Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Warszawa (Śródmieście +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka90 / 45 min

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Nauczycielka fizyki udzieli korepetycji uczniom szkół średnich. Przygotowuję głównie do matury .
Chętnie pomogę również przed sprawdzianem, lub konkursem fizycznym. Oferuje bogaty wybór materiałów dydaktycznych: podręczniki, zbiory zadań, przykładowe arkusze egzaminacyjne i wiele innych.
Posiadam duze doswiadczenie w pracy z młodzieżą. Lekcje odbywają się wyłącznie u mnie ( mieszkam na ul. Al Jana Pawła II / Anielewicza).
Zapraszam również zeszłorocznych maturzystów, którzy chcą poprawić wyniki egzaminu.
Zajecia trwaja 45min( 90) 60 min (120zl) lub 90 min (180zl)
Zapraszam.
tel. 662089280

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 10.2005
Uniwersytet Warszawski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Mama Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Dziękuję Pani Dorocie za solidne przygotowanie córki do matury. Nie jest łatwo znaleźć w Warszawie dobrego nauczyciela z fizyki. Pani Dorota ma nie tylko ogromną wiedzę, ale również kompetencje i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Słowem - nie szukajcie Państwo innej osoby, Pani Dorota jest najlepsza!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Przy bardzo niskim poziomie z fizyki jaki miałem w szkole średniej, Pani Dorota fantastycznie mnie przygotowała do matury.
Lekcje są bardzo intensywne, dzieki czemu nawet przez godzine, można przerobić bardzo duży zakres materiału.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Moje przygotowania do matury z fizyki, z Panią Dorotą trwały krótko (około 3 miesiące), ale solidna powtórka najważniejszych zagadnień pozwoliła mi uzyskać bardzo satysfakcjonujący wynik. Jak najbardziej polecam zajęcia z Panią Dorotą przyszłym maturzystom i jeszcze raz dziękuję Pani za pomoc !

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Pani Dorota doskonale przygotowała mnie do matury z fizyki. Serdecznie polecam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2019

Moje dziecko przygotowywało się u Pani Doroty przez jeden semestr do konkursu kuratoryjnego z fizyki w gimnazjum (zajęcia raz w tygodniu 90 min). Konkurs zakończył się sukcesem z wynikiem laureat i zapewnił wstęp do dowolnego liceum. Pani Dorota bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie zawiłości, jest otwarta na najbardziej dociekliwe pytania, dysponuje obszernymi materiałami. Zajęcia z Panią Dorotą umożliwiają dogłębne zrozumienie fizyki. Jak dodamy do tego oczywiście pracę własną to sukces gwarantowany. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy innym.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Moja córka przygotowywała się z Panią Dorotą w gimnazjum do konkursu fizycznego. Efekt - laureat (jedna z 10 dziewczyn na Mazowszu) i dowolny wybór liceum.
Przed maturą wróciliśmy do Pani Doroty. Efekt - 87% z matury rozszerzonej i 99 centyl w Polsce. A zajęcia trwały jedynie 1x60 min. w tygodniu. Córka jednak rzetelnie pracowała też w domu.
Serdecznie dziękuję Pani Dorocie i szczerze polecam wszystkim. Niezwykle przyjazna, miałem okazję poznać osobiście, a materiały rzeczywiście bardzo obszerne.
Córka szczęśliwa, wybrała jako kierunek studiów... fizykę :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Chodziłam do Pani Doroty przez rok, zaczynając naukę do fizyki rozszerzonej od początku. Dziś jestem studentką drugiego roku lekarskiego, w czym także niewątpliwa zasługa pani Doroty, bez fizyki napisanej na 75% o WUMie mogłabym pomarzyć. Ma to też swoje echo w kolokwium zaliczeniowym z biofizyki- solidna fizyka maturalna naprawdę przydaje się nawet na medycynie. No i co równie ważne lub nawet cenniejsze- rozumiem dzięki lekcjom otaczający mnie świat i teksty popularnonaukowe, wciąż rozwijając swoje pasje.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Zgłosiłam się do Pani Doroty na początku trzeciej klasy liceum i zaczynałam całą fizykę od zera. Wtedy nie umiałam nic, a w maju napisałam maturę rozszerzoną z fizyki na 78%. Pani Dorota to najlepsza nauczycielka fizyki na jaką mogłam trafić. Tłumaczy jasno i klarownie. Dostałam od niej mnóstwo materiałów do nauki. Naprawde bardzo mi pomogła. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Uczęszczałam na lekcje fizyki do pani Doroty w pierwszej klasie LO. Pani Dorota ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazywać w jasny i przystępny sposób. Nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia umiała wyjaśnić mi tak, że szybko stawały się dla mnie proste i zrozumiałe. Nauczyła mnie jak najprościej i najszybciej poprawnie rozwiązywać zadania i pokazała mi sposoby, dzięki którym można uniknąć błędów. Pani Dorota jest osobą cierpliwą i spokojną, a na zajęciach z nią zawsze panuje miła atmosfera. Polecam lekcje z panią Dorotą wszystkim, którzy szukają naprawdę dobrego nauczyciela fizyki.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Szczerze polecam, zajęcia są konkretne i uporządkowane. Panie Dorotka doskonale przygotowywuję się do lekcji. Doskonale zna material, oraz tricki i sposoby na dobre napisanie egzaminu. Praca z takim korepetytorem trochę własnych chęci i ambicji i sukces gwarantowany.

avatar
Milad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Szczerze polecam zajęcia z Panią Dorotą. Niewielu jest obecnie takich nauczycieli, którzy interesują się każdym uczniem z osobna i dopasowują program indywidualnie, według potrzeb ucznia, dostosowując się zarówno do jego poziomu jak i do wymagań. Bez problemu zaliczyłem egzamin z fizyki na 78%.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2012

Zdecydowanie polecam! Pani Dorota w niecałe 4 miesiące przygotowała mnie od ZERA do matury rozszerzonej z fizyki, którą zdałem z wynikiem 78%. W nauce bardzo pomogła mi masa materiałów, którą dostawałem na każdych zajęciach. Jeśli chcesz zdać b. dobrze maturę to to jest właściwa osoba.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2010

Wspaniały nauczyciel,w przestępny sposób tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia.Pomogła mi już wiele razy.Zdecydowanie polecam !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2009

Pierwszy nauczyciel z fizyki(a było ich naprawdę wielu), który w bardzo profesjonalny sposób wytłumaczył mi materiał potrzebny do klasówki. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.