Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Rzeszów (Centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 90 / 60 min

Dorota Szewc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/587 opinii

Opis ogłoszenia

Nowoczesny kurs językowy!

LEKCJA PRÓBNA - BEZPŁATNA !!!

Cena zajęć w ramach kursu:
70 zł - poziom A1, A2, B1, B2 i C1 (60 minut)
80 zł - poziom A1, A2, B1, B2 i C1 (90 minut)
90 zł - kurs w parach lub 3 osobowej grupie (60 minut)

Zapraszam na skuteczne i efektywne zajęcia z języka niemieckiego dla dorosłych, młodzieży szkolnej i dzieci w formie on-line lub na miejscu w Rzeszowie oraz kursy i szkolenia dla firm na wszystkich poziomach językowych od elementarnego A1 do biegłości C2. Zajęcia mają formę indywidualnych spotkań z kursantami w centrum Rzeszowa bądź odbywają się za pomocą komunikatora Skype i wirtualnej tablicy. Zajęcia prowadzę w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw szkolnych i naukowych oraz ciekawe materiały audio i video wyświetlane na tablicy wirtualnej.

Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych tj. dzieci, młodzieży szkolnej, studentów i dorosłych:

Dorośli
Zajęcia mają na celu naukę od podstaw, poprawę dotychczasowych umiejętności językowych bądź przygotowanie do certyfikatu językowego (np. Goethe Institut czy TELC). Dla osób przygotowujących się do wyjazdu za granicę opracowałam autorski program zajęć ukierunkowany na swobodną komunikację oraz rozumienie w ramach licznych bloków tematyczny. Szczególny nacisk kładę na rozwijanie sprawności mówienia i płynne posługiwanie się językiem według zasady: zrozumieć – zastosować – zautomatyzować. Istnieje możliwość nauki podczas zajęć nie tylko języka ogólnego, ale też języka zawodowego z branży:

 • ekonomiczno-administracyjnej
 • prawnej
 • medycznej
 • opiekuńczej (opiekunów osób starszych)
 • elektryczno-elektronicznej
 • informatycznej
 • turystyczno-hotelarskiej
 • gastronomicznej
 • mechanicznej (samochodowej)
 • budowlanej
 • logistycznej

Moja propozycja to jedna z najbardziej efektywnych form nauki języka niemieckiego dla specjalistów.

Uczniowie liceum
Zajęcia mają na celu rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego (na poziomie podstawowym czy rozszerzonym). Podczas zajęć ćwiczone są równomiernie wszystkie sprawności językowe tj. odbiór tekstu czytanego, słuchanego, redagowanie krótszych i dłuższych form wypowiedzi, słownictwo, gramatyka a przede wszystkim konwersacje, celem swobodnej komunikacji w języku obcym w sytuacjach dnia codziennego np. w szkole, w sklepie czy u lekarza. Zajęcia mogą mieć charakter doraźnej pomocy celem wyrównania braków w nauce lub przygotowania do odpowiedzi, kartkówki, sprawdzianu, konkursów szkolnych, matury czy olimpiady.

Dzieci
W zajęciach dla dzieci łączę elementy różnorodnych gier i zabaw z podstawowymi elementami leksyki i gramatyki. Zajęcia urozmaicone są nauką wierszyków, piosenek, czy interaktywnych ćwiczeń, które usprawniają tok lekcji i motywują do nauki. Uczniów szkół podstawowych skutecznie przygotuję do odpowiedzi, kartkówki, sprawdzianu czy różnych konkursów szkolnych.

Podczas zajęć korzystam z ciekawych tradycyjnych i multimedialnych materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw szkolnych i naukowych, autentycznych materiałów prasowych, radiowych, telewizyjnych, interaktywnych ćwiczeń on-line oraz własnych opracowań. Tematyka zajęć dobierana jest w zależności od zainteresowań i potrzeb słuchacza. Zapewniam skuteczną naukę w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnych i autorskich metod nauczania. Mój autorski model nauki sprawia, iż nie tylko uczysz się mówić, ale i myśleć w języku – słuchasz, czytasz, mówisz co sprawia, iż uczysz się szybko i skutecznie.

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ NAUKI!

*Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 517677907 *

Dla wszystkich kursantów wystawiam fakturę za usługi edukacyjne.

Doświadczenie:
Nauczycielka języka niemieckiego z przygotowaniem pedagogicznym i 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego w szkołach i kursach on-line dla młodzieży i dorosłych, praca na stanowisku nauczyciela w renomowanym liceum ogólnokształcącym, technikum i szkole podstawowej w Rzeszowie oraz na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; absolwentka filologii germańskiej UR oraz językoznawczych studiów doktoranckich na UMCS; laureatka stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce; pobyty studyjne w ramach stypendium Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) zrealizowane na uczelniach zagranicznych – Politechnice Akwizgrańskiej, Uniwersytecie Technicznym w Dortmundzie i Uniwersytecie w Bremie; wielkokrotna stypendystka Rektora dla najlepszych studentów

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dorota Szewc
UL. ST. STASZICA 12/18
35-051 RZESZÓW
NIP: 8133482841

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Filologia Germańska
10.2010 - 09.2015
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Językoznawcze Studia Doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 87
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 grudnia 2023

Niestety , Pani sama zaproponowała żeby spotkać się na lekcję próbną po czym nas zignorowała i nawet nie dała znać że nie będzie jej. Absolutny brak szacunku do drugiego człowieka cóż , szukamy dalej

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 października 2023

Zastanawiające się te pozytywne opinie tutaj. Zdecydowanie nie polecam zajęć. Nauczycielka odczytuje przygotowane przez siebie materiały, kolejne zajęcia to kolejne tematy, nie ma nawiązania do poprzednich zajęć, o utrwalaniu umiejętności nie ma więc mowy. Nauczycielka nie pozwala samodzielnie rozwiązywać zadań, w ćwiczeniu ze słuchu sama podała odpowiedzi i tłumaczyła dlaczego takie mają być. A to chyba nie o to chodzi? To uczeń ma rozwiązywać ćwiczenia, a nie nauczyciel. Zajęcia odbywają się bez kamerki, co jest jakimś kuriozum, w nauce języka przecież ważna jest także mowa ciała. Ostatnie z pakietu 4 wykupionych zajęć się nie odbyły, nauczycielka nie pojawiła się na Skype, ale w sumie wolałem już poświęcić te niewykorzystane 55 zł za lekcję, która przepadła, niż przeżywać tę koszmarną lekcję po raz kolejny. NIE POLECAM!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2022

Wszystko Ok. Punktualnie i rzeczowo. POLECAM.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 listopada 2022

Nie polecam korepetycji z panią Dorotą. Kilkakrotnie próbowałem się umówić na lekcję próbną, która za każdym razem była odwoływana. Na jedne zajęcia umówiliśmy się w niedzielę na godzinę 7:30, o godzinie 7:45 dostałem smsa, czy możemy rozpocząć zajęcia o 8:00 - zgodziłem się. O godzinie 8:20 bez żadnego wyjaśnienia otrzymałem informację, że dzisiejsze zajęcia są odwołane.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Gorąco polecam lekcje niemieckiego z panią Dorotą. Atmosfera jest wspaniała, godziny lekcji można elastycznie dopasowywać do swojego harmonogramu, a materiały są zawsze wyczerpujące i rzeczowe.
Moje kompetencje językowe znacząco wzrosły w czasie wspólnej pracy, dlatego chcę nadal kontynuować naszą współpracę.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Bardzo polecam Panią Dorotę! Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze oraz w ciekawy sposób. Podczas zajęć można się nauczyć bardzo wiele - polepszyć konwersację, gramatykę, rozumienie tekstów pisanych jak i słuchanych oraz poszerzyć słownictwo. Wyciągnęłam z zajęć bardzo wiele i jestem bardzo zadowolona. Na pewno nie był to stracony czas!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolona zajęciami prowadzonymi przez p. Dorotę.
Zajęcia prowadzone profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Materiały skierowane na indywidualne potrzeby ucznia. Widzę dużą poprawę w znajomości języka.
Polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Bardzo dobry dobór materiałów i treści do potrzeb osoby uczącej się. Cały kurs prowadzony kompleksowo (słownictwo, gramatyka, treści audio). Polecam lekcje z Panią Dorotą.

avatar
Radoslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Polecam zajęcia z Panią Moniką. Lekcje w 100% praktyczne - ciekawe tematyka dostosowana do wymagań ucznia. Lektorka zawsze przygotowana. Forma prowadzenia zajęć również na plus.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Polecam Panią Dorotę, to miła i profesjonalna osoba, do każdej lekcji są udostępniane różne materiały dydaktyczne, dopasowane do aktualnych potrzeb, jest też duża elastyczność względem terminarzu ucznia, a nauczanie jest zaplanowane pod kątem celu i możliwości. Na zajęciach kładziony jest nacisk na wszystkie elementy znajomości języka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 lutego 2021

Niestety nie jestem zadowolona z lekcji z p. Dorota. Zdecydowalan sie na zajecia z Pania dzieki duzej ilosci pozytywnych opinii. Z mojej perspektywy wygladalo to nastepujaco: czeste odwolywanie zajec do tego stopnia, ze zdecydowalam sie na rezygnacje poniewaz ostatni czas to przerwa ok. Miesiaca, w trakcie zajec skracanie ich do pol godz. z przyczyn osobistych z informacja ze odrobiny je nastepnym razem - w efekcie odrobione koncem miesiaca, platnosc z gory za caly miesiac poniewaz Pani ma zle doswiadczenia z uczniami, a zajecia odwolywane przez nauczyciela. Wystawiane fv z opoznieniem w trakcie kolejnego miesiaca za miesiac poprzedni. Materialy do zajec otrzymywalam przed lekcja- scan kazdej strony w innym pliku, co sprawialo zamieszanie ze skakaniem po roznych plikach. Jestem zaskoczona iloscia pozytywnych opinii poniewaz wyglada to zupelnie inaczej. Chyba ze sa kolekcjonowane tylko pozytywne komentarze poniewaz przy takiej liczbie opinii troche zaskakujacy jest wynik 100% na 5. W kazdym razie ja nie polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Polecam

avatar
zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Lekcje są bardzo ciekawe i starannie przygotowane. Dużym atutem jest również możliwość elastycznego wyboru terminów zajęć.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Z Panią Dorotą uczyłam się niemieckiego przez 7 miesięcy. Materiały do lekcji są ciekawe, dobrze przygotowane, wysyłane zawsze po wykupieniu 4 godzin lekcyjnych. Lekcje mijają szybko, sprawnie. Zawsze jest czas zarówno na czytanie, aktywne uczenie się słownictwa jak i ćwiczenia gramatyczne. Spokojna, bezstresowa nauka. Polecam :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Polecam wszystkim którzy chcą uczyc się niemieckiego szybko i skutecznie.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Polecam lekcje z Panią Dorotą. Zajęcia były ciekawe i dostosowane do poziomu znajomości języka. Nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia po niemiecku. Pani Dorota wysyła materiały przed każdą lekcją. Plusem zajęć jest również ich elastyczność, możliwość przesunięcia terminu gdy coś wypadnie.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Pani Dorota jest dobrym korepetytorem. Lekcje przebiegaja dynamicznie, oraz umożliwiaja rozwoj kazdej kompetencji jezykowej.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Pani Dorota jest bardzo dobrą nauczycielką, mówi perfekcyjnie, płynnie i z dobrym akcentem (po doświadczeniach z innymi korepetytorami wiem, że nie każdy lektor mówi tak dobrze po niemiecku). Otrzymuję pracę domową na maila przed każdymi zajęciami, jest dużo mówienia, słuchanek, poznawania zwrotów z mowy potocznej. Przez wakacje z panią Dorotą zrobiłam większy postęp niż przez cały rok akademicki z innymi nauczycielami. Gorąco polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Panią Dorotę! Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy i urozmaicony. Pani Dorota przesyła materiały z wyprzedzeniem i jest zawsze przygotowana do zajęć. Dodatkowo dużą zaletą jest elastyczność w uzgadnianiu terminów. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Uczyłam się z Panią Dorotą przez 10 miesięcy. Zajęcia opierały się na wcześniej przygotowanych oraz przesłanych materiałach i były dostosowane do moich indywidualnych próśb i potrzeb. Dzięki dużemu nacisku kładzionemu na konwersację, znacznie udało mi się poprawić płynność mówienia po niemiecku oraz polepszyć zdolności komunikacyjne. Serdecznie polecam!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Korzystam z usług Pani Doroty od lutego tego roku. Raz w tygodniu mamy zajęcia na skype. Lekcje prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób, jest dużo konwersacji na czym szczególnie mi zależało. Mogę polecić z czystym sumieniem :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Pani Dorota jest zawsze przygotowana do zajec i z wyprzedzeniem udostepnia potrzebne materialy. Jest punktualna i wczesnie informuje o ewentualnym przelozeniu zajec. Polecam, zwlaszcza dla osob ktore chcialyby popracowac nad gramatyka.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą, lekcje przebiegają w miłej atmosferze, a materiały do zajęć są przygotowywane pod indywidualne potrzeby przez co znacznie polepszyłam swoje umiejętności językowe. Lekcje prowadzone przez Panią Dorotę przebiegają sprawnie i bardzo produktywnie, przez co w dość krótkim czasie można opanować sporo nowych słówek i zagadnień gramatycznych. Jestem pod dużym wrażeniem i bardzo polecam zajęcia !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 kwietnia 2020

Pani Dorota i ja bylysmy umowione na lekcje probna online, ktora niestety sie nie odbyla poniewaz Pani Dorota nie pojawila sie na Skype

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Panią Dorotę! Bardzo miła i kontaktowa osoba z szeroką wiedzą! Uczę się z Panią Dorotą już drugi miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Dzięki niej utrwalam swoją wiedzę, koryguję błędy i poszerzam słownictwo. Podchodzi elastycznie do ustalania terminów lekcji na Skype. Rzetelnie przygotowuje materiały – teksty, ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, pliki do odsłuchania. Na bieżąco poprawia moje błędy. Materiał jest dostosowany do poziomu na jakim obecnie jestem. Polecam jeszcze raz!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Profesjonalne podejście do zajęć - zestaw materiałów (czytanie, słuchanie w blokach tematycznych) wysyłany z wyprzedzeniem przed zajęciami i dostosowany do mojego poziomu. Pani Dorota na bieżąco poprawia moje błędy gramatyczne i językowe podczas zajęć.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Zajęcia z Panią Dorotą to najlepsza moja decyzja związana z nauką języka niemieckiego. Po trudnych początkach udało mi się w końcu spotkać nauczycielkę pełną pasji, która podchodzi indywidualnie do ucznia. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, a uczeń ma możliwość wcześniejszego przygotowania się do zajęć dzięki interesującym materiałom, które są z wyprzedzeniem wysyłane na emaila. Pani Dorota wykorzystuje w trakcie zajęć ciekawe środki dydaktyczne, które sprawiają, że zajecia nie są monotonne.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolony. Miałem ogromne obawy przed nauką języka przez Skype, ale okazało się że jest super. Materiały i program przygotowane są pod indywidualne potrzeby. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i bardzo interaktywny. Gorąco polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Bardzo polecam Panią Dorotkę i skorzystam jeszcze z jej świetnych zajęć. Póki co jesteśmy po 2 godzinach przygotowania do rozmowy o pracę i mam same pozytywne odczucia. Pani Dorota wysłuchała moich oczekiwań i nie tylko je spełniła, ale dodatkowo zapewniła materiały do samodzielnej kontynuacji ćwiczeń. Profesjonalny i wysoki poziom zajęć też dla dorosłego "ucznia"

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, z wielkim naciskiem na mówienie, co często jest największą blokadą przy nauce języków obcych. Z pomocą Pani Doroty blokada i stres szybko miną. Z panią Dorotą gramatyka języka niemieckiego to pikuś! Zajęcia przygotowane są zawsze starannie, a termin zajęć jest elastyczny, co jest bardzo na plus, bo zawsze może coś nam wypaść. Pani Dorota jest bardzo sympatyczna, wyrozumiała i cierpliwa. Bardzo polecam.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Wspolpraca z Pania Dorota to istna przyjemnosc. W nauce jezyka klade nacisk na mowienie. Pani Dorota w 100% zrozumiala moje oczekiwania i dostosowala sposob i tempo nauki do moich indywidualnych potrzeb. Ucze sie bardzo szybko a elastycznosc i wyrozumialosc Pani Doroty powoduje ze nie mam problemu z pogodzeniem swoich obowiazkow z nauka jezyka. Bardzo sie ciesze, ze wybralam wlasnie ja. To byla swietna decyzja. Zdecydowanie polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Zajęcia prowadzone w sposób profejsonalny. Do każdej lekcji wcześniej przygotowane materiały. Zajęcia ukierunkowane na mówienie na podstawie przesłanych materiałów.Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą. Lekcje prowadzone profesjonalnie, bardzo dobrze przygotowane materiały, odpowiednie dla poziomu nauczania. Duży plus za częstotliwość i elastyczność zajęć. Dziękuję również za polecenie książki ze specjalistycznym słownictwem w moim zawodzie! Gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Bardzo polecam lekcje z Panią Dorotą - prowadzone są w sposób ciekawy, na podstawie wcześniej przesłanych materiałów. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie umiejętności językowe, ze szczególnym uwzględnieniem mówienia. Pani Dorota jest bardzo profesjonalnym, ale też wyrozumiałym i serdecznym nauczycielem!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Jeden z najlepszych lektorów z jakimi uczyłem się języka (angielski i niemiecki). Materiały do zajęć świetnie przygotowane. Co bardzo ważne Pani Dorota dostosowuje zajęcia oraz pomoce naukowe do potrzeb ucznia. Szczerze polecam! (proszę tylko nie zajmować moich godzin z Panią Dorotą :)
pozdrawiam,
Krzysztof

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Uczę się u p. Szewc już od stycznia 2019 roku. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Lektorka jest wyjątkowo profesjonalna, sumienna i elastyczna. Zasady odwołań są rozsądne, materiały urozmaicone, a nauczycielka zorganizowana.Zdecydowałam się na zajęcia w konkretnym celu - przełamania się do mówienia w języku niemieckim - który lektorka wzięła dokładnie pod uwagę. Serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Naukę z p. Dorotą rozpoczęłam w styczniu b.r. Zdecydowałam się na zajęcia prowadzone za pośrednictwem Skype. Jestem bardzo zadowolona, zajęcia odbywają się regularnie, przygotowywane są profesjonalnie, i prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Posiadam dwóch różnych nauczycieli dzięki czemu zakres materiału jest bardzo bogaty i urozmaicony. Korzystamy z różnorodnych materiałów, p. Dorota bierze pod uwagę moje indywidualne potrzeby dlatego przerabiamy również zagadnienia z zakresu finansów, biznesu, administracji. Z czystym sumieniem serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Serdecznie polecam lekcje z Panią Dorotą. Materiały do każdych zajęć są skrupulatnie przygotowane, co można zauważyć biorąc pod uwagę ich ilość i jakość. Pani Dorota jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą, która potrafi wszystko szczegółowo wytłumaczyć. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Świetne zajecia! Jestem bardzo zadowolony z zajęć przez Skype. Uważam ze jest to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy maja malo czasu a chca sie nauczyc tego języka z Panią Dortą. Zajęcia sa przygotowane profesjonalnie, uczymy sie z wielu podręczników i Pani Dorota poświęca duzo czasu na dokładne zrozumienie danego zagadnienia. Godzina zajęć jest wypełniona tylko i wyłącznie nauka. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2019

Uczę się niemieckiego z Panią Dorotą od jesieni i jestem bardzo zadowolona.
Pani Dorota podchodzi profesjonalnie do każdych zajęć, udostępnia wiele materiałów na każdą lekcję z zakresu czytania, gramatyki, słuchania, jest dużo "gadania" co pomaga osłuchać się z językiem.
Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na konkretny dogodny termin zajęć lub przełożeniu go w razie nieoczekiwanych okoliczności, co było dla mnie dość istotne.
Polecam zajęcia z Panią Dorotą :)

avatar
kasia p.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Od grudnia uczę się z Panią Dorotą za pośrednictwem Skype. Każda lekcja jest prowadzona w ciekawy sposób. Pani Dorota jest wyrozumiała, skrupulatna i bardzo pomocna a także niezwykle sympatyczna. Z czystym sumieniem polecam Ją każdemu kto się uczyć niezależnie czy od podstaw czy na wyższym poziomie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Zajęcia sa bardzo ciekawie prowadzone. W moim przypadku mam dwóch roznych nauczycieli, z kazdym przerabiam inna ksiazke - co okazalo sie bardzo ciekawym rozwiązaniem. Zajęcia sa urozmaicone, duzo słownictwa, czytania oraz gramatyki. Uwazam, iz mozna w szybkim tempie dokonac dużych postępów.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Dzięki Pani Dorocie bez problemu zrozumiałem podstawy w granatyce języka niemieckiego, z czym wcześniej miałem niesamowity problem. Przekonałem się o profesjonaliźmie, chociażby poprzez bardzo dobre dobieranie poszczególnych ćwiczeń, które idealnie uzupełniały moje braki w wiedzy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Z panią Dorotą przygotowuję się do matury z niemieckiego. Przed każdymi zajęciami udostępniane są materiały z różnych repetytoriów. Lekcje są ciekawe, a z miesiąca na miesiąc widzę co raz większe efekty naszej pracy. Bardzo polecam wszystkim lekcje z Panią Dorotą :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Mieszkam w Niemczech i zajęcia z Panią Dorotą pomogły mi w praktycznym użyciu języka. Nasze lekcje były ciekawe i zróżnicowane tematycznie, co ułatwiło mi komunikację w języku niemieckim.

Polecam zajęcia z Panią Dorotą Szewc.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Polecam zajęcia z Panią Dorotę Szewc. Jest osobą z bardzo dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w przystępny sposób. Lekcje są urozmaicone, przed każdymi zajęciami otrzymuje ciekawe materiały z gramatyką, słownictwem. Materiał jest dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Dzięki Pani Szewc zmieniam się z osoby znającej zaledwie parę niemieckich słów w osobę, która coraz swobodniej mówi po niemiecku i coraz lepiej zna gramatykę. Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Jak najbardziej polecam. Przed każdymi zajęciami Pani Dorota udostępnia materiały (zarówno do czytania jak i słuchania) a ich tematy są na tyle różnorodne, że nikomu raczej nie grozi nuda. Bardzo często dołączone są do nich obszerne słowniczki z danego obszaru, które łatwo pozwalają się wgryźć w temat. Do tego w pełni profesjonalne podejście do lekcji, punktualność, elastyczność i łatwy kontakt. Szukałem kogoś, kto pomoże mi trochę "zreanimować" mój mocno zaniedbany niemiecki i po kilku miesiącach uważam, że trafiłem bardzo dobrze.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Z czystym sumieniem polecam naukę niemieckiego z Panią Dorotą. Z każdą lekcją coraz lepiej rozumiem ten język, który teraz wydaje mi się coraz prostszy.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Polecam bardzo. Poziom lekcji i tempo jest dostosowane do oczekiwań i umiejętności językowych ucznia. Pani Dorota udostępnia mnóstwo pomocniczych materiałów z praktycznymi zwrotami.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Wysoki poziom prowadzenia lekcji, profesjonalne podejscie oraz skuteczne metody nauczania. Lekcje odpowiednio uporzadkowane z podsumowaniami materialu do nauczenia na koncu kazdej lekcji. Bardzo duzo praktyki oraz ćwiczen.

avatar
Magda i Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Razem z chłopakiem uczestniczymy w lekcjach on-line. Duża wygoda, we wlasnym domu, nie marnujemy czasu na dojazd. Lekcje profesjonalnie przygotowane, w milej atmosferze. Pani Dorota udostepnia duzo materiałów, nie tylko strony różnych książek, ale również przygotowane przez siebie. Bardzo polecamy.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Zajęcia j. Niemieckiego są profesjonalnie przygotowane, dopasowane i prowadzone.
Skuteczna nauka w miłej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona
i serdecznie polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Z Panią Dorotą współpracuje już od 5 miesięcy i jestem absolutnie zadowolony z metod stosowanych na zajęciach oraz samej atmosfery tychże zajęć. Pełen profesjonalizm i super komunikacja. Zdecydowanie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Dorotę! Lekcje są przygotowywane rzetelnie, ciekawie, sposób przekazania wiedzy jasny a wartość merytoryczna bardzo bogata i urozmaicona. Zajęcia przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Dorota uczy mnie języka niemieckiego od 2 miesięcy. Podejście do każdej lekcji jest bardzo profesjonalne, dopasowane do potrzeb ucznia. Pani Dorota udostępnia materiały na następną lekcje z tygodniowym wyprzedzeniem, w rezultacie uczeń ma dostateczną ilość czasu na przyswojenie nowych słówek i szanse na efektywny rozwój z tygodnia na tydzień. Ponadto, słówka i tematy są przygotowywane z godnie z potrzebą klienta. Dzięki lekcjom z Panią Dorotą można szybko podwyższyć swój poziom języka niemieckiego. Gorąco Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Zajęcia z Panią Dorotą są bardzo dobrym rozwiązaniem dla zabieganych i zapracowanych osób. Godziny zajęć są bardzo elastyczne a tematyka dostosowana indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Dodatkowym atutem jest to, że Pani Dorota jest niesłychanie przyjazną i ciepłą osobą. Serdecznie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Z Panią Dorotą uczę się języka niemieckiego od kilku miesięcy. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowywanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne, a przy tym skuteczne. Z czystym sumieniem mogę polecić :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Lekcje z Panią Dorotą to przyjemność. Materiał został dobrany w idealny sposób, tak aby uzupełnić moje braki w podstawach języka niemieckiego. Z lekcji na lekcję widzę postępy, a wszelkie niejasności są na bieżąco wyjaśniane. Bardzo podoba mi się zróżnicowanie podczas lekcji. Korzystanie z różnych źródeł, a także różnych form nauki powoduje, że nie dopada mnie znużenie, które normalnie często pojawiało się podczas samodzielnego kształcenia. Liczne ćwiczenia i zadania domowe pozwalają zrozumieć i utrwalić materiał. Pani Dorota jest zawsze przygotowana do lekcji, punktualna oraz pozytywnie nastawiona co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę podczas zajęć. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Pani Dorota jest bardzo rzetelną i konkretną osobą. Lekcje są przygotowane i przemyślane - pod klienta. Ani razu nie było zbytecznych rzeczy. Czas lekcji maksymalnie wykorzystany, w pełnym skupieniu. Pani Dorota powoduje, że oswajam się z językiem, przestaję go nie lubić :) Zróżnicowane materiały, które udostępnia, pozwalają na dobre poznanie wybranego obszaru tematycznego. Dziękuję też za elastyczność! Polecam zajęcia online!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Z Panią Dorotą uczę się on-line języka od podstaw od około 3 miesięcy. Najlepiej o kursie może świadczyć fakt, iż po tym okresie potrafię rozpoznać kontekst wypowiedzi mówionej oraz prosta komunikacja, co jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się nieosiągalne.
Nauczycielka z dużymi umiejętnościami, zarówno językowymi jak i pedagogicznymi. Podchodzi do ucznia z pasją i cierpliwością. Zachęca do mówienia już od samego początku. Zajęcia są przygotowywane profesjonalnie z indywidualnym doborem materiału z różnych źródeł, zarówno uznane podręczniki jak i materiały własne. Dobry kontakt, bezproblemowo można dopasować czy zmienić termin w razie "w". Serdecznie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Długo szukałem osoby która będzie potrafiła z pasją i w przejrzysty sposób przekazywać swoją wiedzę i zachęcać do nauki języka niemieckiego. Po wielu próbach w końcu trafiłem na Panią Dorotę. Lekcje mam dwa razy w tygodniu i trzeba przyznać że za każdym razem materiały są perfekcyjnie przygotowane i dopasowane do mojego poziomu .
Szczerze Polecam! ;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Bardzo polecam zajęcia z panią Dorotą, jestem początkująca i jest mi trudno uczyć się nowego języka ale zajęcia są prowadzone w interesujący i przejrzysty sposób, datego zachęca mnie to do nauki. Materiały są dobrze opracowane, wysyłane wcześniej, jest to ciekawa mieszanka gramatyki oraz słownictwa. Polecam bardzo panią Dorotę również jako zajęcia online.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Pani Dorota to osoba solidna i bardzo zaangażowana, a do tego przesympatyczna. Widać, że bardzo przykłada się do swojej pracy, rzetelnie przygotowując każde zajęcia, aby maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na lekcje. Różnorodność materiałów, które udostępnia, pozwala na dobre i swobodne zapoznanie się z tematem. Indywidualne podejście do ucznia i nakład wkładanej pracy owocują szybką i efektywną nauką języka. Miła, luźna atmosfera podczas zajęć pozytywnie nastraja do dalszej pracy, a nauka staje się czystą przyjemnością. Dzięki Pani Dorocie gramatyka języka niemieckiego stała się dla mnie mniejszym złem :) Bardzo gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Wszystkie zajęcia są bardzo solidnie przygotowywane oraz rzetelnie realizowane. Pani Dorota mogła mi zarówno przy tłumaczeniu tekstów z języka niemieckiego na polski,podczas pisania mojego CV oraz przy poprawie gramatyki. Duży zakres materiałów bardzo pomaga podczas nauki. Gorąco polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Bardzo polecam kurs online u Pani Doroty. Zajęcia są bardzo ciekawe z nastawieniem zarówno na słownictwo i gramatykę. Zawsze przygotowane są ciekawe materiały, które udostępnione są wcześniej. Lekcje są głównie po niemiecku. Organizacja godzin jest bardzo elastyczna, co dla mnie jako młodej mamy ma spore znaczenie. Szczerze polecam każdemu, kto chce zmotywować się do nauki, podnieść swoje kwalifikacje językowe.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Panią Dorotę polecił mi jeden z jej zadowolonych uczniów. Umówiłam się więc na pierwszą lekcję próbną. Zajęcia on-line są dla mnie rozwiązaniem idealnym!
Od samego początku jestem pod wrażeniem merytorycznego podejścia Pani Doroty. Lekcje są zawsze świetnie przygotowane. Zakres materiału pozwala na naukę języka na każdej płaszczyźnie. Z Panią Dorotą uczę się do dziś, i właśnie niedługo zaczynamy kolejny podręcznik - i kolejny poziom wyżej :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Bardzo polecam naukę j.niemieckiego z Panią Dorotą . Zaczynałem od zera i to w jaki sposób Pani Dorota wprowadziła mnie w ten język jest naprawdę "wundebar" . Współpracujemy dopiero kilka miesięcy , ale widzę nawet po kolegach "niemcach" z którymi pracuję ich zdziwienie gdy potrafię odpowiedzieć na ich pytania . Dużym plusem jest też elastyczność godzin nauki . Dlatego szczerze polecam .

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Polecam zajęcia z Panią Dorotą - podczas wspólnych lekcji przygotowałam się do egzaminu na Goethe Zertifikat B2, który zdałam na ocenę sehr gut (94,5 na 100 punktów). Sposób przygotowania zajęć oraz zaangażowanie Pani Doroty znalazły odzwierciedlenie w wyniku egzaminu oraz zmotywowały mnie do dalszej nauki języka niemieckiego.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Szczerze polecam lekcje z panią Dorotą. Współpracujemy od kilku miesięcy, od tego czasu zrobiłam znaczące postępy w nauce języka niemieckiego. Pani Dorota, jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć, udostępnia bardzo dużo różnorodnych materiałów, dużą uwagę przykłada do poznawania nowego słownictwa. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Co ważne, kurs jest bardzo wydajny, umożliwia szybkie postępy jednocześnie gwarantując dokładne przerobienie materiału.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Kurs online u Pani Doroty jest prowadzony bardzo profesjonalnie, Pani Dorota z duzym wyprzedzeniem zamieszcza roznorodne materialy i nagrania, na zajeciach mowimy tylko po niemiecku, kazda godzina mija bardzo szybko, jest przemyslana i zaplanowana co do minuty. Zajecia motywuja do pracy. Polecam zarowno poczatkujacym, jak i tym, ktorzy chca sobie odswiezyc jezyk niemiecki.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Polecam Panią Dorote jako nauczyciela.
Dostosowuje zajęcia w zależności od zaawansowania ucznia. Indywidualne podejscie, duza wiedza i oryginalne metody nauczania. Zajecia odbywają sie w bardzo milej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Polecam lekcje niemieckiego z Panią Dorotą, przede wszystkim dobrze dobiera materiały pod mój poziom, zainteresowania i potrzeby. Elastyczny czas zajęć to duży plus. Mnóstwo różnych ćwiczeń i zadań, lekcja płynie szybko i dynamicznie. Można się dużo nauczyć i, co dla mnie ważne, przede wszystkim mówić po niemiecku.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Polecam zajęcia z Panią Dorotą!
Lekcje są idealnie dostosowane do poziomu ucznia. Szczególnie dużo czasu poświęca się na naukę swobodnej wypowiedzi. Tematyka zajęć jest bardzo urozmaicona, dzięki czemu poznajemy słówka i zwroty z różnych dziedzin. Pani Dorota jest bardzo cierpliwą nauczycielką, zawsze świetnie przygotowaną do lekcji. Z dużym wyprzedzeniem umieszcza materiały (skany, nagrania) z których korzystamy na lekcjach.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2017

Z Panią Dorotą współpracuję od października. Jestem zadowolona z materiałów, jakie są prowadzone na zajeciach oraz z jej nastawienia do ucznia.
Jest bardzo cierpliwa i sympatyczna, co ważne czuję się komfortowo. Ważna jest dla mnie próba konwersacji i odpowiadają mi przeprowadzone przez Panią Dorotę rozmowy.
Kolejnym udogodnieniem dla mnie jest możliwość nauki w korzystnym dla nas czasie.

Serdecznie polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Pani Dorota prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie. Starannie przygotowuje materiał na kolejne zajęcia. Nauczycielka niezwykle wyrozumiała, cierpliwie tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia. Co dla mnie bardzo ważne, elastyczne godziny spotkań on-line. Gorąco polecam lekcje z panią Dorotą.

avatar
Monika P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2017

Chciałabym bardzo polecić lekcje z Panią Dorotą!
To prawdziwe szczęście znaleźć dobrego nauczyciela na konwersacje. Do naszych spotkań Pani Dorota zawsze jest bardzo dobrze przygotowana, ma dużo pomysłów i sposobów na naukę, lekcje przebiegają w miłej atmosferze!
Jak najbardziej polecam, dla każdego. Pani Dorota zawsze przygotowuje lekcje z dużą ilością materiału, a to 60 minut mija jak 5. Zajęcia dostosowane do potrzeb, bardzo profesjonalne podejście. Po prostu POLECAM!:)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Nigdy nie potrafiłem się zmobilizować do regularnej nauki z języka niemieckiego,ale pani Dorota tworzy bardzo przyjazną atmosferę, tak że każda lekcja jest przyjemnym wysiłkiem - skorzysta na tym ktoś, komu znajomość niemieckiego jest potrzebna w pracy, w szkole bądź ktoś , kto chce podnieść swoją znajomość języka. Pani Dorota jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć oraz potrafi doskonale dostosować poziom i zakres zajęć do poziomu ucznia i zakresu jego zainteresowań! Serdecznie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Zachęcam wszystkich ,którzy chcieliby szukać pracy w krajach niemieckojęzycznych ale boją się ,że nie dadzą rady nauczyć się języka niemieckiego. ( w każdym wieku).
Proszę zapisać się na lekcje do Pani Doroty . Zalety :
- lekcje na skype to oszczędność czasu i kosztów dojazdu ,
- można siedzieć w kapciach , pić kawę i uczyć się niemieckiego,
- te zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane
dydaktycznie (,nie ma czasu patrzeć na zegarek ),
- nauka face to face jest bardziej efektywna ,niż w grupie.
- materiał przerabiany jest w dość szybkim tempie, spokojnie i
harmonijnie ,
Nauka języka niemieckiego u Pani Doroty to dobra inwestycja.

avatar
Pawel W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Serdecznie polecam Dorote jako nauczyciela. Posiada ogormny zakres wiedzy, cierpliwosc do najbardziej leniwych uczniow oraz sposoby zeby zmotywowac najbardziej zapracowanych i zmeczonych uczniow!
Pawel W.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Uczę się u Pani Doroty już od roku. Przygotowywałam się do wyjazdu za granicę, a także potrzebowałam języka niemieckiego w pracy. Już na lekcji próbnej z Panią Dorotą zauważyłam profesjonalizm, sporą wiedzę, a także bardzo miły stosunek do ucznia. Polecam Panią Dorotę, jest to solidna osoba, dobrze przygotowuje się do zajęć oraz udostępnia różnorodne materiały. Dostosowuje zajęcia w zależności od zaawansowania ucznia oraz jego zainteresowań. Serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Serdecznie polecam. Zajęcia prowadzone są przez Panią Dorotę z prawdziwą pasją i skrupulatnością. Na każdą lekcję przygotowuje dużo ciekawych materiałów, jak również dopasowuje ich zakres pod indywidualne preferencje. Tempo lekcji jest dosyć szybkie i skoncentrowane jedynie na naukę. Myślę, że każda godzina nauki z Panią Dorotą, to dobra inwestycja.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Witam, trafiłam do pani Doroty z poleceniia. Ciężko mi było podjąć decyzję o odbywaniu zajęć przez skype, ale na szczęście zdecydowałam się na lekcje próbną i jestem bardzo zadowolona, uczymy się już od 7 miesięcy. Pani Dorota jest świetna, tłumaczy bardzo klarownie, ma dar przekazywania wiedzy, jest solidna i otwarta na współpracę. Posiada wlasna metodyke, materialy i styl efektownego uczenia, przydatne słówka i wyrażenia. Podczas każdej lekcji jest mowienie, gramatyka, stylistyka, dzialy tematyczne. Na początku trudno było mi uwierzyć jak dużo można zrobić przez 1h :) Materiały są ciekawie ułożone. Lekcje przez skype to duże ułatwienie i oszczędność czasu. Jestem pewna, że trafiłam w dobre ręce, polecam wszystkim bardzo serdecznie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Witam serdecznie, lekcje z Panią Dorotką rozpoczęłam ponad pół roku temu i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż nie spotkałam osoby, która lepiej prowadzi lekcje pod kątem przygotowania i sposobu przekazywania materiałów dydaktycznych. Lekcje są prowadzone rzetelnie, bardzo efektywnie z wykorzystaniem i ćwiczeniem wszystkich elementów językowych. Jestem pewna, iż każdy decydujący się na lekcję próbną, nie będzie miał żadnych wątpliwości co do kontynuacji lekcji. Serdecznie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Nauczyciel z powołania. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, ciekawe materiały dydaktyczne, spora elastyczność zarówno w kwestii omawianych materiałów jak i godzin zajęć. Wymagający nauczyciel, który jednak potrafi świetnie zmotywować do cięższej pracy. A jak wiadomo bez tego nauka języka jest znacznie trudniejsza :). Profesjonalizm w każdym calu. Sporo można już się dowiedzieć na bezpłatnej próbnej lekcji (która niestety nie wszędzie jest standardem). Formuła zajęć pozwala zaoszczędzić czas, co w moim przypadku też było istotną kwestią. Podsumowując: zdecydowanie polecam :)!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2017

Znalazłam Panią Dorotę poprzez ten serwis 6 miesięcy temu, po tym jak dowiedziałam się że wraz z całą rodziną przeprowadzimy się do Niemiec. Pani Dorota uczy mnie i mojego 16-letniego syna. Obydwoje zrobiliśmy znaczne postępy pod jej kierunkiem- syn w krótkim czasie osiągnął pełen poziom A2 i w tej chwili uczy się na B1, ja odświeżyłam język i zaczęłam mówić znowu, co umożliwiło mi w kilka miesięcy ponowne swobodne komunikowanie się w urzędach, u lekarza, w szkołach. Te lekcje były mi bardzo potrzebne. Formuła zajęć przez skype bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać, co w mojej sytuacji osobistej byłoby w tej chwili niemożliwe. Mogę elastycznie korzystać z zajęć wykorzystując każdą wolną godzinę. Polecam każdemu, kto ceni sobie indywidualne podejście i chce wiele osiągnąć w krótkim czasie, ale także osobom które chcą się po prostu uczyć w swoim tempie.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2017

Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Nauczycielka z powolania. Zajecia sa scisle dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta. Elastyczne podejscie do pracy. Ucze sie z Dorota juz od 5 miesiecy I wiem ze to byl dobry wybor. :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Współpracuję z Panią Dorotą już 8 mc. Startowałam z poziomu a2 ( który bardzo sprawnie powtorzylysmy), obecnie pracujemy z materiałem na poziomie b1+. Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane, materiał urozmaicony i ciekawy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecic Panią Dorotę jako osobę profesjonalną, bardzo zaangażowaną w zajęcia i pomocną w nauce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.