauczucieli, kładzie duży nacisk na naukę czytelnego zapisu i logicznego myślenia. Na lekcjach dostałem też bardzo dobry zbiór różnorodnych zadań(maturalne, z egzaminów na studia/konretne stanowiska etc.). Nie bójcie się pytać!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Pan Piotr to wspaniały nauczyciel! Posiada nietuzinkowe umiejętności przekazywania swojej ogromnej wiedzy. Stawia on na swoich zajęciach przede wszystkim na dogłębne zrozumienie chemii, wliczając w to mechanizmy jej działania i podstawowe prawa, co umożliwia opanowanie każdego tematu. Dzięki swoim umiejętnościom dydaktycznym i pomysłowi na prowadzenie zajęć np. poprzez robienie doświadczeń chemicznych w jego pokaźnym prywatnym laboratorium pokazuje, że nauka chemii przestaje być tylko nauką do matury czy olimpiady! Dzięki intensywnej nauce z Panem Piotrem nabyłam ogromną wiedzę i zdobyłam umiejętność rozumienia chemii, ale także, co jest równie istotne, dzięki bardzo wysokiemu wynikowi z matury dostałam się na Warszawski Uniwersytet Medyczny w pierwszej rekrutacji na kierunek lekarski! Serdecznie polecam :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Gorąco polecam przygotowania do Olimpiady Chemicznej u Piotrka, posiada on niezwykle szeroką wiedzę oraz wielki talent do jej przekazywania. Na zajęciach przeprowadza się bardzo dużo doświadczeń, co zdecydowanie urozmaica naukę i pozwala solidnie przygotować się do etapów laboratoryjnych. Zadania przygotowane w zbiorze są bardzo nieszablonowe i uczą logicznego myślenia. Nauka z Piotrkiem zaowocowała u mnie tytułem laureata tegorocznej olimpiady.

avatar
szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Świetny nauczyciel, postawi zainteresować chemią i pokazać ja od innej strony. Przygotował mnie do matury na 97%.
Bardzo polecam

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Serdecznie polecam współpracę z Piotrkiem, który jest świetnym pomysłodawcą i prawdziwym fanatykiem chemii ! Potrafi w przejrzysty sposób pomóc w przypadku złożonych zagadnień chemii oraz zobrazować je eksperymentalnie ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.