Dorota Dąbrowska-Jurczak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łomianki (Łomianki Stare)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem absolwentką anglistyki z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym. Oferuję naukę języka na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

Proponuję zajęcia indywidualne dopasowane do potrzeb ucznia ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do egzaminów (FCE, CAE, BEC, maturalnych, gimnazjalnych, ósmoklasisty i innych). Mam również doświadczenie w prowadzeniu kursów oraz zajęć indywidualnych dla firm - Business English. Chętnie pomogę też w przygotowaniu do rozmowy o pracę w języku angielskim. Zajęcia są możliwe także w godzinach przedpołudniowych.

Serdecznie zapraszam.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dorota Dąbrowska-Jurczak
ul.Gościńcowa 36
05-092 Łomianki
NIP: 118-049-15-94

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 06.1995
Uniwersytet Warszawski
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.1995 - aktualnie
Milestone Nauczanie Języka Angielskiego
Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, maturalnych, gimnazjalnych, ósmoklasisty oraz innych egzaminów językowych. Kursy językowe dla firm, Business English. Zajęcia indywidualne lub w małych grupach.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.