Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Warszawa (Bielany)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 - 180 / 60 min

Dorota K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem chemii posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą licealną, jak również ze studentami wydziałów medycznych.

Moje doświadczenie dydaktyczne zdobywałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM) , ucząc studentów Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Farmaceutycznego - jako adiunkt WUM, jak również ucząc studentów Wydziału Chemii UW oraz francuskiej uczelni w Perpignan - w trakcie studiów doktoranckich.

Posiadam kilkuletnie doświadcznie pracy z młodzieżą w klasach systemu międzynarodowego IB (International Baccalaureate)  oraz certyfikat nauczania chemii w systemie IB. Wspólnie z uczniami realzujemy wymagania nowego Syllabusa IB (od 2016 roku) oraz pracujemy nad Internalami (IA) oraz EE. 

Zajęcia prowadzone są w lokalu, przystosowanym do prowadzenia zajęć z chemii (oraz matematyki), posiadającym wyposażenie dydaktyczne (tablice dydaktyczne, sprzęt multimedialny, modele chemiczne, pokazowy sprzęt laboratoryjny). 

Swoją ofertę zajęć indywidualnych lub grupowych (grupy 2-3 osobowe) kieruję do uczniów, którzy chcą przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub matury z chemii w systemie polskim jak również międzynarodowym.

Adres zajęć:
MEDETTI Dorota Kaliszewska
NIP: 5372211612
ul Lekka 3 lok U11
Warszawa - BIELANY
(5 min pieszo od metra Młociny)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Dorota K
Lekka 3 lokU11
01-910 Warszawa
NIP: 5372211612

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Jestem uczniem II klasy w klasie biol-chem. Od początku roku szkolnego chodzę do Pani Doroty na dodatkowe zajęcia i jestem z nich bardzo zadowolony. Zamierzam kontynuować w następnym roku. Bardzo dożo dały mi materiały, które dostaję, i z których tak naprawdę tylko się uczę (to jest teoria i zadania). Pani Dorota ma ogromną wiedzę. Każde moje pytanie czy niepewność zawsze były wyjaśniane w zrozumiały, kompetentny sposób. Ogólnie bardzo, bardzo polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie, ciekawie i z zaangażowaniem prowadzone zajęcia.
Polecam Panią Dorotę wszystkim maturzystom, 100% na maturze gwarantowane
Pozdrawiam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Gdyby wszyscy nauczyciele mieli takie podejście do nauczania dzieci korepetycje nie byłyby potrzebne ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Do Pani Doroty trafiłem z polecenia i jest bardzo fajnie.Lekcje prowadzone są profesjonalnie, ze zrozumieniem. Pani Dorota jest bardzo zaangażowana w spotkania i odpowiada na każde nurtujące pytania.
Serdecznie polecam :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Do Pani Doroty trafiłam z polecenia i jestem bardzo zadowolona.Lekcje prowadzone są profesjonalnie, zrozumiale w super atmosferze. Każdy problem jest rozwiązany.
Serdecznie polecam :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pani Doroty, zagadnienia wyjaśniane bardzo precyzyjnie i jasno! Taka nauka to sama przyjemność!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

Zajęcia u Pani Doktor prowadzone są bardzo profesjonalnie, zagadnienia są tłumaczone w sposób jasny i budzący ciekawość ucznia. Mój syn stwierdził, że nie sposób się na nich nudzić. Jak najbardziej polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Do Pani Doroty trafiłam z polecenia i absolutnie nie żałuję. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, podczas nich rozwiewane są wszelkie wątpliwości i niejasności, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze.
To, co najbardziej doceniam w naszych spotkaniach to prawdziwe i głębokie zaangażowanie Pani Doroty oraz jasne wykładanie materiału.
Serdecznie polecam :-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Doktor. Starszy syn uczęszczał na zajęcia do Pani Doroty w zeszłym roku, co skutkowało tym, iż dostał się na wymarzone studia – stomatologia na WUM. Pomimo, że dojeżdżał na zajęcia u Pani Doktor co tydzień prawie 200 km, to postanowiliśmy aby drugi syn
również uczęszczał na te zajęcia, bo jak widać przynoszą oczekiwane efekty. Dużym plusem jest to, że, mogą się również spotykać w soboty, co nie koliduje synowi ze szkołą. Pani Dorota posiada na prawdę ogromną wiedzę, a jednocześnie życzliwe, choć wymagające podejście do ucznia. Prawdziwy i skuteczny dydaktyk. Polecam.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Pani Dorota w sposób jasny tłumaczy zagadnienia chemii. Dzięki niej zrozumiałam chemię. Wiedza Pani Doroty jest imponująca. Potrafi zmotywować do nauki, by osiągnąć wymarzony cel.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Polecam panią Dorotę jest najwspanialsza nauczycielka z jaka się spotkałam. Zajęcia prowadzone w sposób bardzo interesujący i z pasją Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Dzieki niej wlasnie ddostałam sie na moja wymazona Medycyne na WUM. Naprawde polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.