Monika Dekowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Bydgoszcz (Wyżyny)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem psychologii i doskonale znam język niemiecki i angielski, a do tego uwielbiam uczyć innych. Wykształcenie psychologiczne i znajomość specjalnych technik uczenia się pozwala mi na większą efektywność w pracy z dziećmi, młodzieżą, a także osobami dorosłymi. Co więcej - mam świetne efekty w pracy z dziećmi/młodzieżą, które mają różnego typu kłopoty (np. dysleksję, nerwowość, lęki, brak motywacji itd.), a przez to - problemy z nauką.

Zajęcia prowadzę w domu (os.Wyżyny).
Cena za 1 godz. języka niemieckiego w tyg. - 60zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.