Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Dorota -

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach edukacyjnych. Jestem  nauczycielem z wieloletnim stażem , egzaminatorem OKE maturalnym i po ósmej klasie. Przygotowuję do matury i egzaminu ósmoklasisty . Pomagam uczniom z problemami w nauce oraz pracuję z uczniem zdolnym. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Uczę  również  obcokrajowców.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.