Ostatnia aktywność:
10 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
BHP75 / 45 min

Damian

Opis ogłoszenia

Zdajesz egzamin zawodowy z kwalifikacji Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy, wyodrębnionej w zawodzie 325509 – Technik bezpieczeństwa i higieny pracy?Egzamin teoretyczny nie sprawia wielkiego trudu w porównaniu do egzaminu praktycznego który obejmuje działy zadaniowo-teoretyczne w szczególności : wypadki przy pracy, choroby zawodowe, szkolenia, ocena ryzyka zawodowego.Zapraszam wszystkich, cena do ustalenia. Forma stacjonarna oraz online.Pomogę we wszystkich zadaniach domowych.Polecam kursy przygotowujące

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.