Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka dyskretna120 - 150 / 60 min

Daniel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5129 opinii

Opis ogłoszenia

Doktorant i absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych zaprasza na profesjonalne kursy z matematyki i przedmiotów pokrewnych. Specjalizuje się w całorocznych kursach przygotowujących do kolokwiów i egzaminów. Jestem cierpliwym nauczycielem. Do każdego studenta podchodzę indywidualnie. Uczę logicznego myślenia. Student potrafi sam analizować problemy i wyprowadzać potrzebne wzory. Dodatkowo bezpłatnie wszystkie korepetycje (tylko to co piszę i mówię) są nagrywane w formie wideo-prezentacji z dużą rozdzielczością (plik wideo z rozszerzeniem .mp4) dla studenta. Student dostaje plik wideo, który może oglądać wielokrotnie na telewizorze, komputerze, telefonie. Na zajęciach przerabiam bardzo dużo przykładów, dzięki czemu uczeń czuje się w danym temacie jak ryba w wodzie. Zajmuję się rozwiązywaniem zadań w progrmach PowerPoint z animacjami i wyjaśnieniami głosowymi (rozwiązanie krok po kroku) lub Word z licznymi objaśnieniami tekstowymi. Na życzenie studenta w ramach rozwiązania mogę stworzyć film z rozszerzeniem .mp4. Prowadzę zajęcia przez internet przez aplikację skype. Udostępniam ekran i prezentację. Wówczas omawiam zadania i zagadnienia z wykorzystaniem przygotowanych prezentacji w PowerPoint. Prezentacje są przygotowane aby nie tracić czasu na pisanie. Na slajdach znajdują cała teoria oraz liczne zadania z rysunkami z dokładnymi rozwiązaniami. Omawiam krok po kroku wszystkie slajdy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny. Cennik zajęć dla studentów:
• 1 osoba: 150 zł / os. / 1 h
• 2 osoby: 135 zł / os. / 1 h
• 3 – 6 osób: 120 zł / os. / 1 h

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 129
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2023

Jestem studentem Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Zwróciłem się do Daniela tuż przed kolokwium zaliczającym i na 2 tygodnie przed egzaminem z Mechaniki Płynów. W czasie kilku spotkań zostały mi wytłumaczone najważniejsze zagadnienia w bardzo przyswajalnej formie (prezentacje multimedialne oraz duża liczba przykładowych zadań) i zaliczyłem zarówno kolokwium jak i egzamin. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i serdecznie polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Jako studentka Politechniki Poznańskiej miałam przyjemność korzystać z korepetycji z podstaw techniki cyfrowej. Bardzo cieszę się ze współpracy, Pan Daniel przygotował mnie do egzaminu na najwyższym poziomie.
Pan Daniel okazał się nie tylko bardzo kompetentnym i doświadczonym nauczycielem, ale także wyjątkowo zaangażowanym i chętnym do pomocy. Dzięki jego cierpliwej i indywidualnej (często po godzinach już korepetycji) pracy udało mi się zrozumieć wiele zagadnień, takich jak minimalizacja funkcji, bramki logiczne, zatrzask RS, przełączniki, liczniki, synteza wyższego poziomu, diagramy ASM, instrukcje RTL i wiele innych.
Nasza współpraca była nie tylko bardzo owocna, ale także przyjemna. Pan Daniel był zawsze bardzo uprzejmy i cierpliwy, odpowiadał na wszystkie moje pytania i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Wspólnie pracowaliśmy nad rozwiązywaniem zadań, a on zawsze miał dla mnie czas i cierpliwość.
W efekcie przygotowań uzyskałam prawie bardzo dobrą ocenę na egzaminie. Jestem niesamowicie wdzięczna i polecam każdemu, kto szuka solidnego i kompetentnego nauczyciela.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Damian pomógł mi z kursem Digital Design Concepts z uczelni KU Leuven.
Współpraca z Damianem przebiegła bardzo dobrze. Jest przygotowany na każde spotkanie i uzupełnia materiał z uniwersytetu własnymi zasobami.
Jego pomoc pomogła mi nauczyć się tego kursu (5ECTS) od zera w wyłącznie jeden tydzień i zdać.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2023

Jestem studentem na Ulster University w Belfascie na kierunku Fire Safey Engineering. Daniel pomagal mi przygotowac sie do egzaminu z Thermofluids and heat transfers. Spedzilismy razem 8 godzin i egzamin zdany! Dodam tylko ze wczesniej nie uczylem sie tego przedmiotu. Materaly i zagadnienia byly w j. angielskim ale to nie byl problem do Daniela. Bardzo dobrze tlumaczy, wszystko jest nagrywane, nie trzeba wiec skupiac sie na pisaniu/notowaniu a tylko na zrozumieniu tematu. Bardzo duzo przykladow. Atmosfera kolezenska.
Zajecia odbywlay sie o czasie, bez opoznien choc czasem byly dluzsze bo Daniel nie konczy kiedy minal 2 godziny tylko kiedy skonczy dany temat/dzial i upeni sie ze zrozumiales material. Bardzo dobry nauczyciel z ogromna wiedza i umiejetnoscia latwego jej przekazania. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Jestem studentką Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Bardzo polecam zajęcia z fizyki. Daniel pomógł mi przygotować się do ostatniego terminu kolokwium. Zdałam je na zadowalającą mnie ocenę. Bardzo dobrze i dokładnie wytłumaczony materiał. Jestem zadowolona z poprowadzonych zajęć.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2023

Studiuje automatykę i robotykę na politechnice rzeszowskiej. Pan Daniel udzielał mi korepetycje z teorii sterowania i elemntów i układów elektronicznych. Korepetytora mogę polecić przede wszystkim do przedmiotów elektronicznych, ponieważ jest to dział w którym pan Daniel się przede wszystkim specjalizuje i posiada w tym zakresie wiedzę i umiejętność jej przekazania.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

Studiuje na Politechnice Lodzkiej. Pan Daniel pomagal mi w przedmiocie Elektrotechnika - stany nieustalone, metoda kirchhoffa, oczkowa, thevenina i metoda symboliczna. Kolokwium zdalem bardzo dobrze. Bardzo dobrze tlumaczy zdalnie, wszystko nagrywa, nie trzeba skupiac sie na pisaniu tylko na zrozumieniu tematu. Bardzo duzo przykladow. Atmosfera kolezenska. Szczerze najlepszy korepetytor z jakim mialem doczynienia. Dziekuje Panie Danielu. Pozdrawiam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Studiuje zaocznie w SGSP Pan Daniel pomagał mi w przedmiocie elektrotechnika w prosty sposób wyjaśnił mi zagadnienia których nie rozumiałem dzięki niemu zaliczyłem kolokwium i egzamin. Pan Daniel posiada bardzo dużą wiedzie, kontakt z korepytorem był zawsze przyjemnością. Jak najbardziej polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2023

Mechanika płynów i termodynamika na energetyce zdana bez problemu Pan Daniel jest naprawdę bardzo solidny, z ogromnym zakresem wiedzy. Można na nim polegać. Bardzo przejrzyste i obrazowe tłumaczenie.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Studiuję kierunek związany z elektrotechniką na Politechnice, jednej z czołowych w kraju ;) Pan Daniel pomógł mi w zagadnieniu z Obwodów Elektrycznych - analiza stanów nieustalonych, metoda operatorowa. Trudny problem został rozwiązany szczegółowo i szybko, Pan Daniel nie odpuszcza. Otrzymane wyniki pokryły się z symulacją w PSpice. Solidny korepetytor, polecam. Ocena 6/5 ;)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Pan Daniel szybko i sprawnie uporał się z zadaniem z obwodów elektrycznych, stanów nieustalonych na którego rozwiązanie miałem bardzo mało czasu. Zadanie rozwiązane zostało szybko i co najważniejsze poprawnie, co pozwoliło na jego podstawie właściwie zrozumieć zagadnienie. Polecam

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2022

Studiuję Telekomunikację na wydziale EiTI Politechniki Warszawskiej. Pan Daniel pomógł mi z podstawami elektroniki i pomiarów(PELP) a dokładniej z twierdzeniem Thevenina, Nortona oraz zasadą superpozycji. Podczas lekcji panuje bardzo miła atmosfera a Pan Daniel tłumaczy wszystko w prosty i przejrzysty sposób aż do skutku.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Studiuję kierunek Odnawialne źródła energii na Politechnice Wrocławskiej. Pan Daniel pomógł mi w wykonaniu zadania z mechaniki płynów. Bardzo szybka, konkretna porada oraz pomoc.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Jestem studentem Informatyki. Pan Daniel pomògł mi z matematyki dyskretnej gdzie inni korepetytorzy nie chcieli podjąć się tego zadania gdy zobaczyli z jakimi zadaniami należy się zmierzyć. Profesjonalizm i podejście oraz wspòłpracę z Panem Danielem oceniam bardzo wysoko. Moje oceny z przedmiotu prezentują się bardzo dobrze:)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z Danielem! Świetny i szybki kontakt, profesjonalne przygotowanie do zajęć z Mechaniki płynów oraz Mechaniki i wytrzymałości materiałów, zrozumiale wyłożony temat - nawet trudne zagadnienia stają się jasne. Daniel super wyjaśnia zadania i po zajęciach przesyła z nich materiały, co znacząco ułatwia przygotowanie. Dzięki jego pomocy udało mi się zdać powyższe przedmioty na Politechnice Gdańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Studiuję Elektrotechnikę na Politechnice Krakowskiej. Pan Daniel udzielił mi wsparcia merytorycznego przed napisaniem pracy dyplomowej, przekazał cenne porady i rozwiązał wszelkie problemy dotyczące obliczeń technicznych elektrycznych. Polecam z całego serca!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Jestem studentem wydziału MiNI na Politechnice Warszawskiej. Pan Daniel przygotowywał mnie do egzaminu z Podstaw Elektroniki. Zajęcia były prowadzone w zrozumiały i logiczny sposób, egzamin zdany bez problemu. Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z panem Danielem.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Jestem studentem Elektrotechniki na Politechnice Świętokrzyskiej.
Pan Daniel wytłumaczył zadania ze stanów nieustalonych i transformaty Laplaca oraz Fouriera. Dzięki niemu zaliczyłem egzamin. Szkoda że nie wykłada w Kielcach.

Polecam Serdecznie Karol.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2022

Politechnika Krakowska
Mechanika Płynów
Pan Daniel super poradził sobie sobie z zadaniem. Bardzo sumienny i mimo trudnego zadania nie odpuścił.
Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Studiuję na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej i przez dwa lata nie udawało mi się zaliczyć podstaw elektroniki. Dopiero dzięki pomocy Daniela dałam radę.

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Jestem studentem PK, Pan Daniel nieraz pomagał mi w różnej maści przedmiotach związanych z elektrotechniką. Za każdym razem rzetelnie i w pełni profesjonalnie. Polecam w 100%

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Jestem studentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Śląskiej na wydziale AEII. Pan Daniel fachowo podjął się i wytłumaczył pojęcia z zakresu elektrotechniki takie jak: metoda Thevenina czy stany nieustalone. Korepetycje były pełne treści a przy tym przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze.
Polecam serdecznie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Pan Daniel pomógł mi z przedmiotem Wstęp do Elektrotechniki na wydziale EiTi, który został niezaliczony przez blisko połowę studentów na roku. Bardzo polecam współpracę z Panem Danielem - pomimo moich ogromnych zaległości, potrafił przekazać wiedzę w prosty i logiczny sposób. Oprócz tego dba aby każdy szczegół został zrozumiany przez ucznia, a także wykazuje się dużą kreatywnością, ponieważ potrafi natychmiastowo wpaść na pomysł jak wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Uzyskałem fachową pomoc z przedmiotu Mechanika. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim, więc poziom jest wysoki, ale dla Pana Daniela to żaden problem. Serdecznie dziekuje i bardzo polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Studiuje na WAT , korzystałem z pomocy Daniela i współpraca przebiegła super. Bardzo kulturalny człowiek ,pomocny kontakt bardzo dobry, posiada dużą wiedzę . Kolokwia oraz ćwiczenia ze Zjawisk Fizycznych w logistyce , Analizy danych oraz z Badań operacyjnych i teorii optymalizacji poszły bardzo dobrze . Szczerze polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Jestem na kierunku Automatyka I Robotyka na Politechnice opolskiej.
Pan Daniel ma bardo dużą wiedzę na temat elektrotechniki, nie ma zadania którego by nie rozwiązał. Podczas korepetycji online tłumaczy bardzo zrozumiałe, same konkrety.
Kolokwium zaliczone.
Dziękuję za współpracę
Polecam

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Jestem studentem WAT . Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do kolokwium z przedmiotu Elektronika i sygnały. Co prawda z nielicznej grupy która podeszła ale jako jedyny dostałem 5. Serdecznie polecam Pana Daniela ponieważ pierwszy raz zobaczyłem, że korepetytor wkłada tyle czasu w przygotowanie się do zajęć a jednocześnie potrafi nawet bardzo skomplikowane koncepty i zagadnienia wyjaśnić w prosty i zrozumiały sposób.

Daniel

Panie Krystianie. Gratuluję oceny bardzo dobrej. Pozdrawiam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Ogromnie Polecam Pana Daniela! Jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim i miałam duży problem z analizą matematyczną. Nie dość, że Pan Daniel ma taką ogromną wiedze, to potrafi również bardzo łatwo ją przekazywać:). W dodatku kontakt z tym Panem jest bardzo dobry i szybki!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Jestem studentką Politechniki Poznańskiej. W drugim semestrze przez brak doświadczenia i niewystarczająco omawianych tematów na zajęciach miałam trudności z przedmiotem tzw. Podstawy elektroniki. Dzięki Panu Danielowi z pozoru trudne zagadnienia stały się zrozumiałe. Szczerze polecam za profesjonalizm, podejście i przygotowanie do zajęć. Po zaledwie 4 godzinach nauki nauczyłam się więcej niż po kilkunastu godzinach ćwiczeń na uczelni. Naprawdę polecam, bo warto.

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Jestem studentem PolItechniki wrocławskiej na kierunku transport. Pan Daniel sumiennie i profesjonalnie pomógł mi się przygotować do zaliczenia kolokwium z elektrotechniki. Jakość kontaktu na najwyżśzym poziomie. Brak obawy przed przedpłatą. Zaliczone jako jeden z trzech, sposród ok. 60 osób. Serdecznie polecam :)

Daniel

Panie Beniaminie. Gratuluję bardzo dobrego zaliczenia na tle całego roku. Pozdrawiam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2022

Jestem studentem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku optoelektronika. Pan Daniel znakomicie pomógł mi z przedmiotu dotyczącego promieniowania elektromagnetycznego. Wytłumaczył i wyjaśnił dokładnie wszystkie zagadnienia, o które prosiłem oraz pomógł stworzyć prezentacje na temat złącza p-n na wysokim poziomie, którą bez problemu zaliczyłem. Ogromna wiedza, a zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze,. Szczerze polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej, pan Daniel pomógł mi w przygotowaniach do poprawy egzaminu z elementów elektronicznych. Mimo sporych trudności związanych z testem udało mi się zdobyć zaliczenie. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, korepetycje prowadzone są w sposób zrozumiały i logiczny, dzięki czemu nie ma problemu ze zrozumieniem materiału.

Bardzo dziękuję za pomoc :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2022

Jestem studentem WSEIZ w Warszawie ,Pan Daniel przygotowywał mnie do zaliczenia z Fizyki które zdałem na ocenę bardzo dobrą , bardzo serdecznie polecam Pana Daniela .

Daniel

Panie Hubercie. Gratuluję bardzo dobrej oceny z fizyki. Pozdrawiam.

avatar
Student
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2022

Politechnika Wrocławska - metrologia wykład oraz ćwiczenia. Są to bardzo trudne kursy, które sprawiały mi dużo trudności. Dzięki Panu nareszcie udało mi się zrozumieć trudny materiał oraz bez problemu poradzić sobie z zawiłymi zadaniami i pomiarami. Bardzo polecam i dziękuję za pomoc.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Jestem studentką SGGW. Pan Daniel skutecznie pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu z Mechaniki Płynów. Serdecznie polecam współpracę.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2022

Jestem studentem Politechniki Krakowskiej. Pan Daniel pomógł mi w zadaniach z przedmiotu Termodynamika. Zadanie było na tyle trudne, iż nikt z ludzi ogłaszających się na e-korepetycje, nie chciał się podjąć nawet próby rozwiązania zadań. Pan Daniel to człowiek o OGROMEJ wiedzy, podszedł do tematu bardzo profesjonalnie, ugryzł problem od podstaw, przekazał wiedze na temat postępowania w rozwiązaniu tak zawiłych zadań z jakimi przyszło mi się zmierzyć. Chciałbym z tego miejsca podziękować za poświęcony czas Panu Danielowi oraz profesjonalne podejście do tematu oraz niepozostawienie mnie z trudnym tematem sam na sam. Ostatecznie udało mi się zaliczyć przedmiot co w głównej mierze zasługa Pana Daniela ;). Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Studiuję na Politechnice Śląskiej, Pan Daniel pomógł mi w zrozumieniu i nauczeniu się na wyjątkowo trudny trzeci termin kolokwium z podstaw elektrotechniki. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze, pełen profesjonalizm. Kolokwium zostało zdane na maksymalną ilość punktów, pomimo wyjątkowo trudnych i podstępnych zadań, w 100% polecam!!

Daniel

Panie Filipie gratuluję zdobycia maksymalnej ilości punktów i oceny najwyższej 5 z podstaw elektrotechniki. Pozdrawiam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Profesjonalne podejście. Pobierałem korepetycje z mechaniki płynów dzięki czemu zaliczyłem przedmiot za pierwszym podejściem.
Polecam,

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Jestem studentką Akademii Górniczo - Hutniczej. Pan Daniel pomógł mi w przyswojeniu materiału z zakresu termodynamiki. Współsprawca przebiegała w przyjaznej atmosferze, bez jakichkowiek problemów. Egzamin z termodynamiki zdałam w pierwszym terminie jako jedyna na roku!! Polecam z całego serca!

Daniel

Pani Karolino. Dziękuję za współpracę i gratuluję sukcesu na tle całego roku w bardzo trudnym egzaminie z termodynamiki.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do kursu "Fizyczne podstawy elektroniki". Dzięki pomocy udało mi się zaliczyć kurs na ocenę bardzo dobrą, jako jedynemu ze zdających. Podczas współpracy była bardzo miła atmosfera i w przyszłości jeśli będę czuł potrzebę dokształcenia się, na pewno skorzystam z profesjonalnego podejścia i pomocy prowadzącego.

Daniel

Panie Dawidzie. Gratuluję bardzo dobrej oceny z przedmiotu i sukcesu na tle całego roku.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Jestem studentem Politechniki Bydgowskiej . Pan Daniel pomógł mi w bardzo trudnym zadaniu ze stanów nie ustalonych z Elektrotechniki ,którego nikt nie potrafił zrobić.! Bardzo długo szukałem osoby ,która podjęła by się tego zadania .Dopiero gdy trafiłem na Pana Daniela dzięki jego profesjonalnemu podejściu , ogromnej wiedzy zadanie zostało rozwiązanie bardzo profesjonalnie . Wytłumaczy bardzo szczegółowo . Dodam ,że jest dostępny o każdej porze bardzo profesjonalnie podchodzi do zadania . Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą . Serdecznie Polecam

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Student Politechniki Warszawskiej. Pan Daniel pomógł mi z przedmiotem "Podstawy elektroniki i pomiarów". Bardzo profesjonalne podejście. Polecam wszystkim.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Studentka Politechniki Wrocławskiej Pan Daniel pomagał mi z wymianą ciepła (przedmiot praktycznie nie do zdania) ale się udało! Bardzo profesjonalne podejście super kontakt i przemiła współpraca. Polecam wszystkim zdanie przedmiotu gwarantowane!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej na Eiti. Bardzo polecam korepetycje u Pana Daniela.Znalazl dla mnie czas, gdy szukalam korepetycji "na już" oraz poświęcił wiele czasu dokładnie omawiając tematy z teorii obwodów. Niezwykle miła współpraca, widać że jest to osoba z pasją.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Danielem! Jestem studenką Politechniki Wrocławsiej i przedmiot taki jak mechanika płynów jest bardzo ciężki do przetrwania, na szczęscie dzięki Panu Danielowi, z którym współraca przebiegała w przemiłej atmosferze zdałam egzamin rewelacyjnie, lepiej niż się spodziewałam. Pan Daniel był praktycznie zawsze dostępny i bardzo profesjolanie potrafił wszytko wytłumaczyć.

Daniel

Gratuluję rewelacyjnego zdania. Pozdrawiam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Współpraca z Panem Danielem przebiegła szybko i bez zastrzeżeń.
Ekspresowe rozwiązanie zadań z miernictwa elektronicznego. Politechnika wrocławska

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2022

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej, Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu z mechaniki płynów. Dzięki profesjonalnemu podejściu, ogromnej wiedzy Pana Daniela oraz miłej atmosferze, co sprawia że najtrudniejszy materiał staje się zrozumiały, egzamin zakończył się pozytywnie. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają problem z powyższym przedmiotem. Pan Daniel to zdecydowanie najlepszy nauczyciel, godny polecenia!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Polecam z całego serca! Zgłosiłam się do Pana Daniela, z powodu trudności z przedmiotem Teoria Maszyn Cieplnych. Nie ukrywam, że z przedmiotem miałam problemy długi okres czasu. Korzystałam z innych korepetytorów, ale współprace wcale nie poprawiały ani mojej wiedzy ani oceny.. Jak się okazało- Pan Daniel posiada ogromną wiedzę na wielu płaszczyznach w tym z teorii maszyn cieplnych. Wszystkie aspekty zostały doskonale i w końcu zrozumiale wytłumaczone! Pełen profesjonalizm, Pan Daniel dostępny o każdej porze. Na każde pytanie zna odpowiedź. Świetny korepetytor, dzięki Panu Danielowi otrzymałam ocenę 5!! Dzięki Bogu, że istnieje taki człowiek! Ogromnie polecam! I bardzo dziękuję!!

Daniel

Pani Natalio. Dziękuję za miłe słowa pod moim adresem. Gratuluję oceny 5. Pozdrawiam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2021

Jestem studentem Politechniki Rzeszowskiej. Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do kolokwium z Analizy matematycznej, które zdałem na zadowalającą mnie ocenę. Mam bardzo pozytywne odczucia ze wspólnej współpracy. Zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałem. Ogromna wiedza oraz znakomicie przekazana, pełen profesjonalizm, miła atmosfera.
Polecam każdemu serdecznie.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Na pana Daniela natrafiłem przeszukując kolejne oferty po kontakcie z nieudolnymi korepetytorami z elektrotechniki, nie potrafiących poradzić sobie w pewnych momentach nawet z rozwiązaniem zadania. Czas uciekał , a termin końcowej sesji był coraz bliżej. Pan Daniel odrazu przyciągnął mnie swoją charyzmą i zainteresowaniem tematem. W niecałe 12 dni, w kilka godzin wykładów prowadzonych w sposób bardzo intensywny, krótko mówiąc -bez owijania w bawełnę opracowywał ze mną najważniejsze przykłady, prawie wręcz dokładnie typując zadanie jakie będę miał na kolokwium ostatecznym które zaliczyłem. Dodatkowo do ostatniej chwili stanowił wsparcie mentalne. Uważam ze jest to doskonały wybór korepetytora, który nie zapomina o zajęciach, wręcz żyjąc sytuacja swoich uczniów. Polecam serdecznie student wydziału mechaniczno-elektrycznego AMW W Gdyni.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej. Zgłosiłem się do Pana Daniela gdyż miałem problemy z Mechaniką Płynów(kto miał ten przedmiot to wie jak niektórzy wykładowcy potrafią zrobić z łatwych rzeczy bardzo ciężkie, gdyby nie Pan Daniel to dalej bym był przekonany, że ten przedmiot to czarna magia) .Podejście do ucznia w pełni profesjonalne, mnóstwo przykładów,. Jeżeli było cos niezrozumiałe to Pan Daniel od razu starał się to inaczej przedstawić. Wiele razy się zdarzało, że Pan Daniel za darmo przedłużał korepetycje gdyż chciał mi pokazać więcej przykładów(nie 1 minuta czy dwie ale zdarzało się nawet 1.5h). Pan Daniel to korepetytor złoto, szkoda ze nie ma więcej takich ludzi którzy w tak prosty i przejrzysty sposób oraz z tak pozytywna energie że aż chce się uczyć przedstawiają materiał. Jeszcze raz dziękuję Panie Danielu.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Jestem studentem Politechniki Krakowskiej. Pan Daniel przygotowywał mnie z przedmiotu Elektronika, jest to złota osoba, cierpliwa, umie jak nikt inny wytłumaczyć, zawsze przygotowany do korepetycji. Z każdym pytaniem można uderzać nie ważne o jakiej porze dnia.
Dziekuje bardzo Panie Danielu bez Pana to by sie nie udało.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Jestem studentem politechniki śląskiej. Namiar na Pana Daniela dostałem z polecenia kolegi któremu udzielał korepetycji.Z racji tego że w nauczaniu miałem 15 lat przerwy miałem pewne obawy. Pan Daniel w mgnieniu oka dostosował się do mojego poziomu i wytłumaczył mi zagadnienie w sposób jasny i zrozumiały.Pomijając fakt jego profesjonalizmu oraz ogromnego zasobu wiedzy dało się odczuć ,iż jest dobrym człowiekiem i był zaangażowany w moją sytuację polecam w 100%

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Miałem problemy z przedmiotem pn. Cyfrowe Przetwarzanie Sygnałów. Sprawa była naprawdę skomplikowana ale dzięki Danielowi problem został rozwiązany. Pozdrawiam Student Politechniki Bydgoskiej.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2021

Studiuję na Politechnice Krakowskiej. Pan Daniel bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Za sprawą owocnej współpracy i ogromnego zaangażowania, właściwego przygotowania zaliczyłem przedmiot mechanika płynów na ocenę 5.0. Nie miałem żadnych problemów ze zdaniem ćwiczeń oraz egzaminu końcowego do którego zostałem przygotowany. Bardzo duża elastyczność, uczciwość, ogromna wiedza, wzorowy kontakt z uczniem. Szczerze POLECAM!!

Daniel

Panie Michale gratuluję oceny bardzo dobrej. Pozdrawiam.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Pan Daniel przygotowywał mnie do egzaminu z elektroniki i elektrotechniki. Mimo moich wcześniejszych problemów z przedmiotem zaliczyłem go na 5. Widać że ma olbrzymią wiedzę którą umie przekazać. Polecam każdemu.
Student Politechniki Warszawskiej

Daniel

Panie Wiktorze, gratuluję.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Polecam Pana Daniela z całego serca! Posiada On ogromną wiedzę, którą umie przekazać - mechanika płynów staje się zrozumiała! Pan Daniel doskonale przygotował mnie do egzaminu - zdałam na 5 :)
Studentka SGGW

Daniel

Gratuluję bardzo dobrej oceny i pozdrawiam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Korepetytor jest bardzo inteligentny i nie mam zastrzeżeń. Kontakt jest możliwy cały czas - mailowo lub telefonicznie. Potrafi bardzo dobrze wykonać zadanie a następnie je wytłumaczyć. Jestem uczniem Uniwersytet Morskiego w Gdyni i żaden wykładowca nie ma zastrzeżeń co do wykonywanych zadań czy napisanych sprawdzianów. Pan Daniel jest bardzo sumienną osobą.

Daniel

Panu Marcinowi pomogałem z przedmiotów takich jak: techniki wysokich napięć, metrologii, maszyn elektrycznych oraz elektroenergetyki. Gratuluję i pozdrawiam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Korepetytor kompetentny, dostosowujący tempo prowadzenia spotkania oraz przerabiany materiał do potrzeb. Dopasowanie terminu pod studenta w szybkim czasie oraz dogodnych godzinach. Studiuje na Politechnice Śląskiej. Kolokwium zaliczone bez większych problemów. Spotkanie pozwala zrozumieć temat, a nie tylko uczy schematu robienia zadań. Polecam

Daniel

Pan Michał nie napisał, że uczyłem mechaniki płynów. Gratuluję i pozdrawiam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Doskonały nauczyciel, wszystkie zagadnienia z mechaniki płynów dobrze wytłumaczone w jasny i przejrzysty sposób. Polecam tego korepetytora z czystym sumieniem. Student z Sggw

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Studiuje na politechnice w Warszawie. Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu z elektrotechniki, który oczywiście zakończył się pozytywnie. Przedstawiony materiał był jasny i rzeczowy. Nie można powiedzieć złego słowa. Polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Bardzo sie ciesze ze znalazłem ogłoszenie Pana Daniela, świetnie przygotował mnie do egzaminu z elektrotechniki. Lekcje były prowadzone sumiennie i profesjonalnie. Egzamin po ówczesnym przygotowaniu przez Pana Daniela napisałem na ocenę bardzo dobry (29/30) pkt. Serdecznie polecam każdemu.
Jestem studentem Politechniki Czestochowskiej.

Daniel

Panie Marcinie gratuluję wyniku i bardzo dobrej oceny. Pozdrawiam.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Daniela, na kilku spotkaniach wyjaśnił mi cały materiał od podstaw, wyprowadzając wszystkie wzory. Pierwszy raz spotkałam tak dobrego nauczyciela, na każdym spotkaniu Pan Daniel pytał czy wszystko jest zrozumiałe jeśli widział, że z czymś jeszcze mam problem jeszcze raz wytłumaczył to samo zagadnienie. Po każdym spotkaniu dostawałam nagrania z zajęć, dzięki którym przed kolokwium mogłam powtórzyć cały materiał. Dzięki Panu udało mi się nadrobić zaległości oraz napisać dobrze kolokwium z PEiE. Bardzo z całego serca!
Studiuję na Politechnice Białostockiej.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Polecam z całego serca! Profesjonalnie prowadzone korepetycje, bardzo miła atmosfera. Dzięki pomocy Pana Daniela udało mi się zaliczyć mechanikę płynów na PCZ.

Daniel

Dziękuję za współpracę i 5 z egzaminu. Serdecznie pozdrawiam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Jeśli szukasz osoby godnej zaufania - bez wahania wybierz pana Daniela. Jest to osoba zaangażowana oraz wymagająca od siebie. Pan pomógł mi w rozwiązaniu zadań z przedmiotu "Elektronika i elektrotechnika" prowadzonym na politechnice. Zadania zostały kompleksowo wytłumaczone i rozpisane, tak, że można się z nich nauczyć więcej, niż z zajęć. Serdecznie polecam!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, miła atmosfera, wszystko wytłumaczone bardzo klarownie. Dzięki Panu udało mi się zaliczyć ćwiczenia z Podstaw Elektroniki na AGH.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Pan jest mega zaangażowany, pomógł mi w przygotowaniu bardzo wymagającego zestawu dzięki, któremu zdałam ćwiczenia z elektroniki na AGH. Zajęcia były przeprowadzone online, lecz mimo to spełniły w pełni swoje zadanie. Polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Dzięki Panu, dostałam 5/5 z kolowkium z elektroniki na AGH.
Bardzo przyjemne zajęcia, pomimo że były online to i tak przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób

Daniel

Gratuluję bardzo dobrej oceny. Pozdrawiam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Jestem studentem SGGW, pan Daniel pomógł mi z Hydrauliką, bardzo polecam, uczciwy oraz bardzo pracowity człowiek, zdecydowanie można mu zaufać!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Bardzo polecam korepetytora, materiał wytłumaczony bardzo dobrze w spokojnej atmosferze.
Egzamin zaliczony na ocenę + db
Uniwersytet Śląski

Daniel

Pan Dawid nie dodał, że chodziło o przedmiot podstawy elektroniki i elektrotechniki. Pozdrawiam o gratuluję.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Polecam z czystym sumieniem !!!!! Pełen profesjonalizm !!!!! Gwarancja zaliczenia.

Daniel

Pan Krzysztof nie dodał, że chodzi o przedmiot mechanika płynów. Pozdrawiam i gratuluję.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Polecam tego korepetytora, jego pomoc okazała się nieoceniona przy zadaniach z ruchu obrotowego. Bardzo dobrze wytłumaczył materiał.
Pozdrawiam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Jestem studentem Politechniki Częstochowskiej. Pan Daniel skutecznie pomógł mi w przygotowaniach do kolokwium zaliczeniowego z Termodynamiki. Kolokwium udało mi się napisać na ocenę 5. Bardzo dobry kontakt i rzetelne podejście. Serdecznie polecam !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Jestem studentem UWM, pan Daniel pomógł mi z mechaniką techniczną, bardzo polecam, uczciwy oraz bardzo pracowity człowiek!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Jestem studentem Politechniki Częstochowskiej. Uzyskałem pomoc w przygotowaniu do kolokwium z Termodynamiki.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Jestem studentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Pan Daniel doskonale pomógł mi się przygotować do egzaminu z Termodynamiki. Serdecznie polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Jestem studentką Pwr. Pan Daniel przygotował mnie do egzaminu z mechaniki płynów, przedmiot ciężki, na szczęście dzięki Panu Danielowi udało się świetnie zdać. Bardzo polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Jestem studentem Akademii kaliskiej. Pan Daniel pomógł mi online w przygotowaniu do egzaminu z teorii pola elektromagnetycznego. Dzięki ogromnej wiedzy udało mi się w końcu zdać egzamin. Dziękuję serdecznie. Wszystkim polecam Pana Daniela

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2021

Jestem studentem SGGW, Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do kolokwium z Mechaniki Płynów, zaliczyłem wszystko super ;)))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Jestem studentką Politechniki Białostockiej , dzięki korepetycjom z panem Danielem opanowałam materiał z mechaniki płynów na dobrym poziomie . Serdecznie polecam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Jestem studentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dzięki Panu Danielowi w końcu zdałem egzamin fizyki z doświadczeń i części laboratoryjnej.
Duża wiedza i doświadczenie.
Serdecznie polecam współpracę :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Jestem studentką Politechniki Łódzkiej. Pan Daniel w bardzo prosty i zrozumiały dla mnie sposób wytłumaczył zagadnienia dotyczące termodynamiki. Dodatkowo nakierował i wyjaśnił tematykę podczas wykonywania sprawozdania, dzięki czemu sprawozdanie zostało jako jedyne zaliczone i w dodatku na najwyższą ocenę.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Polecam korepetytora wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczone. Dobrze zostałem przygotowany do kolokwium z mechaniki płynów. Polecam

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Jestem studentką Politechniki Wrocławskiej, Pan Daniel przygotowywał mnie do egzaminu z wymiany ciepła i mechaniki płynów. Tak rzetelnej i szczerej osoby dawno nie widziałam. Bardzo przykłada się do swojej pracy, mimo pomocy online zawsze był przygotowany, odpowiadał na każde pytania i poświęcał jak najwiecej czasu mojej osobie. Takich szczerych i oddanych ludzi bardzo rzadko się spotyka! Polecam jak najbardziej, nie wspominając, że egzaminy zdałam na bardzo dobrym poziomie ;)

avatar
Krzyś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Jestem studentem Politechniki Poznańskiej, Pomoc Pana Daniela była nieoceniona - nauczył mnie Mechaniki Płynów on-line! Bardzo dziękuję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Jestem studentką 3 roku inżynierii środowiska na uczelni SGGW. Pan Daniel z dużym zaangażowaniem i skrupulatnością pomógł mi w nauce mechaniki płynów. Pomimo wielu zajęć znalazł czas aby pomóc mi w przyswojeniu wiedzy i zdaniu kolokwium.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Jestem studentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Pan Daniel pomógł mi w przygotowaniu do kolokwium z którego dostałam dobrą ocenę. Zdecydowanie polecam tego korepetytora.

Daniel

Pani Ewa nie dodała, że chodziło o przedmiot termodynamika. Gratuluję i pozdrawiam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Perfekcyjna pomoc w opracowaniu sprawozdania z inżynierii materiałowej w elektronice. Naprawdę jestem usatysfakcjonowany, tym bardziej że Pan Daniel nie wyłącza telefonu zaraz po skończeniu pomocy. Mało tego sam dzwoni i interesuje się sytuacją. Naprawdę duży plus dla Pana
Student AGH. Mariusz

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Jestem studentem Uniwersytety Gdańskiego. Pan Daniel pomógł mi z przygotowaniem do kolokwium. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm, serdecznie polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Jestem studentką pierwszego roku na pwr. Pan Daniel bardzo pomógł mi z fizyką, Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu zdałam egzamin na 5. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Jako student studiów II stopnia na Politechnice Warszawskiej skorzystałem z pomocy P. Daniela w przygotowaniu do kolokwium. Ogromna wiedza nauczyciela, chęć i sposób przekazania jej przełożyły się na bardzo pozytywny wynik. Zdecydowanie polecam.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Z czystym sumieniem polecam. Jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Dzięki Panu Danielowi zaliczyłam Fizykę na 5! Dziękuję za pomoc, napewno będę polecać :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Chodzę do klasy z rozszerzoną fizyką w jednym z najlepszych Warszawskich liceów.

Z powodu ogromu zaległości obawiałem się, że nie zaliczę przedmiotu, jednak dzięki profesjonalnemu i bardzo rzetelnemu podejściu pana Daniela, udało mi się dogonić program, a nawet trochę go wyprzedzić.

Serdecznie polecam, zarówno do pomocy z zaległościam, jak i przygotowania do matury rozszerzonej, olimpiad lub na studia.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Jestem absolwentką liceum i za niedługo czeka mnie matura z matematyki. Dzięki p. Danielowi dobrze opanowalam materiał i poprawiłam oceny, co nie było takie oczywiste, bo nigdy nie należałam do matematycznych orłów. Atmosfera na zajęciach była zawsze miła i bezstresowa a p. Daniel chętny do pomocy, także po naszych lekcjach. Polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Jestem uczennicą liceum, a matematyka zawsze sprawiała mi wiele problemów. Po korepetycjach z P. Danielem wyciągnęłam się z fatalnych ocen i zaczęłam czerpać satysfakcję z rozwiązywania zadań. Na każdych zajęciach widać było jego ogromne zaangażowanie, co przekładało się na moje pozytywne nastawienie. Serdecznie polecam!

avatar
grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Jestem studentem pierwszego roku na Politechnice Warszawskiej.
Korepetycje z panem Danielem bardzo pomogły mi powtórzyć materiał z fizyki.
Polecam.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Pan Daniel pomógł mi rozwiązać zadania z fizyki z 1 roku studiów. Wszystko wykonane skrupulatnie i rzetelnie. Kontakt był bardzo dobry, a praca przejrzysta. Widać, iż Panu Danielowi zależy na efektach i skupia uwagę na wszystkich detalach, dlatego serdecznie polecam Pana Daniela wszystkim tym którzy potrzebują pomocy z fizyki czy z matematyki oraz nawet tym którzy chcą się jeszcze w tych kierunkach dokształcić. Na prawdę warto, pozdrawiam.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 stycznia 2020

Dzięki Danielowi pierwsze doświadczenia z fizyką okazały się mniej straszne. Pomógł mi przygotować się do kolokwiów. Polecam, studentka Uniwersytetu Warszawskiego

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Jestem studentem pierwszego roku na Wojskowej Akademii Technciznej (kierunek budownictwo). Dzięki korepetycją z matematyki u Pana Daniela bez problemu poradziłem sobie z ,,wejściem,, w studia. Pan Daniel zawsze jest świetnie przygotowany do każdego spotkania. Wcześniej dopytuje o notatki i zadania z zajęć dzięki czemu jesteś zawsze przygotowany.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Dzięki Panu Danielowi zaliczyłam kolokwiwa !
A przyznaje, że fizyka nigdy nie była mi po drodze, to i tak dopadła mnie na studiach.
Na szczęście w porę znalazłam Pana Daniela, który od razy wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia , pokazał sposób rozwiązywania zadań, a dzięki jego nagraniom z lekcji mogłam jeszcze raz przeanalizować dany dział.
Serdecznie polecam korepetycje ,nie ważne na jakim poziomie! Ponieważ jestem pewna ,że Pan Daniel podoła wszystkiemu!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Jestem studentką drugiego roku budownictwa na Politechnice Warszawskiej. Lekcje u Daniela sprawiły, że zrozumiałam dotychczas przerabiany na zajęciach materiał z analizy i algebry. Korepetycje były prowadzone przez Skype. Daniel był zawsze przygotowany do zajęć z tematów które wcześniej ustalaliśmy. Polecam każdemu kto chciałby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Jestem tegoroczną maturzystką, uczęszczałam do Pana Daniela na korepetycje z fizyki w drugiej klasie. Pan Daniel był dobrze przygotowany do każdych zajęć, tłumaczył rzeczowo i zrozumiale dzięki czemu dużo lepiej zrozumiałam fizykę.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Pan Daniel pomógł mi przygotować się do matury z fizyki. Podczas zajęć przez skype nauczył mnie zdrowych nawyków podczas rozwiązywania zadań. Setki przykładów i dokładne objaśnienia to zdecydowany atut. Nie zdarzyło się żeby Pan Daniel nie odpowiedział na moje pytanie, a wszelkie niejasności tłumaczył bardzo dokładnie. Po zajęciach czułem się pewnie przygotowany do matury i studiów technicznych. Zdecydowanie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Świetne korepetycje, korzystałam kilka razy, gdy miałam problem z jakimś zagadnieniem z fizyki (matfiz). Wszystko na spokojnie i zrozumiale. Polecam.

avatar
Feliks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Korepetycje pomogły mi w zdaniu 2 i 3 klasy liceum, prowadzone przez Skype na bardzo wysokim poziomie zapewniają przerobienie tematów szkolnych jak i ponadprogramowych. Polecam, bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o lekcje dodatkowe.

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Regularne lekcje z Panem Danielem pomogły mi poradzić sobie z zaległościami z matematyki i fizyki. Nie tylko przerobiliśmy szczególnie ponownie sprawiające problemy tematy ale także w sposób systematyczny utrwaliliśmy cały materiał. Na uwagę zasługuje także życzliwość Prowadzącego oraz elastyczność w doborze terminów lekcji. Bardzo jestem w owej współpracy zadowolony a Pana Daniela zdecydowanie polecam.
Uczeń klasy mat-fiz, 3 semestry lekcji

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Uczeń klasy 3 liceum, mat fiz.
Dołączyłem rok przed maturą, ale mimo mniejszej ilości czasu pan Daniel świetnie wszystko wytłumaczył, także te tematy których nijak nie mogłem zrozumieć jak np. prawdopodobieństwo. Bardzo elastyczne godziny, zajęcia przez Skype i każde z nich są nagrywane, a filmiki dostajemy po zajęciach - mega rozwiązanie. Ogólnie bardzo polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Uczeń liceum profil Mat-Fiz.
Korepetycje mam od 3 lat i jest to chyba jedyny powód dla którego zdaje do 3 klasy. Korepetycje na Skype i jest to najlepszy format nauki.
Bardzo polecam. 11/10

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Studentka I roku chemii - zaczęłam zajęcia z fizyki z panem Danielem w połowie sierpnia. Już na początku września zdecydowałam się również na zajęcia z matematyki. Studia rozpoczęłam pod przerwie 6-letniej, przez co zapomniałam prawie cały materiał, który był w liceum.
Zajęcia prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób. Cała prezentacja oraz rozwiązane zadań bardzo dokładnie omówione oraz nagrane na filmie mp4. Filmy te są wysyłane po zakończonych zajęciach na maila. Bardzo ułatwiają powtórkę i samodzielną naukę w domu. Zajęcia prowadzone są w luźniej atmosferze, co nie zmienia faktu, że w między czasie trzeba się pilnować i odpowiadać na podchwytliwe pytania dotyczące bieżącego zadania.
Bardzo szybko odpisuje na sms-y i nie ma problemu, aby elastycznie umawiać się na zajęcia.
Z wieloma osobami miałam już zajęcia, ale Pana Daniela mogę wszystkim serdecznie polecić, zwłaszcza tym, którzy mają podbramkową sytuację lub ciężki egzamin w perspektywie. Dzięki Panu Danielowi nie muszę się stresować nadchodzących zajęć w tym semestrze.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Student, kierunek budownictwo.
Bardzo polecam korepetycje z Panem Danielem, materiał wytlumaczony doskonale co pozwolilo osiagnac bardzo dobre wyniki na zaliczeniu przedmiotu.

Daniel

Pan Łukasz nie napisał jak przedmiot uczyłem. Była to fizyka. Pozdrawiam i gratuluję.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Jestem studentem Telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej. Nauka z Panem Danielem przyniosła duże efekty i udało mi się osiągać bardzo dobre wyniki z fizyki na dwoch pierwszych semestrach. Bardzo zwięzły i logiczny sposób tłumaczenia, oparty na wielu przykładach. Różne typy zadań, a każde rozbite na czynniki pierwsze z dokładnym opisem. Gorąco Polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Absolwent jednego z Warszawskich liceów. Dzięki Danielowi zdałem rozszerzoną maturę z matematyki i fizyki z bardzo dobrym wynikiem. Indywidualne podejście i świetnie opracowany program pozwoliły mi na dostanie się na Politechnikę Warszawską. Ponad to, Daniel służył mi radą przy wyborze kierunku studiów co niezwykle ułatwiło mi podjęcie właściwej decyzji. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Budownictwo (studia magisterskie). Równania różniczkowe cząstkowe widziałem pierwszy raz na oczy. Daniel wytłumaczył pochodne, całki i równania w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Przerobił ze mną wszystkie zadania które miałem na zajęciach i dał też sporo swoich. Wszystko w postaci prezentacji z rozwiązaniami krok po kroku, które opracował. Spotkania odbywały się przez SKYPE w bardzo czytelny i przejrzysty sposób. Całe nauki otrzymałem w postaci filmów mp4. Jeśli chodzi o Daniela to śmiało nazwę go prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu. Słowny, uczciwy, pełny zaangażowania, wytłumaczy WSZYSTKO. Przedmiot zaliczyłem bez problemu z dużą nadwyżką. Polecam każdemu, naprawdę WARTO.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Jestem studentem wydziału inżynierii produkcji SGGW. Daniel pomógł mi zrozumieć matematykę i mechanikę, dzięki czemu oba przedmioty zaliczyłem na 5. Dla mnie bardzo ważne były nagrywane lekcje, które Daniel przesyła oraz to, że zajęcia prowadzone są tak aby temat zrozumieć, a nie go wykuć. Dzięki temu, przed egzaminem wystarczy sobie krótko coś przypomnieć, a nie uczyć się czegoś od początku. Nauczyciel rzetelny, godny zaufania, a jednocześnie wyrozumiały i wyluzowany (w granicach rozsądku). Szczerze polecam lekcje z Danielem każdemu, kto chce zrozumieć i bez większych problemów zaliczyć matematykę, mechanikę czy fizykę!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Jestem uczniem jednego z liceów warszawskich w klasie o profilu matematyczno-fizycznym.Dzięki lekcjom z Panem Danielem zagadnienia z fizyki stały się w pełni zrozumiałe. Pan Daniel wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości.Zdecydowane poprawiłem oceny z fizyki i żadna klasówka nie jest problemem. Polecam

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Jestem studentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gorąco polecam korepetycje z panem Danielem, w zaledwie 3 godziny udało nam się przerobić semestralny materiał z metod ilościowych. Super opcją jest film z zajęć, udostępniony przez Pana Daniela, który daje możliwość ponownej powtórki na drugi dzień. Szczerze polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Jestem studentka inżynierii środowiska 1-ego roku na Politechnice. Pan Daniel pomógł mi zrozumieć zadania z fizyki. Bardzo precyzyjnie wszystko tłumaczy, dzięki niemu z łatwością napisałam kolokwium. Zadania od razu stały sie bardziej, przejrzyste i zrozumiale. Bardzo polecam korepetycje u Pana Daniela ;)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Jestem uczniem jednego z lepszych warszawskich liceów w klasie matematyczno-fizycznej. Fizyka w liceum śniła mi się w koszmarach, myślałem że nic i nikt nie jest w stanie do mnie przemówić... Do czasu kiedy pierwszy raz poszedłem na korepetycje. Precyzyjne jasne i zrozumiałe tłumaczenie to coś za co będę wdzięczny przez wiele wiele lat. Jeżeli ktoś szuka pomocy z fizyką polecam serdecznie bo naprawdę warto!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Jestem studentką UW Wydziału Chemii. Fizykę miałam ostani raz w gimnazjum, więc na studiach była dla mnie ogromnym wyzwaniem. Niedawno musiałam zaliczyć kolokwium poprawkowe z całego semestru i gdyby nie Pan Daniel nie udałoby mi się. Przerobiliśmy materiał z całego semestru, a nawet więcej w 5 dni. Na początku myślałam, że to niemożliwe, żeby udało mi się zaliczyć i już chciałam się poddać. Na szczęście udało się, a Pan Daniel mi w tym bardzo pomógł. Na zajęciach nie traci się czasu, wszystko jest omówione dokładnie i szczegółowo. Jeśli czegoś nie rozumiałam to od razu było to wyjaśniane. W domu mogłam obejrzeć film ze wszystkimi omówionymi przykładami. Atmosfera jest bardzo dobra i luźna. Polecam zdecydowanie te zajęcia i nawet jeśli jest się trudnym przypadkiem (tak jak ja byłam) to z Panem Danielem na pewno będziecie dobrze przygotowani i zdacie.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Jestem studentką Inzynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Nie miałam rozszerzonej fizyki w liceum. Pan Daniel w znakomity sposób pomógł mi przygotować się do kolokwium z fizyki. Na zajęciach zostały przerobione wszystkie zadania z którymi miałam problem, dodatkowo otrzymałam video z zajęć. Pan Daniel potrafi dobrze wytłumaczyć trudne zagadnienia, solidnie przygotowuje się do zajęć,a atmosfera w trakcie jest luźna.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Studiuję na wydziale transportu na Politechnice Warszawskiej. Dzięki niemu udało wreszcie mi się zaliczyć matematykę. Na zajęciach robione jest dużo zadań, przerabiane są przykłady występujące na kolosach i egzaminach. Lekcja jest nagrywana więc można ją odtworzyć potem w domu. Kontakt jest również wyśmienity ponieważ zdarzało mi się rozmawiać przez telefon o 23. Gorąco polecam wszystkim, szczególnie tym którzy są na polibudzie i mają wszelakie problemy z matematyką. Gwarancja sukcesu, bo do tej pory każdy mający u Daniela lekcje zaliczył przedmiot z którym miał problem.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Jestem studentem elektroniki na EiTI na Politechnice Warszawskiej, byłem u Daniela kilka razy, bardzo przyjazna atmosfera, dobrze wykorzystany czas, wszystkie problemy fizyczne rozwiązuje bez zastanowienia i potrafi je bardzo dobrze wytłumaczyć. Cechuje go innowacyjny, niespotykany u nikogo innego sposób nauczania, przerabiany przez niego materiał jest rejestrowany wraz z wyjaśnieniami a następnie wysyłany w formie pliku video. Nauczyciel na 5+ !

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Studiuję na PW na Elektrotechnice i potrzebowałem pomocy z kinematyką i dynamiką. Tempo przerabianego materiału było szybkie - takie jakiego akurat potrzebowałem. Nie było owijania w bawełnę, wszystko zostało wyśmienicie wytłumaczone a dodatkowo dostałem filmik w którym są wszystkie przerabiane i wytłumaczone zadanka. Naprawde godne polecenia.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Jestem studentem pierwszego roku Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektronika. Jako osoba, która nigdy wcześniej nie uczyła się fizyki w szkole uważam, że Daniel nadrabiał moje zaległości i rozszerzał tematykę działów (kinematyka i dynamika) w sposób najlepszy z możliwych. Bardzo skuteczny system nauczania, otrzymanie video z lekcji, solidne przygotowanie do zajęć i sporządzenie wielu zadań w ramach pracy domowej. Bardzo polecam każdemu, kto ma problemy z fizyką lub chce skutecznie poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

W ramach rekompensaty za wielkie zaangażowanie włożone w pomoc przy rozwiązywaniu zadań z zakresu fizyki, chciałbym podzielić się opinią na temat Pana Daniela. Jest to człowiek który solidnie przykłada się do powierzonych mu obowiązków. Udzielając korepetycji zdalnie, wszystkie zadania rozpisuje w sposób zrozumiały, czytelny i dokładny (za pomocą programu). W trakcie rozmowy telefonicznej, całe zadanie tłumaczone jest krok po kroku. Chciałbym również zaznaczyć że jest to jedyny korepetytor (wśród 30 do których napisałem), który podjął się rozwiązania dość nietypowego zagadnienia. Jestem studentem na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie i szczerze polecam Pana Daniela.

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Studiuję na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Zarządzania. Daniel uczył mnie do przedmiotu Mechanika Konstrukcji. Materiały i przykłady przygotowane przez prowadzącego były dużo łatwiejsze do zrozumienia niż te z wykładów i ćwiczeń. Daniel bardzo dobrze tłumaczył na określonych przykładach. Atmosfera pracy bardzo mi się podobała. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Polecam korepetytora.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Politechnika Warszawska, wydział elektroniczny. Daniel pomógł mi w projekcie z Fizyki (transmisja danych). Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, zero problemów. Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2016

Doskonałe przygotowanie do zajęć, szczegółowo omówione każde zagadnienie i przerobione każde zadanie sprawiło, że fizyka stała się łatwiejsza. Wielką zaletą jest to, żę nauczycielowi zależy na całkowitym zrozumieniu tematu przez ucznia, dlatego poświęca odpowiednią ilość czasu na przyswojenie każdej partii materiału. Ogromnym plusem jest nagrywanie zajęć, co pozwala na lepsze utrwalenie i przypomnienie sobie wszystkiego z zajęc później, jako ostateczna powtórka przed egzaminem. Jako studentka wydziału Mechatroniki PW pobierałam korepetycje z fizyki, dzięki którym zaliczyłam ten przedmiot na studiach. Jest to zdecydowanie nauczyciel godny polecenia!

avatar
Ksawery
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Bardzo dobry nauczyciel zarowno pod wzgledem posiadanej wiedzy jak i umiejetnosci jej przekazywania oraz atmosfery jaka panuje na korepetycjach. Jestem studentem politechniki warszawskiej na wydziale samochodow i maszyn roboczych, kozystajac z korepetycji z analizy matematycznej,algebry oraz fizyki zdalem wszystko na ocene 4 lub wiecej. Jezeli macie klopoty z matematyka badz fizyka goraco polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.