Dorota Drajkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Płock
Chemia40 - 50 / 60 min

Dorota Drajkowska

Opis ogłoszenia

Mgr inż. technologii chemicznej Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z chemii w zakresie gimnazjum i liceum. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Oferuję pomoc w rozwiązywaniu zadań, a także pomoc w nadrabianiu zaległości. Jeśli chcesz się uczyć w miłej i przyjaznej atmosferze serdecznie zapraszam!!
Poza chemią zajmuję się również pomocą w odrabianiu lekcji uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.